Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto se s Pavlovým názorem stotožňuji a chtěl bych mu zároveň poděkovat za práci kterou dělá, protože si dovedu přestavit, co je to za saigon shlédnout tolik replayů. Jistě má i víc instalací RBR, protože ne každý má auto na stejném slotu a neustále to přehazovat taky není asi žádnej med.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle totéž mám i v IRC! (jen tobě dekuji za ..........) a plně stebou souhlasím je to fakt "magořina a to mám o WRC lehčí práci Exclamation kdo neskusil neví Exclamation
To:Bíca myslím že jich má chrást 5
já jich mám pro jistotu 6 ale stejně nestíhám Sad

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré, dál to už nebudeme rozebírat, vše je už uzavřeno. Já jen abych mezi jezdci nevypadal jako nějaký nespolehlivec. Při loňské Team Rally jsem jel na fotbalové soustředění a předem jsem nevěděl, jestli na něj vůbec pojedu kvůli svému zranění. Tudíž jsem nikoho nekontaktoval a ještě ze soustředění spěchal domů jako blázen, abych dal vše do pořádku. Jsem moc rád, že mi dal ještě Pavel den navíc na odeslání replaye a potvrdilo se, že jako hráčská komunita a zapálení fandové rally držíme při sobě. No a nyní jsem takřka okamžitě po rally odeslal replaye Janu Dobešovi, ale nenapadlo mě uploadovat požadované na web plugin, i když to já vůl viděl napsané jak na fóru, tak na stránkách Team Rally. Prostě jsem byl minulý týden zmatený, ale to se stává. S recidivistou v tomhle směru až zase tak nesouhlasím. TR pro mě nezačala vůbec dobře, ale svět se kvůli tomu nezboří, pokračujeme dál a těším se moc na virtuální souboje na trati, i když ty v reálu by mě bavily několikanásobně více. Pro mě je RBR pořád hra, ať už se jedná o velký podnik či malý turnaj. Jen ta penalizace zamrzí o to víc, když odjet 2 etapy zabere moře času a hlavně nervů, a tak si někdy říkám, jestli to vůbec stojí za to Smile. Ale stojí, protože si zde můžeme vynahradit to, že se z důvodů - hlavně finančních - nemůžeme prohánět po opravdových tratích Wink.
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás pánové. Příliš na fóru příspěvky nepíšu ale pro tentokrát bych se chtěl k této situaci vyjádřit. Od pátku pročítám Vaše názory a netrpělivě očekávám verdikt organizátorů. Téměř se vším co tu zaznělo souhlasím.

Debata ale trochu odbočila k tomu, co všichni víme a sice, že organizátoři
mají s TR pro mě nepředstavitelnou práci, kterou dělají ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Za to jim patří obrovské díky několika stovek jezdců, kteří se pravidelně objevují na startu závodů. Toto je věc, kterou všichni víme, uznáváme a s povděkem využíváme. Ještě jednou tedy - Kluci díky!

Nicméně (jak by Roman řekl) tohle není problém, který se teď řeší. Teď jde o úplně jinou věc. Neodeslali jsme rpl ve stanoveném termínu. Každý z nás pro to měl asi jiný důvod (Kučera jak píše zapoměl, já jsem byl služebně mimo Čr, Honzovo vyjádření jsem zatím nikde neviděl). To co tu už taky několikrát zaznělo je fakt, že se nejedná o podvod! Loni se rozesílaly PM. Zrušení naprosto chápu! Organizátorům to alespoň trochu odlehčí. Na druhou stranu všichni víme jak to vypadá, když si na něco zvyknete a pak se to změní. TR je mladý turnaj a tak se s každým odjetým závodem objevují nové okolnosti, na které je potřeba reagovat.
Tím chci říct, že se TR vyvíjí a podle mě není možné říct, že pravidla jsou daná a bez vyjímky platí. Naopak je potřeba je dolaďovat a celé TR tím vylepšovat. Uvědomte si jak velký zásah do celkového hodnocení TR jsou naše penalizace. Vzniklá situace by šla elegantně a hlavně diplomaticky řešit jako odstrašující příklad. Zkrátka by se dalo napsat, že je to pro podobné případy POSLEDNÍ varování. Všechny podobné případy budou v budoucnu bez vyjímky potrestány.

Věřím, že výchovný efekt by byl stejně silný jako v případě penalizací ale
neutrpěl by tolik šampionát (ano a slyším to až sem -- hlavně bychom neutrpěli my tři). Myslím, že vyjádřit názor a hájit vlastní zájmy není nic špatného. Jak píše David 24 RZ stojí hodně nervů atd. a potom o vydřené body přijít tímto způsobem je dost demotivující. Tak si to každý přeberte podle sebe. Uznávám chybu - nesouhlasím s trestem....

Na závěr bych rád dodal, že ať už se situace vyřeší jakkoli budu rád,
když se na sebe na vyhlášení TR O8 nebudeme dívat "skrz prsty" a zůstaneme spolek kamarádů rallye a RBR.....
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem napsal, to jsem napsal. Ale jednu věc bych, Pavle, rád uvedl na pravou míru. Poznámka o zlobivejch jazycích byla založena na názoru jednoho našeho kolegy z TR komunity. On to myslel ze srandy a já jsem ji uvedl a hned dementoval proto, aby nikoho nenapadlo ji použít. Jak vidím, vše se obrátilo proti mně. Laughing

Rozhodně se nechci s Tebou přít.

A co se týče nějakeho upomínání hříšníků, má zkušenost z jednoho šampionátu je taková: CCa 3 dny před deadlinem se na fórum dá seznam jezdců, jejichž rpl nedorazil. Buď si to přeberou, nebo ne. Chápu složitost upomínání každého jezdce jednotlivě a tak navrhuju toho (i když je to nad rámec pravidel, kde jsem si poznámky o neupomínání nevšiml, za což putuje další omluva na Tvé konto)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NECHANICKY Jan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 25

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Důvod proč jsem neodeslal svůj replay je jednoduchý, prostě jsem zapoměn. Na bodech dojíždim jen zcela výjimečně, tudíž nejsem zvyklý něco někam zasílat. Smile S penalizací naprosto souhlasím, pravidla byla jednou dána, neznalost neomlouvá.


Naposledy upravil NECHANICKY Jan dne po říjen 27, 2008 19:31, celkově upraveno 1 krát

_________________
REVO eTEAM KLATOVY
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALIVODA Jindrich napsal:
A co se týče nějakeho upomínání hříšníků, má zkušenost z jednoho šampionátu je taková: CCa 3 dny před deadlinem se na fórum dá seznam jezdců, jejichž rpl nedorazil. Buď si to přeberou, nebo ne. Chápu složitost upomínání každého jezdce jednotlivě a tak navrhuju toho (i když je to nad rámec pravidel, kde jsem si poznámky o neupomínání nevšiml, za což putuje další omluva na Tvé konto)


Jindro, a nevypadal bych pak jako trouba, že všude píšu, že se upozorňovat nebude a 3 dny před termínem je upozornil? Very Happy . Vážně, tím bych popřel vše co jsem napsal výš o přenesení zodpovědnosti na jezdce a potažmo celý systém změn v pravidlech. Já mám po skončení TR na 5 dní s prací vystarané a jezdci stačí minuta snahy na mrknutí co poslat a následně tak udělat. Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlasím s penalizací 20 sekund,sice jsem zkrátil na trati zatáčku,ale pro tentokrát by mohl Chrást přimhouřit očko Wink .
Davide P.,jakmile tady začne každý postižený žadonit o prominutí,tak to bude potom stát za hovn..Pravidla jsou proto,aby se dodržovaly,tak se toho všichni řiďme a potom se můžeme vyhnout zasírání fora zbytečnými příspěvky.
Davide,to,že jsi byl na služební cestě je tvoje věc a tvá velká chyba,že jsi si to nepohlídal a je mi upřímně jedno,kdo kde je,protože odeslat replay je naprosto banální záležitost.

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane nevím jestli "zasírám" fórum zbytečnými příspěvky. Pokud se podíváš na počitadlo tak když jsem se chtěl vyjádřit k této situaci tak to byl celkově můj 10. Teď píšu naprosto zbytečný 11 jen kvůli tobě. Nevidím důvod omlouvat se za to, že jsem napsal svůj pohled na věc. Navíc si nemyslím, že je můj příspěvek zbytečný, naopak si za ním stojím. Situaci by to vyřešilo dobře a to ne jen pro mě.

Budu se snažit, abych už dále nazahlcoval ("nezasíral") tuto diskuzi svýma zbytečnýma příspěvkama.
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davide,psal jsem,že se můžeme tomuto vyhnout(my všichni),nebylo to myšleno pouze pro tebe.
Chtěl jsem pouze upozornit na dané pravidla,které by někteří penalizovaní rádi(neradi) obcházeli.
A taky už to radši nebudu dále komentovat.

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 12:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už tuto debatu uzavřeme. Konečné výsledky jsou platné a nic se měnit nebude. Je to tak že odeslání replayů je opravdu minimální zatížení a jedna z mála poviností jezdce účastnícího se TR. Takže nebudeme ani měnit výši penalizace. Vše zůstane stejné jako dřív. Pokusím se zajistit, aby minimálně zde na fóru bylo nejpozději v neděli večer do 20,00 vyvěšeno, jaké replaye je nutné uploadnout. Tzn. pokud někdo v pondělí ráno odjede, může toto minimum splnit v neděli večer. Jediné o čem jsem uvažoval hned po skončení tohoto podniku bylo zkrácení termínu pro nahrání replaye, aby měl Chrást víc času na jejich kontrolu. Necháme zatím i toto v původním termínu, tzn. do čtvrtka večer 23:59. Pokuste se ale nahrávat replaye co nejdřív, aby se na tom dalo průběžně dělat. Díky.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díval jsem se na statistiku z CRF-RBR Rally. Moc pěkně udělané ale máte chybu u jezdce se jménem Aleš Nesvadba už nejezdí za škoda rally club ale teď jezdí za Hanácký Rally Klub, a ješte u statistiky na S.A.D.A.C Rally máte odkaz na statistiku z memoriálu CMR.
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za upozornění, ve statistice příště opravím. Nejsem s to, sledovat přesuny mezi týmy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 27, 2008 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na webu můžete stahovat video z 1.etapy CRF - RBR Rally Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 28, 2008 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kluci,vyborne video,kouka se na to skvele [tlesk,tlesk] tedy az cas kolem 6:40 Very Happy

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út říjen 28, 2008 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme