Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PTD RALLYSPRINT 1.1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PESEK Jan





Založen: 06. 07. 2008
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RYDYGR Miroslav napsal:
Mám s touhle tratí problém, že po načtení rz se mi objeví pouze černá obrazovka, podle zvuku je auto připravené na startu, ale nevidím vůbec nic. Grafiku mám ATI Radeon Xpress 1250. Nevíte někdo prosím, co s tím?

Tak tento problem ma i ja ale kdyz pouziji original auto ze hry tak to chodi v pohode.
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 12:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, mám problém...ujedu 200m, zasekne se obraz, ale zbytek jede dál, slyším jak šlape motor a auto se rozfláká někde o strom páč nevim kam mám zatáčet, hra jede ale obraz je pořád na jednom místě. Neviiiim co s tím
Crying or Very sad

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: ne listopad 16, 2008 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevííííte někdo čím to je, tuto trať si nemůžu zajet, objevuje se v turnajích a musim vždycky zkončit Sad

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) Máš nainstalovaný ZFix?
2) Zkoušel si tu trať jet v okně, taky to udělá? Nehodí to nějakou hlášku, když to hraješ v okně?
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REJMAN Milan





Založen: 07. 03. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Hořice v Podkrkonoší

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám stejnej problém, taky se to po 200 m kousne. nepomohlo zatim nic.
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já můžu říct, že tuhle trať nesnáším. Vůbec se do rally nehodí, hlavně ta první šotolina lesem. To je jen pro lesní traktory. Jinak zbytek by ušel i s tou druhou šotolinou. Pak je ovšem jinej problem, jel jsem turnaj ve kterým se jel asfalt a na konci bylo PTD, ale už dvě RZety před tím se nedalo změnit nastavení. Jenže když jedu s Focem 06, tak i v shakedownu mi s asfaltovým nastavením auto sedne na dorazy a kola vlezou do blatníků, takže po trati dřu a nejde dojet moc daleko. Moc si to nedovedu vysvětlit a docela by mě zajímalo, jestli se to stává i někomu jinému. Protože pokud nastavím auto na šotolinu, tak je to v pořádku a auto je vysoko jako na každý jiný šotolině. Bylo by teda vhodný, pokud někdo bude dělat turnaj s asfaltem a PTD, aby umožnil změnu nastavení, protože tahle trať je prostě divná. Já vím, že v Holandsku je často kombinace povrchu asfalt šotol, ale jak je vidět z reportáží, ty tratě prostě jdou jet, třeba jako Strýčkovy, a něco takovýho jako PTD jsem tam neviděl. Fakt je ,že se obdivuju každýmu, kdo tady dělá auta, skiny a tratě, sám tohle neumím. Možná by se hodilo víc asfaltových tratí, z šotoliny je z čeho vybírat.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so listopad 29, 2008 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTD je trať na šotolinovém slotu, to znamená, že default setup je šotolinový. Tentýž setup na šotolinovém slotu a na asfaltovém slotu tratě není stejný. To platí i pro default WRC.

Setup by změnit u většiny aut jít měl, protože u hodně mála z nich se dá jet na šotolinovém slotu na asfaltový setup (limity fyziky jsou na asfaltu a šotolině jinde). Každopádně pokud pojedeš na default, tak se setup změní sám z asfaltového na šotolinový default (řídí se čistě slotem tratě, ničím jiným).

Ad nesjízdnost. Ta trať je na šotolinovém slotu, tudíž je určena pro použití šotolinového defaultu. Na setupu postaveném z něj to jde jet bez jakýchkoli potíží a o nesjízdnosti nemůže být řeč.

A ano, v Holandsku se jezdí i pořádné tankodromy. Letos dokonce na jedné rally část posádek odmítla nastoupit do druhé etapy pro příliš rozbité šotolinové části. Ukázky holandských RZ:

http://lh4.ggpht.com/o.heijnen/R_gBo0LgtcI/AAAAAAAABRc/8TkXtUz_ajE/s800/DSC_0119.JPG.jpg
http://members.home.nl/sjef.jacobs/Hellendoorn08/img_0102.jpg
http://autofotografie.nl/gallery/d/28610-3/Hellendoorn_075.jpg
http://nl.youtube.com/v/_52WEA_KYkw

Co se mixu RZ týče, tak zákaz změny setupu u turnajů, kde jsou smíchané sloty tratí (šotolinové a asfaltové) se důrazně nedoporučuje právě proto, že podmínky různých lidí budou vždy různé. Kdo jede na default, tomu se to změní samo, kdo jede "špatný" setup, tak někomu se to změní taky (kontrola setupu ho dál nepustí pro překročení limitů) a někomu ne.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za ukázku. No ale zase tohle tam není až tak běžný. Já se díval na videa ze stránek Marka van Eldika a pár reportáží z holandských stránek. Tak máš prostě lepší info zdroje. Ale můžu ti říct, že takovejhle uskákanej úsek by mi nevadil, jako u PTD, v tý první šotol smyčce, jízda mezi stromy a jak se dostaneš jen o kousíček vedle, zůstaneš vyset za pařez, nebo tě taky obrátí ty klády. To mi teda nesedí. Protože se v Holandsku jezdí spíš v otevřený krajině, než mezi takhle uzoučkýma cestama lesem. Jen k tomu nastavení, to se musím přiznat, že zas tak dobrej nejsem, abych věděl jak co změnit, aby se to měnilo automaticky. Ale jak jsem psal, na šotolinový nastavení je všechno ok, jak má být, ale asfaltovku to neveme, a po tom co jsi psal je mi to jasný. Tak se právě divím, že takový turnaj dělal Pawel Lizakowski, který je dost zkušený a úspěšný. Ještě víc mě to naštvalo, protože jsem to mohl vyhrát. No prostě auto zahnulo o nerovnosti a do stromu, konec. No a tak to je. Jedem dál.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 1:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se omlouvám, s tím Pawlem jsem se asi určitě splet, nebo si ho zaměnil s jiným polákem. Tak pardon.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 1:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jen naposled, sice to přímo k PTD nepatří, ale je Pawel Lizakowski a Lizakowski Pawel. Ale každý jinak úspěšný. Tak jsou dva a jeden z nich to byl.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 1:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to stále JEDEN jezdec pod 2 profily Twisted Evil Možná jich má i více.... Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na toto téma je zde zvláštní vlákno, tak se vyjadřujte tam. Děkuji. Problém vícenásobných jízd řešíme, ale nikdo ho nebude hledat ve vákně o tratích Idea

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1179&start=45

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Míra: A já si říkal, že ty GTčka jsou z papíru... Ale když to vydrží i tohle, tak to by snad mělo vydržet i naše sprinty. Škoda, že tu máme co tu máme. Very Happy

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mě osobně se PTD ze začátku moc nelíbila, ale po pár testech musím uznat, že je to skvělá trat. Úzká, uskákaná, hrbatá, prostě je to něco jiného než třeba Diamond Creek.
Já osobně vítám každou takovou trať jako velmi příjemné oživení RBR.
Děkuji tvůrcům tratě, sqělá práce guys Wink

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: st prosinec 03, 2008 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, už vážně nevím, pořád mi to dělá to samé co sem psal na této stránce Sad Sad ještě sem ji ani jednou nedojel do konce, už si nevim rady

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st prosinec 03, 2008 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme