Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem se do této diskuse zapojovat, ale... Je pravda, že se to může stát každému. Je pravda, že pravidla platí pro všechny. Nemohu ale souhlasit s tím, že by pořadatelé měli ještě hlídat nějaké termíny dané pro nás, závodníky, aby nás v případě naší zapomětlivosti upozornili. To by měla být věc nás závodníků, potažmo managerů týmů. Ti by si měli pohlídat, pokud jim někdo z týmu dojede na špici, aby si splnil své povinnosti dané pravidly.
PS: Jakákoliv výjimka z pravidel je nebezpečným precedentem pro budoucnost

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v tom to jsem za jedno s managerem Wink Není to první ročník a ani to není první podnik new ročníku, takže si to mohli jezdci na předních příčkách pohlídat. Když né oni, je tam ještě snad jejich manager, který by měl na ně dohlédnout, od toho je manager, má se starat o své jezdce Idea Když vím, že nebudu týden na netu, hned po závodě upnu VŠECHNY replaye a mám pokoj Laughing Navíc to ještě Chrást napsal do fora, že se nebudou posílat ŽÁDNÉ upomínky.....

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano souhlasím Karle a jako manažer sem si to nepohlídal Crying or Very sad měl sem plno starostí( což mě neomlouva) , ale at mě nikdo nema za zlé že se tedy snažim bojovat aspon takto. Chapu že toho mají kluci mnoho a organizace TR je perfektní. Vůbec mě nenapadla myšlenka že by penalizací chtěli vydělat naopak si myslím že je to netěší a je to nepříjemné i pro ně samotné. Na druhou stranu je třeba se zamyslet nad tím zda 5 min penalizace za rz je v tomto případě uměrná Idea . Je to totiž prakticky disvalifikace Rolling Eyes Penalizace by měla byt ve vyši možného zkrácení trati tedy maximalně 1 min za rz Exclamation Tedy by bylo dobre zapřemýšlet nad tímto bodem a vyši penalizace v pravidlech.
Také bych chtěl apelovat na to že TR je vyjímečny podnik který ma pouze 12 zavodu a každa takovato diskvalifikace je pro jezdce i tym velice citelna a nepříjemna. Kluci se na to dost nadřeli a byl to opravdu boj na trati jak ma byt a nervy si užili své proto pak takovyto zasah dost zamrzí. Crying or Very sad A tím slitovaním sem myslel že pokud přimhouřili oko pořadatelé při podvodu Martina Pivonky s DMP ( nedostal stop na celé TR jak je v pravidlech a neměl ani snahu o vysvětlení a omluvu ) tak by stalo za uvažení vyše trestu pro kluky když nepodvaděli. Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nic ve zlým Bruďas, ale je zde to, čeho jsem se obával při mírném "potrestání" Martina Piv. Jednou se přimhouří oko a pak to chce každý ..... Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, nic proti, ale když se tady skoro dotahujeme na realičnost, tak bychom měli mít nějakou komisi FIA Laughing Laughing Laughing. Podnik má opravdu jen 12 závodů, ale v realu jsou taky přísná pravidla a vymlouvat se na to že se jede jen 12 závodů je nesmysl a už proto že se jede jen 12 závodů tak by měli být ostražití a replaye si nějak zajisti Very Happy
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj vím přesně tuto reakci sem čekal a vůůůůbec si nemyslím že by někdo něco myslel ve zlém Jirko jsme tu přece všichni kamoši Wink Jen je mě líto kluků a přijde mě penalizace neuměrná vyši přestupku. Nežadam smazaní uplné ( přestupek to je ) ale mírnější trest Crying or Very sad A víš že i v F1 foru sem měl k penalizacím stejny nazor. Ale vím že by se zvedla vlna kritiky na tema .... No jo jde o SADAC tak těm to projde ale když pujde o menší tym tak ty musí mlčet. Je to paradox vid Jirko stejně jako s Ferrari Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to nechal na FII "Michal Šenk", bych ten trest asi zmírnil. Bojovat by se mělo na trati a né u stolu, přesně jak píše Bruďas jak to bylo v letošním ročníku F1. Very Happy
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No vidíš a mě ani nepřišlo, že jezdci jsou převážně ze SADAC (asi neznámá jména Laughing ). Jinak je fakt, že 5 min. za neposlání replaye je asi ranec, když by jinak za zkrácení dostal cca 1 min., ale to jsme asi měli argumentovat PŘED samotným startem TR Sad

P.S. Pokud by však team KCM získal na penalizaci SADACu více bodů, tak jsem pro PŘÍSNÉ potrestání,alespoň 10 min za RZ Laughing Very Happy

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím že jsou kluci z vedení TR ted přez víkend mimo dosah PC tak nečekejme žadnou reakci či odpověd. A ještě jednou opakuji že vím když se musí udělovat penalizace za cokoliv je to vždy i pro ně samotné nepříjemné a radost z toho rozhodně nemají i kvuli rozpoutané diskuzi ve foru. Pravidla sou jednou dana a na tr je fajn že se tvrdě vyžadují tak že zavěrem bych chtěl jen napsat:

Porušili kluci pravidla? ...... ano Crying or Very sad

Mají byt penalizovani? ....... ano Crying or Very sad

Je vyše penalizace spavedliva? ...... Idea tady v tomto bodě bych rad napsal že si myslím že ne. A rad bych to prosadil do pravidel TR. Penalizace při neodeslaní rpl by měla byt brana jako možné zkracení tratě a penalizovaná max 1min jako v Euru. Dosavadních 5 min. je prakticky diskvalifikace.
No pro mě jako manažera z toho plyne poučení a budu si to lépe hlídat Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ JIrko k diskuzi před TR bylo času dost ale ja sam sem pravidla nepročítal to se přiznam. A ve skutečnosti mě ani nenapadlo že by k neodeslaní rpl mohlo dojít.

A ze SADACU tam je pouze jeden jezdec. A protože sem manažer a nešlo o podvod tak ho samozdřejmě obhajuji to by udělal každy šef tymu Wink Kdyby šlo o tebe Karno by jistě bojoval Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych v tom Jirku nechal Cool , alespoň by si příště dal pozor. On ale ví, že upozorňuju i na to, kdy kdo startuje a kdy končí ten který turnaj, pokud ještě neodstartoval Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle se už řešilo při loňském ročníku. Sorry Brůďas, ale já jsem pro plnou penaltu Sad Nemá cenu se v tom dál šťourat, je to porušení pravidel a ty jsou danná, mělo se to probrat před zahájením, pravidla jsou vyvěšena dost dlouho ne?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Svůj názor jsem už vyjádřil, na druhou stranu, jestli někde bylo avizováno, že upomínky nebudou (kde?), tak to je pak vyřešená záležitost a mě nezbývá nic jinýho, než litovat Davida Kučeru, protože jeho prostě provází pech. Pravda, David Pelánek taky asi nemá zrovna radost (viz můstek na sosně) . Třetího jezdce bohužel neznám.

LOVE, PEACE AND UNITY Cool

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plne souhlasim z vaškem Dejmkem. (Martine už jsi zapoměl jak jsi vloni tvrdě hajil pravidla?) Jinak kluků je mi líto.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to líto,na trati si to kluci opravdu vybojovali,ale pravidla jsou v tomto případě psaná naprosto jasně."Prvních 10 lidí z každé třídy odešle po závodě repley ze dvou RZ,které budou zveřejněné na webu."Nic o upozorňování PM zprávou tam není.To by to totiž ztrácelo smysl a pořadatelum by to nepřineslo žádné ulehčení práce,kvůli kterému je to podle mě takto děláné.Co se délky penalizace týká,tak to je na jinou debatu,ale někdo to může brát třeba tak,jako bych po závodě nedal auto do UP-nikdo se mě na nic taky ptát nebude,tedy mě 5min za RZ nepřijde nějak přemrštěné,na druhou stranu ale nenamítám,když by to bylo od příštího závodu třeba za minutu,pokud to ovšem bude psané v pravidlech.Je to sice "jen hra",a nějaký turnaj(TR),který má ale svá pravidla a ty by se měly dodržovat.Pravidla pro podvod v případě M.Pivoňky určitě tak jasně psané nejsou.
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme