Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

BESIP SUPER CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No MExico už jsem seřadil - snad je to už přehlednější.ALe jak říkám důležítá je úplně ta poslední tabulka s tím přebodováním do SUPERCUPU. Wink

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, možná jsem pomalejší, ale nějak jsem nezachtil jak byl obodován první podnik..... V prvním turnaji jsem dojel třetí, v druhém nedojel a ve třetím druhý ve třídě N4...tak by mě zajímalo jak se došlo k počtu 6 bodů.. (Mě to vychází 10+0+12b = 22) Není to kritika, jen tomu nerozumím jak se dojde k celkovému bodovému kontu. Myslel jsem že za každý turnaj dostane člověk nějaké body a pak se sečtou za všechny tři.....a taky se v bodování psalo, že za první místo je 15, tudíž kdo vyhraje všechny tři bude mít 45....ale tuhle číslovku jsem ve výsledcích nenašel...... jen říkám, nerozumím tomu, ale jinak turnaj super... Very Happy
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to právě takto:
BODOVÁNÍ

BESIP SUPER CUP je vypsán pro vozy tříd WRC, S2000, N4 a S1600.
Za každý ze tří turnajů bude bodováno prvních 10 míst v každé třídě.(15,12,10,8,6,5,4,3,2,1)

Vyhodnocení proběhne po každém soutěžním týdnu.
Pro každou třídu bude vyhotovena tabulka se součtovým počtem bodů ze všech tří turnajů daného týdne, která určí pořadí jezdců v dané kategorii. Je tedy možno získat v týdnu ze tří turnajů maximálně 45 bodů. (3 x 15 = 45).
Po každém týdnu si připíše prvních 8 jezdců v celkovém součtu své kategorie body do celkového pořadí BESIP SUPER CUPU. (10,8,6,5,4,3,2,1).
Bodování v BESIP SUPER CUPU bude již pro všechny třídy dohromady.
(tedy i jezdec slabší třídy s1600 může bodově konkurovat díky svým stálým dobrým umístěním jezdci v třídě WRC)



TA pasáž supercup je důležitá Wink

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BESIP SUPER CUP celkové pořadí


tak tuto tabulku uz vobec nechapem,. ako je to mozne ze som 5. ked na rally mexico som bol 2.2.3.miesto celkove

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Martine vždyť po 3 rally jsi ve WRC 2.V celkovém pořadí jsi 5 ,protože máš 8 bodů a ti před tebou 10(to jsou ti co ze 3 startů vytěžily maximum bodů) Jestli to dobře chápu tak Super Cup je trochu něco jiného než celkové pořadí.Vidím to jako menší narovnání šancí na celkové vítězství i pro piloty slabších strojů,než WRC.Ale pořadatelům nezávidím různorodost bodování.
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nechapem. v celkovom poradi som bol max. 3 a to v 3.rally,. ostatne vsade druhy,. Embarassed

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já třeba všechny 3 Mexica vyhrál,proto mám v Super Cupu víc bodů a jsem na děleném 1 místě ještě se 3 dalšímy.Vše se vyvrbí až v průběhu dalších závodů.nebourej,boduj a budeš Top. Very Happy
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
tak to nechapem. v celkovom poradi som bol max. 3 a to v 3.rally,. ostatne vsade druhy,. Embarassed


Martine v celkovém pořadí jsi napsán jako pátý,totiž celkově se to započítává společně pro všechny čtyři skupiny.V podstatě jsi druhý,ale před tebou jsou 4 jezdci všech kategorií, kteří během Mexica nazbírali více bodů-jinými slovy na prvním místě jsou po mexicu ti, co vyhráli celkově mexico ve svoji třídě. Tedy i Libor Tomecek co vyhrál Mexico v S1600 je před tebou,ale to pořadí bude v dalších závodech jiné a nebude tam tolik dělených míst.Přibudou i další jezdci atd...Ale hlavní je,že ty máš do SUPER CUPU už 8 bodů a to ti nikdo nevezme Wink

ALe jinak se můžeš podívat na barvu svoji třídy WRC - modrá a jednoduše zjistíš, že jsi celkově ve WRC druhý.

TY body za ty tři dílčí podniky nelze sčítat do celkového součtu, protože po třech - pěti závodech by třeba někdo z třídy kde budou startovat jen 4 jezdci nazbíral i 200 bodů a to by bylo neměřitelné vůči třeba WRC, kde je na startu cca 20 vozů (zatím Smile ).Takže dochází k přebodování prvních OSMI jezdců své kategorie za celý podnik.

NEvěš hlavu, doufám že tě to neodradilo a že tě uvidíme na startu Francie Wink

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: út září 16, 2008 7:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aha uz chapem,. a na start FRANCIE sa postavim Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st září 17, 2008 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Začínám to chápat a začíná se mi to líbit,jen škoda že jsem to tak posral.Taky jsem netušil že to bude tenhle formát.Je to vlastně dalo by se říct něco jako zbůsob bodování v ME v závodech do vrchu že?Když jezdec třeba ze skupiny SP pokud ji vyhrává může nakonec vyhrát absolutně i před třílitrovými speciály jestli se nepletu
Příspěvek Zaslal: st září 17, 2008 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MATOUSEK Vlastimil napsal:
Začínám to chápat a začíná se mi to líbit,jen škoda že jsem to tak posral.Taky jsem netušil že to bude tenhle formát.Je to vlastně dalo by se říct něco jako zbůsob bodování v ME v závodech do vrchu že?Když jezdec třeba ze skupiny SP pokud ji vyhrává může nakonec vyhrát absolutně i před třílitrovými speciály jestli se nepletu


Wink Jo je to přesně tak, ale fakt nevím jestli to tak vrchaři mají..
Já sem tu jen tak seděl a dumal nad tím, že většina pohárů sice dává body za umístění ve skupině ale do celkového se započítává většinou pořadí celkově přes všechny skupiny. Tedy ENkaři a ESkaři nemají nárok..
TAkže jsem to takhle navrhnul-říkám je to první (nebo nultý) ročník a vše se ještě utřepe a po novém roce může být tento pohár trochu "profi" s registracema atd....No uvidíme,jsem rád že se to zamlouvá.
Pěkný den

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 18, 2008 7:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle cup se mi velice libi proto doufam ze to po par podnicich neupadne a taky by to chtelo vetsi konkurenci tak zkusim ukecat kluky z teamu..takze dik poradatelum a hodne zdaru
Příspěvek Zaslal: čt září 18, 2008 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Srdečně zvu všechny na druhý podnik BESIP SUPER CUPU, který končí už v neděli. Rádi uvíátem i ty, co nestihli odjet první podnik.
Bodová ztráta nebude tak veliká Wink
Hodně štěstí

_________________
www.besipsupercup.wz.cz
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2008 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

super,. uz sa tesim Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2008 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a jeto,. skoda 2.rally,. tam som to tukoll,. ale inak ok,. KULHANEK mi dal zabrat Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so září 27, 2008 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme