Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Magazín TR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám slov. Skvělá práce.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 8:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prolitaval jsem to v rychlosti, ale mel bych nekolik pripominek. Ne kritiku, spis navrh kde se jeste zlepsit.

- Chtelo by to tomu shrnuti dat trosku nejaky format. Pouzivani odstavců by vubec neskodilo, jednotlive sekce bych oddelil volnym radkem. Chvilema jsem se hodne ztracel v tom, o kom (jake tride) vlastne ctu.
- Zamyslel bych se nad pouzitym fontem v psanem textu. Myslim ze WRC font je velice hezky, ale pro dlouhy, psany text velmi nevhodny. Oci preskakuji mezi radky, text se "slévá" do jednoho bloku. To ale souvisi i s formatovanim (Viz ma prvni pripominka)
- Mozna by nebylo spatne udelat pro kazdou tridu vlastni "blok" (stejne je to napr. v casopisu RALLY a dalsich) a na konci udelat nejake vseobecne shrnuti.
- Pak bych mozna zacal pouzivat vzdy a vsude cele jmeno. Vsiml jsem si ze nekdy pouzivate jenom PRIJMENI.


A jedna perlicka na zaver:
Nikde nemuzu najit jezdce tridy N4 - Michala CHANUKU, cili verim ze se jedna o Michala CHAMULU.


Jinak je to velice pekne pocteni a uz se tesim na dalsi cislo!!! Hodne sil panove Smile

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 8:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem zhltnul druhý magazín TR. Pánové, udělali jste opravdu kus krásné práce. MOCKRÁT DĚKUJI.


Tak jako Štěpán Dočkal bych měl také pár připomínek, které jsem již psal Jindrovi po ICQ (konstruktivní kritika).

1) Pokud to vidím správně, tak na text není použit vektorový font, tudíž se pak v jiném zvětšení než právě 100% na obrazovce špatně čte a ani ve 100% zvětšení to není myslím uplně ideální.

2) Nevím jak je to u ostatních, zkoušel jsem to na dvou počítačích a monitorech - většina magazínu je hodně ale opravdu hodně kontrastní. Barvy jsou silně přesaturovány a většina fotek je velmi špatně vidět. Je zajímavé že stránky Hvězda rally a fotografická soutěž jsou ok. Ostatní jsou špatné.

Myslím, že toto je spíš nějaký problém v technice než úmysl.


Každopádně, ještě jednou velká poklona za veškerou práci, kterou pro TR tímto magazínem děláte a držím pěstě do další práce. Very Happy
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano taky by to chtělo odbourat pravopisné chyby, je to opravdu profesionální psaní, ale tohle by chtělo ještě doladit. Brabec místo Brablec atd. Nabízím se, že bych mohl dělat konečnou kontrolu pravopisu před vydáním. Jinak je to super počtení to jo.

EDIT: Ještě jedna připomínka, pokud vím, tak Martin Bujáček nehavaroval, ale spadla mu hra a neměl k dispozici DMP, proto nemohl pokračovat. Nakonec dali PC dohromady, i DMP vytahli, ale to už zase neměl čas dojet. To mi sám říkal, nevím jestli se něco nezměnilo. Já jenom aby jsme nevypadali jako lemplové oba, když jsem to jenom já.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Až teď si uvědomuji, že celý problém je zřejmě v tom, že celý magazín je složen z bitmapových obrázků, ze kterých se pak jen udělá PDF. Jestli je to tak, tak potom je zde asi jen problém v nějakých barevných profilech co se týče toho barevného podání.

Fonty tudíž vektorové být ani nemohou, pokud původně byly. No... v takovém případě bych to asi zkusil udělat v jiném vhodném programu, např. InDesign (mám 3.0 CZ). Ten by pak samozřejmě produkoval vše ihned v PDF v nejlepší kvalitě, co by bylo vektorové, by vektorové zůstalo, sazba atd. by byla automaticky ta nejlepší atd. Veškeré obrázky, podklad, rámeček atd. tam není také problém...

Toť jen pro informaci a jako případný nápad co a jak. V případě InDesignu a podobných DTP programů se nabízím jako spolupracovník co se týče sazby (i případné korektury pravopisu jak psal výše Martin - matka je učitelka češtiny, takže do toho dobře vidím)
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mne a můj tým: SPOKOJENOST.Díky za práci kterou pro nás odvádíte.

Nehledejte na tom žádný chyby.


Naposledy upravil RYTIR Radek dne st říjen 08, 2008 15:35, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty gramatické chyby jsou spojeny se spěchem, který byl na místě, protože se tak trošku omylem zmínilo datum vydání - no a když už bylo datum, byla i snaha jej dodržet.

K samotné tvorbě časopisu.
Kompletace probíhá ve photoshopu, nějaké spešl stránky (galerie, stars, duel....) dělám já a já i ukládám do jpgu. Zbytek si na základě šablon vytváří David. Nevíme kde je problém, (možná se ani tak moc nepátralo) ale ukládáním u Davida vznikne tak trošku něco jiného....

Ohledně písma - to se změní, už jsme se o tom bavili před vydáním aktuálního čísla.

Tak, k ničemu více nejsem kompetentní se vyjádřit.

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLBA Tomas





Založen: 30. 10. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Slovakia,Banska Bystrica

Příspěvek Předmět: magazin Odpovědět s citátem

Skvela praca, len tak dalej! Very Happy

_________________
HOLBA MOTORSPORT
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 15:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj ten datum jsem prošvihl já Embarassed a David pak měl práci ztíženou ještě pádem programu. Ale je pravda, že v tomto čísle je překlepů dost a pokusíme se, aby se situace neopakovala.

PS: děkuju všem, určitě i za kluky, za ohlasy. Potěší a přidají na chuti do další práce

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem dnes ošidil stát o nějaké ty prachy a v pracovní době přelouskal magazín, vskutku zábavné čtení, pro mě hlavně rozhovory, které i lecos naznačují.
Moc díky a přeju hodně nápadů do dalších dílů.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci ty drobný chybky jsou na místě, vždyť by nebylo co zlepšovat!? Wink Žádný časáky s rally tematikou nečtu, ale tohle šlo jednim dechem, je to fakt skvěle udělaný.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci paradní čtení. Ani sem nevěděl že je Šnek takhle slavnej a uspěšnej sportovec Shocked A to sem myslel že ho znám dobře. A vybornej je i rozhovor s Vaškem Šourkem. Má muj obdiv vůbec sem netušil co da prace nějaka značka které si někdy všimnu až když do ní narazím Rolling Eyes Myslím že je to super se takto něco dozvědět o lidech se kterými se tu přetahujem o vteřinky. Tak že kluci díky moc . Jinak nové rubriky sou fajn oproti 1 číslu je to znatelny posun.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st říjen 08, 2008 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za názory a připomínky, které jsou pro nás důležité v dalším zdokonalování...
Těší mně že od svého vydaní byl magazín přečten již 282 krát a doufám, že příště budeme s magazínem zas o krok dále.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 09, 2008 13:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně se dostávám k pc,tak taky něco napíšu.Druhé číslo je opět super a moc se mě líbí,snad jen jak píše Štěpán,by to chtělo ve shrnutí Sadac Rally mezi jednotlivými třídami udělat odstavce a vždy před to napsat třeba WRC: ,nebo tak něco,pač kdybych nevěděl kdo s čím jezdí,měl bych chvílema trošku zmatek.No a nejlépe pak,jak zase píše Štěpán,udělat pro každou třídu vlastní blok,to je fakt dobrý nápad.Celkově je to ovšem super,co v pár lidech předvádíte a díky moc zato,tak snad Vám to vydrží,ať mi se můžem bavit Very Happy .
Příspěvek Zaslal: so říjen 11, 2008 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny "čekatele" na další číslo TEAM RALLY magazínu, občasník seriálu TR se dostane na stánky po tomto víkendu...

Nedočkavce mohu nalákat na některé tituly:

dlouhosáhlé ohlédnutí za CRF -RBR Rally
profil DENDA Rallye Teamu
nebo desítku s Ondrou Štolfou

čtení je mnohem víc, ale počkejte si... Wink

U čtení TRM se těší
David Pistulka

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 30, 2008 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme