Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sháním setup
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Sháním setup Odpovědět s citátem

Zdar cháním "pořádný"setup na p207 S2000 a Mitsu Evo IX na nové fyziky. Pořád se mi nedaří je nastavit tak, abych byl dostatečně rychlý. Moc díky za každý setup.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: po září 15, 2008 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prodam za 5000,- Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a ten setup má být na co? na Asfalt nebo šotolinu?
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

klidně na obojí. mohl by být i na sníh

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: po září 22, 2008 7:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAVRANEK Michal





Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 67

Příspěvek Předmět: Citroen C4-setup help Odpovědět s citátem

Zdravym...hledam setup na citroena c4 na asfalt...lepe receno francii...zabytek si dodelam ale potrebuji nejaky dobry zaklad protoze zatim skousim a porad nemuzu najit neco poradnyho..budu fakticky vdecni za jakoukoli pomoc..(doufam ze mi nekdo nenapise abych si to udelal sam...ja sem to totiz skousel a nejak nic nemuzu najit..proto pisu taky do fora..dekuji)... Very Happy

moje icq 397279520
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HASIL Jiri





Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ču, shánim šotolinovej setup na 207 s2000. Na oplátku můžu nabídnout celkem rychlej na asfalt.
PLS na mail: hasi@spoluzaci.cz
Příspěvek Zaslal: pá leden 30, 2009 10:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi můžu vám říct, že dát někomu setup i za peníze bych neudělal. Je to osobní tajemství. Každý kdo tu začne závodit by chtěl brzo taky vyhrávat, ale můžu vám doporučit, že je lepší, pokud si každý dá tu práci a čas na to přijít sám. Jezdit a zkoušet. A moc. A je v tom taky moc neúspěchů a chuť s tím seknout. A doporučuku vám si to prožít. Já sem tady od loňskýho léta a dalo mito skoro až do prosince než jsem našel setupy, se kterýma se dá jet a který mi vyhovují. Skoro každý den jsem u toho seděl. Chodil spát po půlnoci a v půl pátý ráno vstával do práce.
I kdybych někomu setupy dal, tak to neznamená, že by jsi pak na startu sešlápnl plyn a držel ho až do cíle a brzdu sešláp až ve stopce. Každej set má svoje a pokud neznáš dobře trať tak ti i super setup je k ničemu.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so leden 31, 2009 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OPRSAL Michal





Založen: 19. 01. 2008
Příspěvky: 82
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

svata pravda.
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2009 0:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HASIL Jiri





Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Marysko:Co ty bys udelal nebo neudelal je mi vcelku jedno.Vis nastesti se tu najdou i lidi kteri jsou ochotni druhemu pomoc treba i jenom radou. Btw. stejne S2k nejezdis, tak proc reagujes na tenhle topic?
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2009 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLECEK Jirka





Založen: 04. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Chomutov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sice setup nesháním, ale hodilo by se mi pár tipů, jak nastavit tu mrchu Fabii KC na Příbram :-/

_________________
Best Regards

Jiri Holecek
Virtual Rally Driver
Manager of the
Czech DM Engineering
Škoda Fabia RS Kitcar

http://www.cdme.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2009 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen osobně můžu říct, že rozhodující místo pro zkoušení, aspoň pro mě, je ten průjezd lesem a skok na Zadnim Poříčí a Oslí. Nejdůležitější je aby ti auto po skoku neodskakovalo i když tam budeš mít 160 nebo 170, nebo aby se to dalo ustát. Moc jsem se tam bál a před tím místem jsem dřív brzdil. A ten průjezd lesem je taky moc uskákanej. Tak pokud ti tam auto pojede dobře nech to tak. Mělo by dobře jet i na Strýčkovým okruhu. Těžko se to testuje, protože obě tratě jsou jen online, tak musíš jezdit turnaje, kde jsou a zkoušet. Osobně jsem se tam hodně natrápil a hodně odpadal. Jen jedna rada. Rozhodně to chce měkčí pérování než standard na Francii. A s tlumičema si pohrát. To už nechám na tobě.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: po únor 02, 2009 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to hs 74: Já S2000 jezdím, začal jsem, ale používám auta na všech osmi slotech, tak se na S2000 moc nedostane. Jestli ti můžu poradit tak tolik, asi tě to překvapí, že třeba na asfalt mám pérování, tlumiče, geometrii u všech aut ať je to S2000, S1600, A7 nebo WRC, až na nepatrný odchylky vzhledem typu auta(Focus 06, C2 stabilizátory), nebo náhonu, naprosto stejná. Jestli se ti s nějakým autem jede dobře, zkus ten setup dát na S2000 a je jedno jestli je třeba z WRC.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: po únor 02, 2009 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HASIL Jiri





Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Marysko:promiň, jen jsem tě nikde neviděl s S2k. Embarassed Jinak , přijde mi že na asfaltu je WRC rychlejši s trochu měkčim nastavením než mají S2k,S1600.Že se ten krouťák líp přenáší.Bavil jsem se o tom s pár lidma,
půlka mi to potvrdila a půlka říkala že je to nesmysl. Tak nevím.
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2009 8:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to hs74: Já si prostě všechno dělal sám a trochu jsem využil i zkušeností se seřizováním setupu, když jsem několik let jezdil formule(Indy car). Pak se ukázalo, že se dá využít postup ve zlepšování a zkušenost s nastavením geometrie. Jen bych ještě doporučil si všechno psát na papír, i změny který jsi udělal, protože jak začneš to a to měnit můžeš zapomenout z jakého nastavení jsi vycházel a můžeš si to tak rozházet, že to zkoušení nikam nevede a je lepší se vrátit k původnímu a začít někde jinde. Jinak co se asfaltu týče, tak jezdím kompromisní setup. Jak Francii, tak Česko na jeden setup. Čtvrt roku práce. Jinak nikomu názor nechci vyvracet, co je na WRC nebo S2000, S1600 lepší. Já si jedu to svoje. Podívej se na moje výsledky(nechci se chlubit, hodně sem toho zkazil, no hlava a ruce), dvě třetiny pohárků je odjetých na můj asfalt set pro všechny kategorie. Je to prostě o tom co komu vyhovuje.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2009 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HASIL Jiri





Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je svatá pravda.Většinu dobře rozjetých soutěží skončím hloupou chybou.Nejhorší je, když si řekneš,že to už chceš jenom dojet.A v další RZ rána jako prase...
A k těm setupům...Emil Triner říká,že dobrej jezdec zajede výsledek i na vratech od stodoly....něco na tom bude Very Happy
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2009 7:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme