Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

KONTROLOVÁNÍ ZKRACOVÁNÍ PLUGINEM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta 90st. zatacka na Chird. o ktery tu nekteri pisete to dela i pri opacnym smeru na Chird.II.
Jinak si myslim ze v RBR tech mist kde se tim da ziskat cas moc neni. Spis je vetsi pravdepodobnost ze na to zkracovani ten dotycnej doplati, protoze riskuje ze ho to mimo cestu rozhodi a ztrati 5x tolik nez co by ziskal.
Jo a vcera me jedna takova nesmyslna penalizace na Chird.II tak nasr... ze sem s tim okamzite prastil a bylo po chuti zavodit (chyceni se prednim vnitrnim kolem za krajnici ca 0,5m mimo teda podle me rozhodne zkraceni neni).
Takze ja osobne bych tuhle kontrolu zrusil, protoze kdo dokaze zavodit s nejrychlejsima, ten nepotrebuje zkracovat . A kdo je pomalejsi, tomu to stejne ke zrychleni nepomuze.
Navic spoustu lidi ty neopravneny penalizace muze odradit a to by byla skoda.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2005 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne to je to ci jsem rikal! Ja sem byl tak nasranej, kdyz jsem dostal tu penalizaci na Kaihuavare, sem myslel, ze s tim skoncim. A v realnem rally a ktere se tady porad pokousi se muze normalne rezat jak se chce, ale ono toho moc neni kde se da poradne rezat tak abych jel po poli. Kdyz se podivate na ty nejrychlejsi replaye, tak tam neni nikde videt, ze by byl mimo cestu o cel auto. Neni kde!!! Proste nejrychlejsi je jet po ceste.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2005 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: poškození Odpovědět s citátem

Old Wabble a Micle taky hlasovali pro střední poškození. Myslíme si , že to bude zajímavější. I při středním poškození se dá rychle vypadnou. Anebo tak tak dobelhat do cíle.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 21, 2005 23:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na stredni poskozeni je uz asi pozde Sad Odhlasovalo se asi to jakoby realne poskozeni ale zase se tu resi penalizace, ktere nemaji s realitou nic spolecneho, to mi prijde skutecne vtipene Very Happy Real proste neni skutecny real uz jen kvuli tomu tesneni, coz mi zacina vadit vic a vic. Noiker zajet na real je fakt machrovnina...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 22, 2005 1:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak na stredni poskozeni je uz asi pozde Sad Odhlasovalo se asi to jakoby realne poskozeni ale zase se tu resi penalizace, ktere nemaji s realitou nic spolecneho, to mi prijde skutecne vtipene Very Happy Real proste neni skutecny real uz jen kvuli tomu tesneni, coz mi zacina vadit vic a vic. Noiker zajet na real je fakt machrovnina...


Hlasovani jeste neni u konce a momentalne vede stredni o dva hlasy.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: so říjen 22, 2005 10:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

musím říct,žemě to tedka hoodně naštvalo to zkracování,po 4 dnech jsem se docela těšil na turnaj,ale po jezdecký chybě jsem dostal smyk a 90-ku jsem hold projel kousek po trávě a najel jsem ještě na protější trávu(bylo to fakt kiks) a hnedka penalizace,a byl jsem naštvanej ale stane se,a potom jedu asfalt blbě jsem zatáhnul ručku že jsem zustal předkem aut ve středu vracáku a skoro jsem se zastavil tak jsem to vzal po trávě,ale max půlkou auta víc nééé!!! a hnedka další penalizace takže jsem dostal tkaovou nechut že jsem to hnedka vypnul,sakra to je ne .... to nikdy nemůže dělat dobrotu,už se to tu řeklo hodněkrát,ale když chce bhýt někdo rychlí tak prostě nemůže skracovat,ajestli někde na RZ nabere 0.5-1 s že někde střihne to klidně oželím,ale je tam velká šance na chybu ,takže prosím uvažujte o zrušení zkracování!!!!

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: so říjen 22, 2005 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli bylo ucelem ty kontroly zkracovani znechutit lidem online jezdeni tak se vam to dari.
Zrovna me to vypeklo na Bisane. Sakra, honim desetiny a jednim sklouznutim predniho vnitrniho kola 30cm mimo krajnici ve vracaku je vsechno v prdeli?? To si vazne nekdo mysli ze takhle to v realny rally chodi? Pitomy patniky na Barumce jezdci alespon vidi, ale tohle je chujovina.
Pokud to takhle bude fungovat i na MCR tak vazne zvazuju ze nepojedu. Zvazte to, protoze tohle vazne nastve spoustu lidi.
Sry ale sem vazne nastvanej.
Příspěvek Zaslal: so říjen 22, 2005 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dalsi uzasny misto - Kaihuavaara (prvni 90st. odbocka doprava).
Tam to dava penalizaci pri sebemensim dotyku se snehem.
Dostal sem ji tam dvakrat, poprve sem byl jednim kolem mimo tak 0,5m, takze pri dalsim prujezdu sem si dal bacha a hle, dalsi penalizace. A to si troufam tvrdit ze to bylo lehky liznuti snehu, tak ca 10cm, bohuzel v tom druhym pripade ten turnaj neukladal replaye.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 14:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Tak dalsi uzasny misto - Kaihuavaara (prvni 90st. odbocka doprava).
Tam to dava penalizaci pri sebemensim dotyku se snehem.
Dostal sem ji tam dvakrat, poprve sem byl jednim kolem mimo tak 0,5m, takze pri dalsim prujezdu sem si dal bacha a hle, dalsi penalizace. A to si troufam tvrdit ze to bylo lehky liznuti snehu, tak ca 10cm, bohuzel v tom druhym pripade ten turnaj neukladal replaye.
Presně v tom samím místě se to stalo i mě , jenže jsem byl tak na...ný že sem to tu ani nenapsal.A to jsem se toho snihu snad ani nedotkl. Evil or Very Mad Mad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Tak dalsi uzasny misto - Kaihuavaara (prvni 90st. odbocka doprava).
Tam to dava penalizaci pri sebemensim dotyku se snehem.
Dostal sem ji tam dvakrat, poprve sem byl jednim kolem mimo tak 0,5m, takze pri dalsim prujezdu sem si dal bacha a hle, dalsi penalizace. A to si troufam tvrdit ze to bylo lehky liznuti snehu, tak ca 10cm, bohuzel v tom druhym pripade ten turnaj neukladal replaye.

Jo, jo, přesně v téhle zatáčce už se mi to taky stalo.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se má zrušit kontrola zkracování, tak to tady zavřu rovnou celý a budeme mít klid všichni. Už jsem o tom dost přemejšlel. Já nad RBR trávim hodiny denně a aby na mně furt někdo držkoval, tak to fakt ne chlapci Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak lidi prece pochopte ze Wally to dela ve volnym case a toho moc neni, plugin se stale jeste dotvari v prubehu doby a za chodu.Takze je bohuzel jasne ze tam neco nebude 100%, takze budme radi ze mame alespon 0.8 verzi.
Nebo nekdo chce radsi jezdit 0.7 ktera fungovala na 99%?
Myslim si ze ne, jinak urcite verim tomu ze do startu MCR bude vsechno jak ma byt a i zminena kontrola zkracované bude fungovat, jelikoz Wally mi rikal ze se musis jeste dost veci doupravit a to nejde ze dne na den. Takze pockejte a budte trochu schovivavi k lidem kteri nam poskituji bezva zabavu
a vase vzkazy posilejte formou nametu a ne nadavek Rolling Eyes .

THX Cool

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja tu sice zadny nadavky nevidim ale pokud jsem se ja osobne necim nekoho dotkl, tak se ponizene omlouvam.

Myslim ze jsme tu uvedli nekolik konkretnich mist na trati kde kontrola hapruje, coz si myslim je namet ktery ma smysl.
A ze nekdo napise ze by kontrolu radeji zrusil je proste momentalni nazor toho cloveka a samozrejme ho tvurce muze ale nemusi brat v potaz, a neni potreba to oznacovat drzkovanim.

Jinak ja osobne obdivuju co Wally dela pro online jezdeni a doufam ze bude jako ten hrdy budzes a vytrva Wink
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem rád, že díky těmto stránkám, mě RBR baví zase o 100% víc, než dřív a sem rád, že tady můžu jezdit turnaje, ale je pravda, že ta kontrola zkracování má od dokonalosti daleko. Především RZ ve Finsku, by se měly opravit, protože tam je to fakt hooodně přísný. Pokud projedu vracečku tak, že se předním kolem chytnu o okraj a zbytkem auta sem na trati, tak to podle mě rozhodně neni zkracování, bohužel už několikrát to tak ale u mě bylo "odměněno" a těch 20s navíc fakt nepotěší, zvlášťů když je to za nic. Řekl bych, že MČR by se mělo jet buď bez této kontroly nebo by se měly alespoň krizové místa opravit, protože pak to může ve výsledcích udělat docela neplechu. Toť můj názor.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tak lidi prece pochopte ze Wally to dela ve volnym case a toho moc neni, plugin se stale jeste dotvari v prubehu doby a za chodu.Takze je bohuzel jasne ze tam neco nebude 100%, takze budme radi ze mame alespon 0.8 verzi.
a vase vzkazy posilejte formou nametu a ne nadavek Rolling Eyes .

THX Cool
Myslim si, ze vetsina si uvedomuje VELKY Walliho prinos. Ze zatimco my si hrajeme, tak on spoustu casu travi vylepsovanim a managovanim tohoto webu a kdyz koukneme na turnaje, tak ani moc nejezdi, i pres nase ponoukani. To je mimo jakoukoli diskusi a to nikdo nespochybnuje.
Nicmene ne vsechny vylepseni jsou vzdy prinosem. Pravda je, ze nekteri rychlici si to zkracovali, napr v japonsku se da jezdit kerema aniz by to zpomalilo, spis naopak, neni potreba tolik zpomalit kvuli cistemu prujezdu, coz neni fer (o default finsku ani nemluvim). Ale jak to hlidat? Sportovnim komisarem, ktery bude hodiny koukat na replaye? Nebo si to budeme kontrolovat vzajeme a podavat protesty? Jenze napsat procedurku, ktera to bude delat je strasne slozite. Neda se jen rict, kdyz jsi metr mimo trat, je to zkracovani. Musel by se jeste zohlednit jestli je to vnitrni strana zatacky, a jestli je to vubec zatacka, aktualni rychlost a spousta dalsich aspektu. Pokud se Wally rozhodl, ze to zkusi napsat, tak je potreba to ocenit a samozrejme to musi taky nekde testovat. Ja osobne si NIKDY nezkracuju umyslne trat. (o tom uz jsem psal nekolikrat jinde), ale obcas udelam jezdeckou chybu, kdy skoncim mimo trat. V miste, kde neni strom, rygol, parez ci cokoli jineho to ma znamenat jen ztratu nekolika sekund, ale v zadnem pripade penalizaci. To me taky otravi, ale zatim to beru tak, ze to jeste neni finalni a pokud to nebude prinaset kyzeny efekt, tak to snad nejak rozume vyresime Smile

p.s. Vidis Walliku, ne vzdycky jen rypu. Toto melo byt oceneni, jestli to tqk nevyznelo Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2005 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme