Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 2.11.-8.11.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel mi na to nikdo neodpověděl, tak se ptám znova:

Nefunguje mi v Win XP SP3 xcopy jinde než v Win\System32 ačkoli je path nastaven.

Zkopíroval jsem to tedy ručně a výsledek je ten jak jsem napsal výše.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 09, 2008 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Pančocha.Loni jsem měl stejný nebo podobný problém.Je to asi ve Winech.Pokud ti to jede po nakopírování do Maps,tak to jde.(já to řešil taky tak)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 09, 2008 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě s SP3 vše funguje korektně.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne listopad 09, 2008 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, problém není v tom kopírování. Mrknu do *.bat a udělám to ručně.

No a proč mi nefunguje xcopy je prostě záhada. V práci mi to taky nejde. A to mám na obou počítačích nově nainstalované WinXp +SP3 a doma nově nainstalované RBR.
Příspěvek Zaslal: po listopad 10, 2008 8:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, proč Ti nefunguje xcopy.exe jinde, než v adresáři system32, i když to máš uvedené v cestě (path), nevím, a asi Ti málokdoi poradí, pokud s tím neměl osobní zkušenost. Asi by pomohlo zkopírovat xcopy.exe do adresáře Team_Rally_08.

A proč jsi neměl ve hře textury, když jsi zkopíroval složky tracks.... ze složky Richard Burns Rally\Team_Rally_08\Generation\maps do Richard Burns Rally\maps ručně taky nevím. To by mělo stačit.

Takže jsem Ti vůbec neporadil. Fórum jsem nečetl několik dní, proto jsem ti neporadil až teď.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 11, 2008 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Výsledky kontroly odeslání rpl a zkracování. Penalizace 20 sekund přidělena následujícím jezdcům: Michal Chamula, Jakub Mleziva, Martin Rohlena a Jakub Řezníček, všichni za New Bobs. Bohužel ani x popsaných stránek a diskusí nepomohlo k dodržování povinnosti odesílat replaye. Tyto bohužel tentokrát neodeslal Jiří Lukeš, proto je mu přidělena penalizace 10 minut.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 9:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se pana komisaře zeptat, kdeže si to ti dotyční zkracovali ? Osobně si totiž myslím, že jednak má New Bobs velmi blízko a všude takové ty meze kolem tratě, takže to ani nejde. O to víc se mi to nezdá...

No a pokud se jedná o zkracování v dvou pravých odbočení, které jsou na konci tratě, resp. na začátku New Bobs II a to stejné v odbočeních na Mineshaftu, tak pořád nechápu, proč tam ty nesmyslné meze jsou tak do trati, když by to tam v reálu stejně každý cutoval...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s tím, že z rz, které nabídla Generation rally, bylo těžko vybrat nějakou rz, která by se nějak pravidelně cutovala. Výběr Bobsu byl hlavně kvůli dvěma levým odbočením na konci trati. Tam taky všichni dotyční sekli trať více než je zdrávo. Dalších 45 lidí to tam projelo podle pravidel, tzn. že se aspoň lehce dotýkali trati.
Proč jsou tam udělané meze jinak než si představuješ nebo jak je to v reálu, to nevím a nebudu o tom ani spekulovat. Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, to mi stačí. Děkuji Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Chrástovi za podané info. .-)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

presne pre toto som tam išiel velkým oblukom Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: pá listopad 14, 2008 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: kraceni Odpovědět s citátem

Ahoj,
musim na tohle reagovat. Zrovna u techto odboceni nechapu o cem je rec. Trat je tam vymodelovana tak , aby se to strihlo a jestli nekdo riskuje to , ze trefi transparent a prorazi chladic, tak to je uz jeho vec. Pak se muzem bavit o tom jestli treba kontrolujete vsem znamej drevenej sloup na Plane, tam by mi to prislo vice logicke nez najaky cutovani , kde to bylo k tomu vymodelovano. Nechci tady rozjizdet debatu , ktera uz tu byla mnohokrat, ale jizda, kdy se clovek boji i na takovejch mistech jako jsou levy odboceni na konci Bobsu je nesmyslne stresujici a rozhodne nepridava na zabave. Mozna vam to stoji za zamysleni, mozna ne, ale tot muj nazor.

Peknej vikend
Michal
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2008 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pridavam se se souhlasem. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2008 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky to tak vidím Michale, člověk kolikrát jede a má nervy z toho, aby náhodou nějakou zatáčku neřízl, ikdyž ta zatáčka si o to přímo říká. Kolikrát se stane, že pak člověk právě v těchto místech dělá úplně hloupé chyby, protože místo toho aby to říznul a podrželo ho to, přesně jak by to udělal každý jezdec v reálu, tak ho to úplně vynese ven.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2008 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká těch dvouch posledních zatáček na Bobsu,tak tam bych s váma aj souhlasil.Auto se v tomto úseku pohybuje opravdu ve veliké rychlosti,kolikrát je vůbec problém ho nějak bezproblémově zastavit a určitě si myslím,že si tady tím nikdo moc nepomůže a že to ani nikdo tady nedělá naschvál.Ovšem jsou RZty,hlavně pak jedna Japonská Very Happy ,co se tedy jezdí v obouch směrech,kde se vcelku cíleně cutovat dá a dá se tedy kvůli tomu i poměrně dost zrychlit.A tvrzení,že to tam ke cutování svadí bych nebral.V té Austrálii je i problém v tom,že je cesta většinou stejně barevná,jako ty cutovací okraje,kam se nesmí.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 21, 2008 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme