Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nastaveni Turnaju
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Nastaveni Turnaju Odpovědět s citátem

Ted jsem nedojel Sad dalsi turnaj, kde bylo zakazane pouzit vlastni nastaveni auta a opet jsem si kladl otazku "Co autory turnaju k tomu vede?" A nenapadlo me nic jineho, nez ze sam pouziva standartni nastaveni a v podstate chce znevyhodnit ostatni, kteri jsou zvykli na nejake upravy. Nebo je to jinak ? Smile

Nastaveni by mozna nemelo davat ani moznost povolit zmenu pocasi, pneumatik (kdyz chce autor snich na slikach, tak je to jeho vec - nakonec loni taky zakazali na sumave pouzit hrebiky na snih), zakazat nastaveni auta a taky bych dal defaultne zakazat preruseni. Mam treba trochu problemy, kdyz po nekolika sotolinovych RZ najednou prijde asfalt. Zrovna vcera jsem poslal auto do stromu, protoze jsem zatocil jako na sotoline a ten asfalt se choval jinak Smile ale rozhodne nechci jezdit stylem, ze pred kazdou RZ turnaj prerusim a pujdu trenovat onu RZ samostatne. To se proste nedela !!!
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2005 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No zda se mi, ze ty pneumatiky vetsinou autor nastavuje dobre, to ze se za na skolu slicky, tak je to docela sranda, ale na jinych trati se mi to nezda...
Proti preruseni turnaje nic nemam, protoze pokud je vice trati tak to spis jedu na jistotu. Taky se mi dvakrat stalo, ze mi spadlul Richard na RZ a ani jsem neboural, ale nemohl jsem to dokoncit, ale to by slo asi jen tezko naprogramovat...
Jo a k tomu pocasi, zrusil bych Nahodne nastaveni, to je proste blbost, pokud nevim jak asi bude....
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2005 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste me napada, ze by mela byt nejaka minimalni doba trvani turnaje.. Treba tri dny nebo tak nejak
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2005 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Jeste me napada, ze by mela byt nejaka minimalni doba trvani turnaje.. Treba tri dny nebo tak nejak


To je pravda. Kdybych o to stal, tak si vytvorim nekolik turnaju na hodinu, ktere nikdo jiny nestihne, a hned budu v TOP10 Smile
Příspěvek Zaslal: út březen 29, 2005 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Jeste me napada, ze by mela byt nejaka minimalni doba trvani turnaje.. Treba tri dny nebo tak nejak


To je pravda. Kdybych o to stal, tak si vytvorim nekolik turnaju na hodinu, ktere nikdo jiny nestihne, a hned budu v TOP10 Smile
No to sice jo ale to by vedel kazdy jak jsi to udelal a ze je to nefer vuci ostatnim
Příspěvek Zaslal: út březen 29, 2005 17:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Turnaje, které nebudou mít odjety žádné výsledky, nebo které odjede pouze autor, budou průběžně mazány Smile
Příspěvek Zaslal: út březen 29, 2005 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Turnaje, které nebudou mít odjety žádné výsledky, nebo které odjede pouze autor, budou průběžně mazány Smile


Ja bych byl pro tu minimalni dobu platnosti. Ted tam je zase jeden novy turnaj, ktery konci dnes ve ctyri. To uz nestihnu Sad A co zvazit i minimalni pocet ucastniku treba na tri. Nebo to je uz moc omezujici ?
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 8:56
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Wally napsal:
Turnaje, které nebudou mít odjety žádné výsledky, nebo které odjede pouze autor, budou průběžně mazány Smile


Ja bych byl pro tu minimalni dobu platnosti. Ted tam je zase jeden novy turnaj, ktery konci dnes ve ctyri. To uz nestihnu Sad A co zvazit i minimalni pocet ucastniku treba na tri. Nebo to je uz moc omezujici ?
dobry napad tech 3 je celkem v poho pocet
ddaja
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 10:49
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem nastavil, že turnaj musí mít "platnost do" minimálně 24 hodin v budoucnosti a musí trvat minimálně 30 minut. Snad těch 24 hodin bude stačit každému, aby si nového turnaje všimnul. Minimálně 3 účastníci je dobrej nápad, realizuju to při první velké čistce (až bude čas)
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No zda se mi, ze ty pneumatiky vetsinou autor nastavuje dobre, to ze se za na skolu slicky, tak je to docela sranda, ale na jinych trati se mi to nezda...
Proti preruseni turnaje nic nemam, protoze pokud je vice trati tak to spis jedu na jistotu. Taky se mi dvakrat stalo, ze mi spadlul Richard na RZ a ani jsem neboural, ale nemohl jsem to dokoncit, ale to by slo asi jen tezko naprogramovat...
Jo a k tomu pocasi, zrusil bych Nahodne nastaveni, to je proste blbost, pokud nevim jak asi bude....


Ja sem proti tomu aby slo prerusit turnaj dit si vemte ze ve skutecny rally si taky jezdci nejedou zatrenovat na tu dalsi RZ a nahodne pocasi je dobry proste na nahodu. Smile

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:

Ja sem proti tomu aby slo prerusit turnaj dit si vemte ze ve skutecny rally si taky jezdci nejedou zatrenovat na tu dalsi RZ a nahodne pocasi je dobry proste na nahodu. Smile


No jo, ale v reale vidi, jeslti prsi, nebo sviti slunicko a maji na to lidi po trati, ale co tady. Na slikach nemas v mokre francii vubec snaci.

A jak pises "ve skutecny rally si taky jezdci nejedou zatrenovat na tu dalsi RZ" tak tomu prave zabrani nemoznost preruseni. Ale to ma smysl u sprintu treba na 5RZ. Vcera jsem honil Skorpiona a celkovy cas byl 70 minut. To uz je blby muset jet v kuse bez prestavky Smile
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U informací o turnaji bych ocenil informaci, ze se nada prerusit. Ujel jsem dve RZ a musel jsem se jit venovat dcerunce a kdyz jsem se vratil, tak jsem se dozvedel, ze v turnaji nelze pokracovat Sad
Příspěvek Zaslal: pá duben 01, 2005 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim Sad Určitě to doplnim. V nový verzi pluginu už ti to při opuštění upozorní, že v tom turnaji nebudeš moct pokračovat...
Příspěvek Zaslal: pá duben 01, 2005 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Ja vim Sad Určitě to doplnim. V nový verzi pluginu už ti to při opuštění upozorní, že v tom turnaji nebudeš moct pokračovat...


No a neni to pozde Smile A co informace hned na detailech turnaje?
Příspěvek Zaslal: pá duben 01, 2005 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jeste jeden dotaz. Co presne znamena "Opakování RZ - ANO"? Skorpion to na TEST2 povolil, tak jsem to chtel zkusit, ale neprisel jsem na to jak Sad
Příspěvek Zaslal: pá duben 01, 2005 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme