Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 23.11.-29.11.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stale jsem nedostal reset. Proc mam pocit, ze nekteri "privilegovani" jezdci ho dostanou prakticky okamzite a ja jak pero musim cekat uz treti den aniz by se kdokoliv obtezoval mi napsat?

Sorry za utocny ton, nechci si na nikom vylejvat zlost, ale zbyvaji jen 2 RZ a hrozi mi prvni lepsi umisteni v zivote, tak jsem trochu nervozni...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak treba skusit pozadat o reset tak jak je to spravne napsany treba v pravidlech TR? Ja jsem to tak v prvni etape udelal , skontroloval jsem si jestli se mail fakt odeslal a reset jsem dostal jeste ten den.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIBAL Petr





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Dobrá Voda u Hořic

Příspěvek Předmět: reset Odpovědět s citátem

Nechci do toho kecat ale chtelo by to nejak poresit resety pri padu celyho pc jako se mi to povedlo tedka v posledni rz pracne si jedu a v pulce modra smrt a nazdar. samozrejme se neudelal dmp soubor takze nazdar.
to se neda nejak rozpoznat jestli to byl treba umyslenje reset pc nebo takovejhle pad? to treba okna nevytvorej taky nejakej soubor s chybovou hlaskou?
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problem muze nastat i pri vypadku elektrickeho proudu. Fakt netusim, jak by se tohle dalo kontrolovat... Jedine, ze by snad plugin posilal replay "prubezne", takze v pripade reseni protestu by se dalo podivat, jestli to nebyla rana...

Jelikoz ale nejsou zdrojaky RBR a asi by to i masivne zatizilo server, tak nam nezbyde, nez koupit zalozni zdroje a pak uz se jen modlit, ze to bude fungovat...

A svou zadost jsem poslal v souladu s pravidly, tak doufam, ze se dockam aspon odpovedi.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemec Jan: Nevím jak můžeš jako péro čekat na reset už třetí den, když je dneska druhej den druhé etapy? No jinak mail jsi odeslal podle pravidel v pořádku, ale nějak nemám co resetovat. S mailem musíš samozřejmě požádat o reset i na webu pluginu. Pak Ti to hned resetnu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a ted se teda stydim.... Embarassed
Moc se omlouvam, ze jsem nedal reset na webu pluginu - nevedel jsem, ze je to taky potreba (v pravidlech to neni napsane a jelikoz jsem o "regulerni" reset zadal poprve, tak jsem to proste nevedel).
A s tim "tretim" dnem jsem to taky trosku prehnal. Mail jsem posilal vcera odpoledne.

Jinak dekuji mnohokrat za slusnou reakci, ze ktere jsem se dozvedel vse potrebne. Kdybys mi nadal do debilu a poslal me do "tam", mel bys na to plne pravo...

Zadost o reset tedy poslana i na webu pluginu a snad uz to bude ok Smile
Příspěvek Zaslal: pá listopad 28, 2008 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cau v prvni rade bych chtel podekovat vedeni zavodu za reset jenze hned pri nacitani stejne rz kde mi to spadlo poprve RZ 17 Sipirkakim II mi to spadlo zase nevim cim to je bohuzel v japonsku mi to spadlo i pri CRF-RBR Rally tak se chci zeptat kde je problem jestli na mojem pc nebo kde? je to skoda a mrzi me to protoze sem byl na bodech Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so listopad 29, 2008 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKRABAL Roman





Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Machova u Zlína

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tohle prostě někdy udělá. mělo by stačit odinstalovat a znovu nainstalovat otočenky
Příspěvek Zaslal: so listopad 29, 2008 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

diky zkusim to co to udela ale mrzi to hodne uz kvuli celemu tymu
Příspěvek Zaslal: so listopad 29, 2008 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

řešili jsme v týmu stejný problém, odinstalace a opětovná instalace nepomohla, ale nakonec to kolega odjel přes RBRdll v pohodě

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 29, 2008 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MITACEK Jirka





Založen: 17. 09. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte.Našel jsem jednu chybičku.V profilu jsem za vítěztví v HSF Rally dostal 2 zlaté pohárky Very Happy To je bonus,že jsem vyhrál domácí,jo? Laughing

_________________
#24 MITY
HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 11:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: Jirko to je pěkná protekce! Very Happy

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

žádná protekce, maj to asi všichni.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 12:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TURECEK Martin





Založen: 27. 06. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, když jsem nepožádal o reset po tom co mi to při načítání 23 rz spadlo, nebo spíš požádal ale údajně pozdě, tak nedostanu za ty 2 neodjeté rz SR? V konečných vysledcích jsem jen do 22 rz. Nebo to doplníte az dodatecne? Dost by me to zajímalo, díky za odpověď
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne to se dodatečně doplňovat nedá. Máš smůlu. Bohužel tentokrát se na sobotní večer nepodařilo zajistit nikoho, kdo by seděl u PC a dělal resety. Mail jsi poslal o hodně později po zadání žádosti na webu.

Z tohoto důvodu doporučuji nenechávat jízdu na poslední večer před koncem etapy, nebo celého závodu! Může se Vám stát, že nedostanete reset a pak můžete nadávat pouze sobě!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme