Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

úprava menu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Silentgun
Anonymní







Příspěvek Předmět: úprava menu Odpovědět s citátem

.....poradí někdo. Jak upravit menu nabídek aut????, nejde o obrázky, tam zafunguje dattool, ale jde mi o to přepsat názvy: napr Corolla na Fabia, atd. Dík předem
Příspěvek Zaslal: po říjen 17, 2005 23:31
Návrat nahoru
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tam zafunguje UltraEdit nebo podobny soft. Otevri v nem RichardBurnsRally_SSE.exe a hledej.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út říjen 18, 2005 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...tak jsem asi poněkud tupý, UltraEdit jsem použil , ale nějak s nim nekamarádím. Když jsem ten soubor otevřel tak samý čísla a já byl v píp.....
Nějaký blbuvzdornější prográmek není????
Příspěvek Zaslal: st říjen 19, 2005 0:18
Návrat nahoru
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Tak úprava menu Odpovědět s citátem

osobně jsem se stím taky nějakej čas mořil. Najdi si řádek 00330dc0h a nakonci je sloupec kde rozpoznáš názvy aut Smile Přepiš je, tak aby jsi nepřesáhnul délku, to znamená že fiat punto tam nedostaneš celé ale bude tam jen FP. ty tečky můžeš taky přepsat, ale alespoň jedna ti musí vždycky oddělovat názvy aut, jinak budeš mít v menu pěknej bordel Smile Chce to zkoušet, dělá to zálohu, tak se můžeš vždycky vrátit k předešlim. Ale udělej si i svou vlastní, základního souboru.[/img]

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 12:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
silentgun
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za radu, s tím bych si už snad měl poradit....... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2005 15:25
Návrat nahoru
silentgun
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem asi fakt ouplný trotl...... Shocked Auta jsem v UltraEditu našel, ale zase je neumím přepsat......S Hex Editorama jsem nikdy nedělal.... Shocked
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 9:04
Návrat nahoru
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No musíš si naject tim kurzorem na to písmenko, pozor sou dva jeden je na těch dvoučíslích? a jeden na tom sloupci v pravo, sou barevně odlišený ale nevim jak. No a musíš přepisovat to v tom pravim sloupci, jenom přepisuješ ty písmenka. Já s tim taky neumim, dost mi trvalo než sem vůbec našel ty řádky s autama, teď hledam kde se přepisujou ty vlastnosti Sad No, tak hlavně pozor kde co přepisuješ. Příjdeš na to, když sem na to přišel já Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
silentgun
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To všechno jsem našel.... řádek kde zleva do prava je řada čísel a až uplně vpravo je název auta a tečky. Např Toyota Corolla.... Najedu kurzorem na "T", tam mi vesele bliká a já zase vesele mydlím do klávesnice a nííííc. Nemusím něco v tom programu přepnout, či zapnout? Nějakou funkci , režim nebo editaci????
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 10:40
Návrat nahoru
robber
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
No musíš si naject tim kurzorem na to písmenko, pozor sou dva jeden je na těch dvoučíslích? a jeden na tom sloupci v pravo, sou barevně odlišený ale nevim jak. No a musíš přepisovat to v tom pravim sloupci, jenom přepisuješ ty písmenka. Já s tim taky neumim, dost mi trvalo než sem vůbec našel ty řádky s autama, teď hledam kde se přepisujou ty vlastnosti Sad No, tak hlavně pozor kde co přepisuješ. Příjdeš na to, když sem na to přišel já Smile

Pokud chceš přepsat ty technický údaje o autech, tak otevři (třeba WinRARem) soubor misc.rbz umístěný v hlavním adresáři hry a najdi soubor carinfo.ini. Nezkoušel jsem to, ale řekl bych, že by to mohlo vyřešit Tvůj problém...
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 1:11
Návrat nahoru
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak se na to ted dívám to vypadá že to je ono. Vyskouším apak dám vědět.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to funguje Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no mi to nejde, co jsi tam všechno přepsal?
Příspěvek Zaslal: čt září 20, 2007 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Něco je špatně,otevřu Misc přes WINRar,najdu carsinfo,přepíšu MG za Kita a Toyotu za Fiestu (dodržím počet písmen),dám uložit a napíše se,že jsem nedodržel nějakou cestu a vše zůstane při starém Sad Co dělám špatně?

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt září 20, 2007 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLIVIK Lukas





Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Loukov, Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom souboru carinfo.ini muzes menit myslim vsechno krome nazvu aut. Kdyz zmenis nazev tak se to neprojevi.

_________________
RBR FOREVER
Příspěvek Zaslal: čt září 20, 2007 18:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

musíš dodržet znaky MG má jen dva, takže když jsi tam dal Kit tak to asi stejně neni ne? Smile Už si to přesně nepamatuju jak je to tam. Musel bych se podívat, pokud ti to zase nepůjde, tak sem napiš a napiš číslo řádku, ať to nemusim hledat.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt září 20, 2007 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme