Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Ochota zdejších přispěvatelů

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Ochota zdejších přispěvatelů Odpovědět s citátem

Mám pocit, že tímto tématem si tady hned pro začátek nadělám spoustu "přátel", ale nedá mi to... Wink

Jsem zaregistrovaný jen pár dnů, takže každou chvíli tady na fóru hledám nějakou radu. A zatím musím říct, že mně tato "komunita" dost zklamala. Zdejší matadoři asi žijí v domění, že jsou něco více než nováčci, jinak si to neumím vysvětlit. Pomalu v každém druhém tématu je někdo napadán za to že "nečte fórum", "nepoužívá hledej"... apod. Málokdo z těch co takto vykřikují dotyčnému poradil. Zkoušel někdo z nich takto něco hledat? Sám docela chápu, že po hodině pročítání fóra, člověk to hledání vzdá a radši se zeptá, byť to řešení tady někde je. Vážení, zkuste být méně arogantní a trochu více vstřícní!!! Projděte si jiné fóra o čemkoliv a pak se zamyslete, proč se tady někteří (a není jich málo) chovají jako mistři světa.

Jinak musím, říct, že celé stránky včetně fóra jsou skvělé a moc díky těm, kteří se tady o to starají Smile
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, "přátel" si tu najdeš tímto příspěvkem opravdu spoustu.... Very Happy ALE..musím s tebou zásadně nesouhlasit. Není to tak dávno co jsem taky začínal a když si to dnes zpětně přehrávám, trošku se zastydím...protože na to jak je zpracováno tohle forum, jak jsou zde vlákna pro začátečníky, kolik jednotlivých vláken tu je k jednotlivým tématům a problémům, tak se nedivím, že někteří uživatelé tohoto fóra reagovali podrážděněji (i když někdy je to trošku drsnější)...ono odpovídat na tu samou otázku desetkrát denně a pak další den někdo založí nové téma se stejným tématem to je opravdu náročné na nervy.... A z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsem měl jakýkoliv problém tak 90% jsem vyřešil tím, že jsem si pročetl starší přispěvky na fóru (a opravdu to nebylo hodiny hledání!!) a pokud opravdu jsem nenašel nic co by mi pomohlo, tak jsem se slušnou formou zeptal do příslušného vlákna a bylo mi slušně odpovězeno. Věř tomu, že tady platí, nejdřív pořádně hledat a teprve potom se ptát...uvidíš že to přinese ovoce a spokojení budou všichni....
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já se toho zatím držím a pokaždé se mi nakonec podařilo najít, co jsem hledal Very Happy Nicméně některé reakce mi fakt přijdou až trochu mimo... a podotýkám, že to nebyly reakce na moje příspěvky, takže ve mně nevře žádná ušlápnutá ješitnost Wink
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někdy se člověk neudrží...představ si,že někomu na něco,na cokoliv,odpovíš a druhej den někdo jinej o tom samým založí stejný téma... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem na tomto foru žádným nováčkem, ba právě naopak, ale v poslední době se mi zdá, že přibývá nováčků, kteří jednoduše nečtou nic, jen založí nové vlákno, klidně i pod vlákno se stejným problémem. Pak se nemůžeš divit, že je někdo "umravní" byť i z pohledu nováčka tvrdě. Nemyslím si ale, že by tady byla jakási "elita", která nikomu nic neporadí a chová se arogantně. Na druhou stranu se zde objevilo spousta nových členů komunity, kteří pokud jim něco nefunguje, něčemu nerozumí a neporadí se jim, na mnohdy nekonkrétní dotaz, ihned, jsou vůči ostatním dost nevybíravě vulgární. A jak se říká, na hrubý pytel hrubá záplata.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No každopádně jsem poučený a budu vždy pečlivě hledat Wink Laughing
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme