Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FAIR PLAY
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATULIK Pavel





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: FAIR PLAY Odpovědět s citátem

mam dotaz,bude se nekdy do budoucna delat s tema co jezdi tak dokonaly casy na rz,kde je nejakej capek s S1600 a je rychlejší než S2000, ba i dokonce WRC.


Naposledy upravil MATULIK Pavel dne pá srpen 29, 2008 13:29, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ono se v tomto dost udělalo a to, že ti někdo nandá takový obklad hledej spíš, vzhledem k tomu jak dlouho tu jezdíš, u sebe Laughing
PS Český rekord na Plane je se S1600 o hodně nižší než těch 5:40 co uvádíš


Naposledy upravil NOVY Karel dne čt srpen 28, 2008 19:47, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čas 5:40 na Plane určitě jde...já se švestkou jedu okolo 5:50,s N4 a WRC horší Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Začni trénovat Idea

Jinak i těch 5:40 je poměrně špatnej čas - to ti teda naložil i ne moc rychlej S1600kař... nemyslim to ve zlým, ale takový a i rychlejší časy se jezdí běžně a žádný podvody v tom nejsou... Rolling Eyes

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tady vůbec nejde o nákej rekord na Joux Plane. ...asi jen narážka na to, že je tady na pluginu spousta "pochybných" jezdců a s tím by se něco mělo dělat. To dost co se v tomto udělalo asi nestačí jak můžete sami vidět. jsou tu dost dobří jezdci a neni jich málo, ale takový extrémy který občas ve výsledkový listině vidim prostě neni možný zajet...aspoň ne podstivym způsobem.
4HARAZIM Jan: začni trénovat, nebo si upravuj rozpis, aby sis tim zkrátil trať, nebo si udělej jiný úpravy...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Více trénuj, méně mluv a sám uvidíš Smile

Pro představu, kdysi jsem dal Plane s S1600 za 5:26 na klávesnici, takže když to někdo zajede o 10 a víc sekund rychleji, tak se tomu fakt nedivím Wink

PS
Na asfaltech jezdi krátkou převodovku (na akceleraci získáš víc než ztratíš na rovinách) a ve vracákách se snaž nehrabat, uvidíš, že zrychlíš.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi prosim vas, neusuzujte z dobreho času ze to je hned extrem. Najdete si podobny, podle vas pochybny cas, u ktereho je nahrany replay a mrknete se na nej, pak uvidite, ze to zajet jde a neni v tom zadny podvod.... Rolling Eyes

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já taky neříkám, že ten, kdo zajede dobrej čas, hned musí podvádět. nic takovýho sem tim nemyslel, ale prostě faktem zůstává, že tu takoví nepoctiví jezdci jsou. ...a ty by tu neměli co dělat!!
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VINS Vojta napsal:

4HARAZIM Jan: začni trénovat, nebo si upravuj rozpis, aby sis tim zkrátil trať, nebo si udělej jiný úpravy...


Sorry, ale na co narážíš? Nějak sem tě ted moc nepobral.... Confused

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VINS Vojta: Nechceš být radši konkrétní? By mě docela zajímalo, kdo a jak podvádí, když to de facto dost dobře nejde... Rolling Eyes

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

teda já Vojtu taky nepobral, ale má pravdu, Honzo trénuj, nějak tě poslední dobou není moc vidět, se pak nediv, že si tě pletou s nováčky Laughing

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4HARAZIM Jan: neni to zas tak dlouho, kdy někdo ve fóru upozornil na to, že lze upravit rozpis tak, že se časomíra zastaví ještě předtím než vůz projede cílem "posune si cíl". chtěl jsem ti na to téma poslat odkaz ale už jsem to tu nenašel. jestli máš v prohledávání fóra větší trpělivost než já tak se to můžeš pokusit najít sám. ...já to nehodlám hledat celej den... a to neni jedinej konkrétní příklad, kterej se tu řešil.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4BEZSTAROSTI Jiri: já sem poctivej, takže tim moc neporadim jak podvádět. píšu jen to co jsem tu už někde čet...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pokud si posuneš cíl, nebo start, plugin to pozná a vyhodnotí to jako "trať neodpovídá originálu" a nepustí tě dál. Nešiř něco, co není pravda. Naopak správně napsaný (upravený) rozpis tě zrychlit dokáže a na tom není nic proti pravidlům. Z vlastní zkušenosti vím, že pomalé časy svádí k tomu podezřívat ostatní z podvodů, ale ono to na pluginu zas tak lehlé není. Vaše krátká doba, co se na pluginu pohybujete k tomu ještě napomáhá, ale na to časem přijdete. Třeba budete (pokud vás neúspěchy neodradí) taky jednou patřit mezi ty, které někdo nový bude podezřívat z podvodu jen proto, že vám nebude stačit Laughing
PS: já jezdím RBR od jeho vydání, na pluginu jsem mezi prvními a obklady dostávám taky. Proto si radši vychutnám rally která je těžká a dlouhá. Tam se totiž musí jezdit hlavou a rozdíly se srovnají Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil NOVY Karel dne čt srpen 28, 2008 21:21, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Svatá pravda Karle, já jak začínal tak jsem dostával nehorázné obklady Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme