Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nastaveni Turnaju
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally, mas neco proti off-line turnajum? (z technickeho hlediska - pracnost, problemy...) pokud ne, nemohlo by byt defaultne zaskrtnute pri vytvareni turnaje i off-line? Dnes mi to zase nekolikrat spadlo a i jinde nez ve shool, ale off-line mi zatim nezlobi, tak bych se vratil k TORum.
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: to hrouda Odpovědět s citátem

no taky nevim,proč by to nešlo,ale myslim že nás je málo komu to pravidelně padá,mě to nebude vadit do tý doby,dokud se nezačnou jezdit poháry jenom online...
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 18:37
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Zvedave otazky Odpovědět s citátem

Cau Wally. Mam dva dotazy:
1. Kdyz si vyberu turnaj, ale pri informacich o prvni RZ se zase vratim, protoze nemam naladu na shih, nebo mam obavy z realistiky, tak figuruju v seznamu jezdcu. Zapocitava se to do nedokoncenych turnaju?

2. Co vsechno kontrolujes a je eventuelne potreba povolit v turnajich. Mam na mysli auta. Takovy Subaru 05 je jen jiny tvar a textury na rozdil od Xsary 05, ktera meni i fyziku. je mi jasny, ze je potreba hlidat phyzics.rbz a misc.rbz kvuli podvodum. Jestli to neni tajny, ktery vsechny soubory hlidas. Nechce se mi zkouset, jestli muzu sahnout treba do RichardBurnsRally_SSE.exe Smile
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem rikal uz davno, proc neni zatrhnuty offline turnaj automaticky?? Kdyz ho nekdo nebude chtit, tak ho proste odklikne. Obracene se na to kazdej vyser.. Stejny to je s autama. Proste bych daval automaticky povoleni Subaru05 ale i Xary05 bez fyziky atd... Kdyz to neni davane automaticky, tak to nikdo nezatrhne. No a kdyz nekdo nebude chtit, aby se jezdilo treba se sub05 tak ji proste odznaci a je to.
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Xsaru klidne s fyzikou, tam se meni jenom poloha vejfuku.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to nevim, poloha vyfuku je vec modelu a ne fyziky. Tady se to resilo a vetsinou z tech lidi vypadlo, ze 307 a Xara05 s tou svoji fyzikou jede lip nez original.
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nn vejfuk je vec fyziky.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

307 fakt jede brutalne, se mi zda, ale mozna je to tim, ze normalne jezdim s Octavkou. Ale u Xsary se menila jenom poloha vejfuku, kdyz se podivas na Xsaru 05 s orig fyzikou, tak nema vejfuk nebo ho ma jinde, ted nevim. Treba Octavka s fyzikou Corolly ma uzsi podvozek, 307 s fyzikou 206 ma predni kola moc vzadu.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marta_CZ napsal:
307 fakt jede brutalne, se mi zda, ale mozna je to tim, ze normalne jezdim s Octavkou. Ale u Xsary se menila jenom poloha vejfuku, kdyz se podivas na Xsaru 05 s orig fyzikou, tak nema vejfuk nebo ho ma jinde, ted nevim. Treba Octavka s fyzikou Corolly ma uzsi podvozek, 307 s fyzikou 206 ma predni kola moc vzadu.


U xsary 05 je nova fyzika u 307 taky a u octavky taky vsechny jsou rychlejsi nez originalky.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út červenec 05, 2005 23:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ted jsem koukal na tu xsaru a jsou tam nejaky rozdily, takze je to mozny, u 307 to je jasny, je to jiny auto, stejne tak u Octavky, jenom o ty Xsare jsem cet nekde na BHMS, ze to nemeni jizdni vlastnosti, tak se omlouvam. Embarassed

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st červenec 06, 2005 1:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vpohode jizdni vlastnosti to nemeni ale je to vykonejsi.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st červenec 06, 2005 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jen si povzdechnu:
prdnul jsem si modely 05 (Subaru a Xsara) a vestinu turnaju s nima nemuzu jezdit Sad A to mam jen jiny vzhled auta. Fyziku mam original, nechci lepsi a vykonejsi nez souperi, to mi prijde nefer. Za chvili nekdo udela Fabii nebo Focuce a rekne ze to jsou uplne nove specifikace a tim padem jsou trochu rychlejsi, vykonejsi, stabilnejsi... (Ti Xsarari by taky mohli ozelet ten vyfuk Very Happy )
Ale Wally, proc se musi v turnajich schvalovat i jiny vzhled auta? To fakt nechapu. Bud at je defaultne povoleny, jak uz nekolikrat padlo, nebo jeste lepe, at se nemusi schvalovat vzhled, ale jen to, co ma vliv na chovani aut.
Ja teda porad ziju v domeni, ze to je physics.rbz a misc.rbz. Jestli se pletu, tak me opravte Smile

Hvezdny denik, dodatek 87453:
1. Vratil jsem defaultni modely. Stejne behem jizdy to auto vubec nevidim, tak se alespon vyhnu komplikacim.
2. Nelze spolehat na tvoritele turnaju a je potreba jim to vnutit nasilim. Prave jsem jel turnaj, kde stvoritel nevybral spravne pneumatiky vzhledem k povrchu a sam si potom nabehl Smile
3. Wally, uz se mi nekolikrat stalo (naposledy v "easy rally") ze si na zacatku vyberu auto, ale v dalsich RZ mam jiny, vetsinou Corollu Surprised Delam neco blbe?

Koukam, ze muzu dnes dodat k dodatku, takze:
Walliku, nebylo by lepsi (viz dodatek 2) aby bylo defaultne zaskrtnute Povolit změnu pneumatik a nastaveni. Ted se objevilo nekolik turnaju bez moznosti nastaveni. Nejsem moc dobry jezdec (v tabulkach se nevejdu uz ani do prvni 30 Sad a to jsem kdysi figuroval i v TOP10) a kdyz jsem si dal tu praci s nastavovanim, ktere mi vyhovuje, tak bych se rad ucil jezdit s tim svym. Jednou za cas proc ne, kdyz to autor chce.
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To, že se nastaví na další RZ jiné auto, než si zvolil, je zřejmě blbě vytvořený turnaj. Autor neměl zaškrtnuto, že se má na celý turnaj použít jedno auto. Zítra se v tom pokusím pohrabat tak, aby bylo méně špatně vytvořených turnajů. Ale s tim jinym vzhledem to asi nechápu - pluginu je jedno, jaký máš na autě skin (texturu), kontroluje jenom model a fyziku auta...
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Ale s tim jinym vzhledem to asi nechápu - pluginu je jedno, jaký máš na autě skin (texturu), kontroluje jenom model a fyziku auta...

No ja si myslim, ze v adresari textures jsou textury(*.dds = vzhled povrchu) - to je pluginu jedno, a nad tim je model auta (*.sgc a *.ini = tvar) a to uz mu jedno neni a musi se povolovat. Ma uz toto vliv na chovani?, nebo az physics.rbz a misc.rbz? Hele klidne me posli do haje, at te neotravuju a bude klid Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych byl proste pro, aby se na vsechny turnaje DEFAUTNE povolili VSECHNY MODELY. Nejde o skin, to je jedno, ale pokud jezdim se SOL05 a neni v turnaji navoleny tak musim zase kopirovat starou I03. Coz je na hovno. Nerikam aby se povolili ty fyziky, ty bych zakazal. To je presne to co rikal hrouda, kdyz se vytvori nove auto, tak by melo byt rychlejsi... Takhle by to slo do nekonecna.
Taky by se uz melo prejit povine na toho Mikka Snow, ale to se znad uz resi....
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme