Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

POMOC - problém s nastavením pedálů u volantu MOMO Force
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom volantu to bylo v popisu patche na stránce downloadu: "Patch na verzi 1.01. Opraveno mimo jiné bylo:
- problémy kompatibility s ovladači Thrustmaster"

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackBlade





Založen: 29. 08. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: hm Odpovědět s citátem

zkusim to ale ted nemam to RBR pucil jsem ho kamosovy na par dni do konce tydne by mi ho mel vratit (ale neni divne ze mi driv sel a po prteinstalovani hry to nejde? a to mozna v zadne hre) (jinak do te hry jsem si dal no CD creck a ta hra se nejak ******** a tak jsem to musel odstranit a zase nainstalovat) Question Exclamation Idea Shocked
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Re: hm Odpovědět s citátem

BlackBlade napsal:
zkusim to ale ted nemam to RBR pucil jsem ho kamosovy na par dni do konce tydne by mi ho mel vratit (ale neni divne ze mi driv sel a po prteinstalovani hry to nejde? a to mozna v zadne hre) (jinak do te hry jsem si dal no CD creck a ta hra se nejak ******** a tak jsem to musel odstranit a zase nainstalovat) Question Exclamation Idea Shocked
Mám pocit že ty patche , tu ochranu vypínají, a tak žádný crack nepotřebuješ. Ty problémy s volantem.... Vyzkoušej volant na jiném PC. (když odinstaluješ hru a nebo ovladače volantu, vymazáváš i zbytky které zůstanou po odinstalaci? (mimo složky saved games))


Naposledy upravil PAVLICEK Petr dne út listopad 01, 2005 15:28, celkově upraveno 1 krát

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackBlade





Založen: 29. 08. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: bla Odpovědět s citátem

no ja ten krek stahuji temer na vsechny hry abych jsem nemusel stale tam vkladat ty ceda tak jsem to zkusil i tady a tim se mi to nejak zneprovoznilo no doufam ze bude fungovat az se mi ta hra vrati (jinej comp nemam ) a i tenhle je v obejvaku coz ME KUR******************************************************************************************* SEE*******************R********************E************************* S**T Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crui5er
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I kdyz je to uz asi mesic stary tema, tak se pokusim popsat reseni tohoto problemu. Problem neni ve hre, ale v nastaveni ovladace pro Logitech MOMO.

V nastaveni ovladace (ovladaci panely->herni zarizeni->vlastnosti... settings) se da totiz funkce obou pedalu soucasne bud povolit nebo zakazat a defaultne je tato volba nezaskrnuta, takze se seslapnuti obou pedalu soucasne vylucuje. Tak snad to nekomu pomuze Wink
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 09, 2005 21:33
Návrat nahoru
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám Microsoft SideWinder Force Feedback Wheel a oddělené pedály mi taky nejedou. Nejde najednou přidávat plyn a zároveň brzdit. Vzájemně se to ruší. V ovládacích panelech žádná volba na zaškrtnutí není. Zkoušel jsem pátrat po ovladačích pro XP, které by tuhle volbu zpřístupnily, ale neúspěšně. Poradíte?
Příspěvek Zaslal: so prosinec 30, 2006 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Martin:
Mám na to ovladač, nech mi tu, nebo pošli přes pm svýho maila a já ti to pošlu. Pak už osy půjdou rozdělit. Smile

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od kolegy z týmu jsem už jeden tip dostal, ale rád vyzkouším i ovladače od tebe, třeba to bude něco jiného. Díky! Můj mail je m-box@atlas.cz.
Příspěvek Zaslal: po leden 01, 2007 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PACKA Jan





Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Nachod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čau Honza prosimte mohl by si mi poslat taky ten ovladač na rozdeleni pedalu v rbr diky muj email je o.packa@tiscali
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy myslim ze na MOMO to ani nepujde.On ty 2 ruzne osy nepodporuje. Me to taky nefunguje.Ale muzu se mylit a nejakym zahadnym zpusobem to jde udelat.Tak az se to nekomu podari rozdelit tak sem pisnete a dejte vedet jak to jde. Zatim. Napisu sem i svuj Mail kdyby jste mi to chteli poslat mirvsem@seznam.cz

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, nevim jak vy, ale ja s tim nic nevymejslel, proste tam neco odskrtnul a funguje to Shocked . Bohuzel sem uz vylital ten moturek ve volantu tak jezdim starej microsoft. Kdyby mel nekdo na momu rozbitý pedály a chtel ho vyhodit tak dejte vědět, pudu k vam přebrat popelnice Wink
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MOMOdve oddelene osi urcite podporuje. Treba nechat prazdne policko combined axis(kombinovane osy) v nastaveniach ovladaca a priamo v RBR treba nastavit plyn a brzdu osobitne a je tam jedno policko, ktore treba nechat prazdne(tlacitkom del), ale neviem presne ako sa to policko vola(mam rbr odinstalovane). Smile

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja to v rbr nenastavoval vubec, nechal sem to tak jak to je..
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Petr: Tohle si stáhni, pak si můžeš osy rozdělit. Pak už to jen nastavíš v rbr Wink
http://www.logitech.com/index.cfm/downloads/software/EEUR/EN,CRID=1788,contentid=6203

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U MOMO volantů osy jsou oddělený, v ovladacím softu, přiložený u volantu, je třeba odškrtat combined pedals a ve hře v nastavení ovládání mít zrychlení prázdné.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá únor 09, 2007 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme