Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sháním setup
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOLECEK Jirka





Založen: 04. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Chomutov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na nastavení tlumičů jsem vycházel ze setupu na šotolinu a dal jsem něco mezi, je to lepší, ale mám před sebou ještě hodně práce

_________________
Best Regards

Jiri Holecek
Virtual Rally Driver
Manager of the
Czech DM Engineering
Škoda Fabia RS Kitcar

http://www.cdme.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2009 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abych pravdu řekl, tak u mích setupů zůstala, oproti standardu, prakticky nezměněná jen položka, úhel řízení. Jinak mám u podvozku úplně všechno jinak. A je taky pravda, že standardy u všech aut nejsou stejné, tak se těžko doporučuje jakým autem začít, ale asi nejlepší je zkusit si nějaké originální auto. A taky bych doporučoval při těch změnách zkusit něco přehnaně změnit, když už nevíš co stím, nebo vzájemně to kombinovat. Dá to hodně času a práce a některý dny ti nezbyde čas na to vůbec nějakej turnaj jet. Ale když se ti to pak povede vyladit, prostě když na to přijdeš sám, tak to je opravdu skvělej pocit. A když se ti povede zajet i dobrý časy, tak to pak stojí za tu námahu.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: st únor 04, 2009 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

shanam setup na peugeot 306 maxi.. na soto a na asfalt .. skusal som si to uz milion krat nastavit ale ja sa s toho neviem vysomarit... ked ho dakto ma prosim vas poslite mi na DezZze@azet.sk
Příspěvek Zaslal: pá červenec 10, 2009 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím vás neměl by někdo setup na renol clio S1600? (asfalt sotolina CZE) Kdyžtak bych mohl vyměnit za setupy na Voltswagen polo s1600 nebo za škodu fabii kit car. Kontaktovat mně mužete bu´t sem nebo přes PM.
Díky
Příspěvek Zaslal: so srpen 29, 2009 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je fakt tony ze diky tem tvym setupum jsi zrychlil jako prase. počítám že je to tak rok co jsme se začali potkávat na turnajích A7 a tehdy jsem tě jakžtakž pojížděl ale při posledních turnajích dance cupu už na tebe absolutně nemám.. obdivuju že jsi našel správně nastavení na ty A7 potvory. já se snažím jak idiot už x dní a stále jakákoli změna vede jen k horšímu.. Crying or Very sad

co kdybych tě požádal jestli bys mi do PM nehodil takové hrubé nastínění co jsi s autem udělal?? třeba jako změkčít tlumiče a pružiny, snížit zvýšit světlou výšku apod?? asi chcu moc ale kdybys byl té ochoty byl bych ti moc vděčný.. Smile hlavně na české RZ.. díky. Další dance cup už se blíží a rád bych byl opět trošku konkurenceschopnější Embarassed

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavit auto na CZE je alchymie. Ne moc tvrdé aby to neskákalo ale zase né moc měké aby to drželo na cestě. Já jsem ten setup udělal cca za 1 hodinu a jsem teď spokojený. udělal jsem si vlastní osnovu co a jak měnint a teď už to jde jak po másle. Sad Arrow Smile Arrow Very Happy
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vlastní osnovu? a to jako jak myslíš?? Smile

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: út říjen 06, 2009 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, že jsem si na papír vypsal jak je co nejlepší (pro mě) a tak nějak z toho vycházím. Takže vždycky mám hrubé nastavení a pak doladím. Až na to že jsem ten papír teď ztratil Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: út říjen 06, 2009 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Setupy Odpovědět s citátem

Ahoj neměl by někdo setupy na Skoda Fabia Kit Car? jestli jo tak na email michal.dohnal@rallyfans.info
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohl by mi někdo poslat dobrý setup na Mitsubishi Lancer evo 9 na Hrádek a liptákov?...Můžu vyměnit za setup na Polo S1600, Škoda fabia Kit Car, Peugeot 20 S2000, Subaru 555. Pls pište mi PM
Díky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 15, 2009 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja se chci jen zeptat jak to je stema setupama z BHM - ja si stahnu nejaky na pežota a vono to pome chce zmenit fyziku (s kterou bych pak nemohl jezdit na pluginu ) neni to trochu padle na hlavu ?

dik za radu

popř kdyby mi nekdo poslal setup na P206_03 na šoto i asfalt - ale pochybuju že tu nekdo taky bude protože chápu že to je tajemství než se auto nastaví dobře Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V RBR s fyzikama odtud máš totiž jinak daný limity v setupu, který jsou daný právě fyzikou. Tak to můžeš ve hře omrknout a přeházet tak, aby to bylo v normě. Limity setupu jsou popsaný v PDF souboru, kterej je přibalenej ke každý fyzice odtud.

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

moc jsem zo tho nepochopil ale vim že jsou limity popsane ve fyzice ale snaad když stáhnu setup z bhm nemusím kvuli nemu instalova celou novou fyziku

udelal jsem to tak že jsem soubory D_GRAVEL (a D_TARMAC / SNOW ) přejmenoval na 4slot2_gravel a dal do savedgames jenže při vyzkoušení me to nepustilo na trat a napsalo to že nektere setupy jsou mimo limit .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je v tom, že motáš dohromady setup na jinou fyziku s regulérní fyzikou tohoto pluginu. S většinou setupů z ciziny si tady nezajezdíš bez úpravy hodnot dle požadavků našich fyzik. Tím ten setup samozřejmě změníš a je většinou nadvě věci.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aha

no asi se budu muset naučit si ten setup vyrobit sám Very Happy

sakryš TR se bliži Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme