Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Porsche 911 turbo. Kdo používá??
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepekg





Založen: 29. 11. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Grygov

Příspěvek Předmět: Porsche 911 turbo. Kdo používá?? Odpovědět s citátem

Zdravím RBR příznivce, sice jsem tu novej, ale RBR už nějakou dobu hraju. Používám volant G25, řazení na páčkách a ručku mám na řadicí páce. Turnaje bohužel nehraju, protože mám blby netovy připojení. Ale k věci. Používám program RSRBR ( tak nějak se to jmenuje, přesně nevím) a tam jsou na výběr ruzné skupiny a spousta aut. Ve jedné skupině je tam i porsche 911 turbo červené barvy. Docela dlouho sem si ho nevšímal, protože mipřišlo, že je na rally nepoužitelny (nevím kde se ve mě vzal tenhle názor) . Pak jsem se ale na něj "vrhnul" a s pomocí karlosovi kuchařky ( tímto mu děkuji) jsem si ho nastavil jak na asfalt tak na šoto a musím vám říct, že to je snad nejlepší auto ve hře. Už v základním nastavení "lítá" jak sv..ně. Ale vlivem težkého zadku se taky dost často a lehce dostávalo do nezvladatelneho smyku. Po upravach drží ja přibity. Klidně se může rovnat s takovým Lancerem IX A8. Navíc jsem mu ještě zkrátil převodovku a je to ideál. Prostě jsem s nim nadmíru spokojen a zajíždím mnohem lepší časy. Používá někdo taky toto auto? Na přání můžu časy zveřejnit.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj.. toto auto je taký exotický kusok ktorý nieje ani moc spravený ako rally porsche ale proste ako model cestneho auta.. fyzika je dost nereálna lebo ju nikdo neupravoval lebo toto auto nieje v plugine povolene čiže po internete sa snim nedá jazdit. čiže vlastnosti auta asi nebudu moc reálne preto snim skoro nikdo nejazdí ked tak v single race pre zábavu Wink
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepekg





Založen: 29. 11. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Grygov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No divil by ses Smile po nastavení se s ním dají zajet dobré časy Smile ale máš pravdu, je to pro zábavu, protože pro nic jinyho taky nejezdim.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avender





Založen: 19. 10. 2008
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: NJN Odpovědět s citátem

911 je fajn... nepohneval by som sa keby to niekto prerobyl tak zeby to slapalo aj online.... Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá únor 20, 2009 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně nemám zájem jezdit s něčím nereálným jen, abych si zablbnul......to můžu jezdit CMR2...RBR je o reálnosti........ale to je pořád dokola
Příspěvek Zaslal: pá únor 20, 2009 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

podle ceho urcujes realnost vozu?

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá únor 20, 2009 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepekg





Založen: 29. 11. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Grygov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jako nahodou az tak nerealny to neni. I presto ze (jak pisete) neni fyzika propracovana jak u ostatnich aut, tak se to chova jak typicky porsche tzn-chovani vyplivajici z koncepce nahon i motor vzadu, na limitu nedotacivost rychle a necekane prechazejici v pretacivost, a navic obrovskej vykon s kterym neni problem ( s dlouhou prevodovkou) zvladnout na rovince v Joux Plane pres 200 kmh. A hlavne celkova ovladatelnost je o dost obtiznejsi nez napr u nejake ctyrkolky (lancer a spol), coz mi vyhovuje Smile.
Příspěvek Zaslal: ne únor 22, 2009 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat, kde konkrétně jsi vzal fyziku na Porsche s pohonem zadní nápravy? Žádná taková totiž podle mě neexistuje, nebo o ní alespoň nevím (o jedné bych věděl, ale ta má k dokončení dost daleko a rozhodně není nikde ke stažení).

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne únor 22, 2009 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepekg





Založen: 29. 11. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Grygov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo spatne sem to napsal. S tim zadnim nahonem mas pravdu. Jen rikam ze se pri jizde tak chova. Hlavne to ze ma tezkej zadek a tim padem ma tendenci predbihat predek.
Příspěvek Zaslal: po únor 23, 2009 15:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechci rejpat ani psát nějaké bludy, ale neni náhodou 911 turbo (996) s pohonem na všechny čtyři?
Příspěvek Zaslal: po únor 23, 2009 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOR





Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

911 Turbo je ctyrkolka, 911 GT2 (coz je taky turbo) a GT3 (s timhle modelem se rally v kategorii GT skutecne jezdi) jsou zadokolky.
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spirit2580





Založen: 22. 02. 2009
Příspěvky: 18

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOR napsal:
911 Turbo je ctyrkolka, 911 GT2 (coz je taky turbo) a GT3 (s timhle modelem se rally v kategorii GT skutecne jezdi) jsou zadokolky.
JJ máš pravdu a jen abych doplnil docela se tu zapomíná i na starou třídu která dnes jezdí jen pár tratí,mezi ně patří třeba Sosnová.Nepamatuju si už označení této třídy ale patřily do nich auta o výkonu okolo 500 až třeba 1000 PS.Již zmiňované Porsche 911 turbo mělo zrovna 1000 PS a třeba AUDI S6 650 PS.A to je myslím realita škoda jen že takové auta a tratě pro ně tu nejsou Cool
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

myslis rallycross?

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

spirit2580 napsal:
NOR napsal:
911 Turbo je ctyrkolka, 911 GT2 (coz je taky turbo) a GT3 (s timhle modelem se rally v kategorii GT skutecne jezdi) jsou zadokolky.
JJ máš pravdu a jen abych doplnil docela se tu zapomíná i na starou třídu která dnes jezdí jen pár tratí,mezi ně patří třeba Sosnová.Nepamatuju si už označení této třídy ale patřily do nich auta o výkonu okolo 500 až třeba 1000 PS.Již zmiňované Porsche 911 turbo mělo zrovna 1000 PS a třeba AUDI S6 650 PS.A to je myslím realita škoda jen že takové auta a tratě pro ně tu nejsou Cool


Audi S6 nikdy žádnou rally ani rallycross nejezdilo. Jedná se o sportovní úpravu sériové A6, tedy vrcholný sériový model limuzíny. Také nemá 650 koní ani v nejnovější současné specifikaci. Zřejmě si pleteš s Audi Quattro Sport S1.

Jediné Porsche 911 Turbo, které jezdí rally a o kterém vím, se nachází ve Francii u Gillese Nanteta. Nemá ale rozhodně tisíc koní a je to moderní auto (foto zde: http://www.gillesnantet.com/PicturesGallery/7808_2_dsc_5051_copie.jpg ). Rally nikdy nejelo žádné Porsche, co by mělo 1000 koní (to nemělo nejspíš nikdy žádné rally auto).

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě o té Audi se to říkalo - v poslední fázi ůdajně měli prototyp o výkonu 1000 koní, ale že se to nedalo uřídit. Četl sem že to testovali pouze na nějakém kopci, ale spíš bych řek, že to někdo spletl s Pikes Peak.
Jinak do rallycrossu se přestehovalo dost "B" monster, pěkné video z 89´ http://www.youtube.com/watch?v=61h9tiGprXg

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme