Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SETUPY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi dělám něco blbě Crying or Very sad ,Na liste: Tool -> Extract from replay -> vybrat soubor replaye a dolu napsat jmeno noveho setupu.pak to celé nahraji do SavedGames k ostatním setupům,při nastavení auta se mi normálně zobrazí,ale NEJDE nahrát,napíše že se nepodařilo nahrát nastavení Rolling Eyes co dělám špatně?

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st prosinec 06, 2006 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz k RBR car tune. Tato utilita mě pěkně nasrala, pořád mi to háže hlášku: " invalid data:Drive.CenterDiffmaxtorgue"
Teda když chci editovat setup. To je normální, nebo jsem sosnul nějakou svini.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po leden 22, 2007 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, to je normalni. Tahle utilitka je uplne k prdu. Jedine, na co je dobra, je vytahnout setup z replaye. Jinak samozrejme jde menit setup treba v poznamkovem bloku, ale musim Te varovat, delej to radsi ve hre, vyhnes se tak tomu, ze bys mohl nastavit hodnoty, ktere jsou zamcene ve fyzice daneho auta, coz napr. na Euru znamena dikvalifikaci.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYDL Tomas





Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: dolní kralovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

..Mirku F. tak to bych s tebou polemizoval Wink
..ta utilitka neni vubec spatna (dokonala teda taky ne).. ..napr. na nastavovani diferaku je velice dobra-daleko lepe si pak predstavis jak to vypada, nehlede na to, ze je v ni "prace" mnohem rychlejsi nez primo v RBR..
..pro Mirka K. - pomoc je snadna - staci nacihnout do "Ovladaci panely"-"Mistni a jazykova nastaveni"-tam v zalozce "Mistni nastaveni" kliknout na "Vlastni nastaveni" a v prvnim radku(Desetinny oddelovac) nastavit misto "," carky "." tecku.. ..no a je to-ted by to melo fungovati.. Wink

_________________
..sycz4k

..HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, tak teď už jsem v řiti úplně. Nevím jestli jsem si zavařil RBR car tune, nebo nějakým jiným způsobem (snow mod), ale mám zrcadlově otočený všechny funkce volantu. Plyn brzdu i otáčení, vše naopak. Přitom zkoušel jsem LFS a zde volant fachá normálně, takže je to hrou RBR. Ale kde je zakopán pes? Díky za rady, jinak dnes nejezdím a to by mě mrzelo.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám Míro, VŠE znovu NAINSTALOVAT Evil or Very Mad Twisted Evil aspoň mě nic jiného nepomohlo Crying or Very sad když jsem satál na startu,tak se mi auto rozjelo SAMO DOZADU Exclamation Shocked Proto SNOW MOD dávám do druhé instalace na jiný disk (co kdyby náhodou Wink )

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak to přesně mám i já, nevím vůbec jak jsem k tomu přišel, ale už jsem odstranil jeden problém, řízení už je v poho. Ještě ty debilní pedály. Jo kdybych se lépe učil a uměl já debil anglicky. Mám totiž Logitech profiler a v něm bude asi problém. Nějak se celý rozdrbal Smile
Hru rozhodně zatím nepřeinstaluju, to je až poslední možnost, teda pro mě, nebo by mi jeblo.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si to přivodil špatnou odinstalací snow modu,konkrétně něco z track... jinak jsem to tak doje..l, že nešla ani celá odinstalace kompletní hrya doteď tam jsou soubory, co NEJDOU ŽÁDNÝM mě dostupným programem smazat Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Já si to přivodil špatnou odinstalací snow modu,konkrétně něco z track... jinak jsem to tak doje..l, že nešla ani celá odinstalace kompletní hrya doteď tam jsou soubory, co NEJDOU ŽÁDNÝM mě dostupným programem smazat Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation
Taky se mi podařilo takhle doj**at že tam zůstaly nějaké soubory... Laughing a nestalo se mi to jednou,už několikrát Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musí se najít někdo kdo bude vědět jak se toho zbavit. Ne každý je taková lama jak mi Smile
Co takhle zkopčit od někoho ty soubory v maps?

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja mam nekolik instalaci RBR a kdyz odstranuju snow mod (France), tak zkopiruju z jine komplet trate a fyziku a je to... jinak jsem s tim parkrat mel taky problemy.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út leden 23, 2007 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za radu, mám taky ještě nějakou starou instalaci na starším disku, tak z ní zkusím vytáhnout složku Maps a psychic.lsp a uvidíme Smile
Každopádně díky za rady.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st leden 24, 2007 8:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míra K.: Někde jsi psal, že tam máš nahozený svoje zvuky atd... můžeš klidně přeinstalovat rbr, jen si zálohni splash.dat a další soubory ve kterých ses hrabal (neber si to špatně) a pak si je tam překopírovat.
Jo a hledej spíš physics.lsp než psychic.lsp, to by jsi se mohl uhledat do aleluja Laughing zrovna před pár hodinama se to řešilo v pohřbeném fóru na ewrc.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st leden 24, 2007 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Dejmek
Ale kuš, nebuď detailista. Jinak dík za rady.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st leden 24, 2007 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když už tu vidím návody jak kopírovat setupy tak mě to trochu (strašně) sere - svých setupů si hodně vážím a jsou dělané na mou prdel a na můj styl (nepatřím k nejlepším ,ale auto udržím na cestě) .
K dispozici je dostávají jen teamový jezdci na testy a ne zloději setupů Nerad se dělím o něco na čem trávím spoustu času ,který je pro mne poslední dobou víc jak drahocenný.
To jak si nastavit auto pro svou potřebu jsem se učil dlouhé hodiny zkoušením a samozřejmě diskuzí o problému s lidmi ,kteří jsou do toho zasvěceni a proto to moje znechucení nad tím jak se snadno a bez práce dostávat k cizí práci.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 25, 2007 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
Strana 3 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme