Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Kde najdu replaye?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Kde najdu replaye? Odpovědět s citátem

Může mi někdo poradit, kde bych našel soubory replayů? Někde jsem se tady dočetl, že mají být v adr. RBR\Replays, ale já tam žádný takový nemám. V pluginu je normálně můžu přehrát, ale nějak nemůžu na disku najít nic s příponou rpl. Je možné,že se to po instalaci nějaké modifikace zašilo do nějakého archivu (jako jsou např. fyziky) nebo něco podobného?

Opačnou situaci jsem zažil s audio.dat, který mi po instalaci nějakého doplňku zmizel a teď si hra bere zvuk z obyčejné složky audio.

Replaye bych rád někde dohledal, protože jsem byl dnes z nějakého mi neznámého důvodu diskvalifikovaný z turnaje, ale žádat o reset, pokud nemám replay mi přijde blbé...

Jo a když už se ptám... tak nemůžu najít ani žádný DMP soubor, který jsem pochopil, že by se měl při diskvalifikaci vytvořit...

Díky.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Replaye by jsi měl mít v kořenovém adresáři hry (složka replays) pokud tam není,tak nevím Crying or Very sad Jinak soubor .DMP se vytvoří jen NĚKDY a to při pádu hry. Ukládá se též do kořenového adresáře hry.... Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš Vistu? Jestli se to náhodou neukládá někam jinam, než v XP.
Jestli ti audio.dat zmizel po instalaci "nějakého doplňku", tak bys tam měl mít BACKUP_audio.dat, jestli se nepletu.
DMP se vytvoří při pádu hry do windows(většinou), ne při diskvalifikaci, tu dostaneš, když to někde rozbiješ na trati a/nebo odstoupíš z turnaje.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám Vistu... Audio.dat zmizel, backup tam je. Zvuk si to ale bere přímo ze složky Audio, která tam dříve nebyla. takže pokud chci měnit zvuk, nepoužívám dattool jako dříve, ale přemazávám soubory přímo ve složce.

Není tady ještě nějaký Vistař, Pokud by to opravdu bylo v tom...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim, ve Vistě se mi to uložilo stejně jako v XP. Mam teda vypnutý to řízení účtů.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 18:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nutno řict,že s vistou mi taky zmizelo audio.dat a objevila se složka,což ale o to....replaye byly vždy v složce replays v kořenovém adresáři,do něj se tvořily i dmp,akoát někdy do složky maps...a řízení účtů jsem míval zapnutý,než sem na to vyzrál...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no audio.dat samo nezmizelo, to se jenom přejmenovalo na BACKUP_audio.dat, nejspíš po použití instalátoru na auto nebo na rozpis Wink
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych rozuměl, kdyby to vůbec nefungovalo. Složka tam sice není, RPL soubory, jsem taky nikde nenašel, ale někde tam něco je. Protože ve hře ty replaye normálně přehraju Laughing

Mám podezření, že tu věc s audiem mi udělal buď patch nebo plugin...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Armin:Jasně,uvedl jsi to na přesnější míru Smile

Co se týče replayů,snad možná zkus Dokumenty...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a zkoušel jsi úplně jednoduše dát vyhledat soubory typu *.rpl? Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STRANSKY Jan





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak abych to tady uzavřel, po dlouhém hledání se mi to podařilo vyřešit. napíšu to sem, pro případ, že by na to narazil ještě někdo další.

"C:\Users\uzivatel\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\RBR"

V této složce jsem to nakonec vyštrachal. Problém je, že AppData je skrytá, tudíž pokud Vistám neporučíte, tak ji neprohledají. Vypnutí řízení účtů to uvedlo do normálu a všechno se už ukládá kam má Smile

Všem díky za snahu.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nové téma a tak otázka: Plugin je nastaven aby vždy ukládal replay,turnaj vyžaduje ukládání replaye,ale on se bestie přesto neuloží.Čím to může být?Není to otázka toho,že by to jeden den neukládalo.Jedu třeba tři závody v řadě a neuloží to např.jen ten prostřední.Zajímavé je,že to vypadá,že když už neukládá,tak všem.
Příspěvek Zaslal: po listopad 10, 2008 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
URBANEK Pavel jr.





Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Kráso, já měl taky ten problém s hledáním replayů na vistě, díky moc, někdy se zastav, budu ti líbat ruce Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt leden 29, 2009 8:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Visty: Doporucuju si hru nainstalovat do jineho adresare nez defaultne do Program Files, pak si hra nepamatuje nastaveni ovladani, replaye uklada uplne jinam a plno dalsich prkotin...Pokud je hra nainstalovana napr. v C:\Hry\ tak vse slape tak jak ma

Replaye: Mne osobne se stalo, ze hra byla nastavena pro ukladani replayu spravne, ale nikomu koho jsem se ptal se mu neulozil replay vcetne me. Bylo to v tomto turnaji.
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=adb01c12862646f9f596d16c767fe635

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: čt leden 29, 2009 8:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám stejnej problém jako Vašek Poustka,některý u některých turnajů se mi replaye prostě neuloží,i když normálně na pluginu v detailech turnaje je jasně napsaný že jsou povolený.Poslední dobou se to stává hlavně u turnajů který tvořím já takže mě to dost se.. ,dávám si bacha abych tu volbu "ukládat replaye" měl zaškrtnutou ale stejně se neuloží.Má někdo radu?Ale není to jen u mých turnajů,kde je problém?Visty nemám

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: čt leden 29, 2009 18:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme