Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Realisticnost - to myslite vazne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se s tim ale peru Sad

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SLADKY Ondra





Založen: 21. 07. 2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No kdyz sme u te realisticnosti tak : nekd ymi pripada ze auto skace jak kdyby tu nebyla gravitace ale to bude nejspis setem nebo je to tak normalne????
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miso
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Najsilnejsi motoristicky zazitok autora tejto diskuzie bola zrejme jazda na trojkolke den pred napisanim prispevku. Nasledne si zahral RBR a zistil ze na Impreze nie je take jednoduche vyberat zatacky ci zvladat horizonty. Ono jazdit po chodnikoch na dvore ma tiez svoje caro...a na troch kolesach sa aspon neprevratite. Nie je NIC lepsie ako vypnut v RBR vsetky tie asistenty prevodovky, nastavit spravnu citlivost volantu, zapnut manualnu prevo a spojku a dat si napriklad Bisanne s ceskym hlasom spolujazdca...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 31, 2005 14:49
Návrat nahoru
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miso napsal:
Najsilnejsi motoristicky zazitok autora tejto diskuzie bola zrejme jazda na trojkolke den pred napisanim prispevku. Nasledne si zahral RBR a zistil ze na Impreze nie je take jednoduche vyberat zatacky ci zvladat horizonty. Ono jazdit po chodnikoch na dvore ma tiez svoje caro...a na troch kolesach sa aspon neprevratite. Nie je NIC lepsie ako vypnut v RBR vsetky tie asistenty prevodovky, nastavit spravnu citlivost volantu, zapnut manualnu prevo a spojku a dat si napriklad Bisanne s ceskym hlasom spolujazdca...


asi tak něak Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: so prosinec 31, 2005 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: video Odpovědět s citátem

tomuhle řikám REAL ale už ste to asi viděli Smile Wink http://www.force-dynamics.com/video/force-dynamics_301-rbr-rallyschool.wmv
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 1:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobinus





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Re: Realisticnost - to myslite vazne Odpovědět s citátem

morfos napsal:
O hre se vsude pise jako o nejrealisictejsi rally PC hre soucasnosti. Unika mi ale proc. Hral jsem demo a to mi stacilo na to abych rekl teto hre ne. Jedine co je podobne realite je simulator krajiny, ovladani vozu je taky ponekud diskutabilni, staci na neco najet prohluben nebo vyvysenina a uz se vezete resp. letite auto nesedi skoro na silnici ale spis na ni poskykuje. Kdyz vyjedu z trati, tak mam treba uprostred auta strom, nasledkem cehoz mi popraskaji vsechna skla, nebo staci jen zavadit o ker a predek se mi zdeformuje tak, jakdybych najel do kovadliny. Kdyz obcas projizdim zatackou auto misto aby se dostalo do nejakeho rozumnejsiho smyku tak se vznese a udela treba i 50 kotrmelcu nez dopadne na zem. Dopadnuti na kola se da navic vyrazne ovlivnit tim, jak tocite volantem - coz taky dost dobre nechapu jak toto souvisi s realitou, lidi kolem trati vypadaji jak krabice. Model auta v demu (SUBARU impreza WRC) je hnusny. Grafiku mam sice 128mbit 128MB radeon x300, procak sempr64 2600,512MB ramek, asus k8n4-e dx, ale myslim, ze tim, ze je moje sestava trochu slabsi to neni. Nevim co na te hre vidite aj kolin 3 byl lepsi.
Ano to myslíme vážně
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by to auto při dobržďování mohlo trošku víc dýchat! Mě přijde, že ať zkusím jakýkoliv i ten nejměkčí setup, tak se auto pŕi brždění naklání minimálně! Boční slidy jsou O.K. ..uskákané by to taky mohlo být míň! ..Ale to už je asi otázka kvalitního setupu!
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 17:35
Návrat nahoru
michal lederbuch
Anonymní







Příspěvek Předmět: hovad Odpovědět s citátem

jsi proste ingnoratnskej hovad, co nedokaze ocenit neco tak sqvelyho jako je rbr. podle toho, co pises za kokotiny, jsi musel najizdet do zatacek ve stopadesati a pak ses jako ten debil divil, ze se kutalis. reknu te kamarade, ja jsem na mokru v osmdesati v realu udelal 2 a pul salta o silnicni znacku a skoncil na strese. V rbr musis jet tak rychle jake mas schopnosti, ne jak dokaze tvoje auto ty mamlase.
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 20:44
Návrat nahoru
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Tak jdi onanovat s Colinem a neprud. Odpovědět s citátem

To si napsal mooooc hezky souhlas na 1000%kratce jednoduše vystižně!
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepíček
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kde jsou ty časy kdy jsem s kámošema vydržel rok a půl v kuse hrát CMR02......před půl rokem jsem si pořídil PS2 a jako fanda rally okamžitě začal uvažovat o nějakém tom simulátoru.Přemýšlel jsem o CMR05 a při hledání narazil na RBR.Po přečtení několika recenzí jsem si trochu z obavami RBR obstaral.Dnes vím že jsem v žádném případě chybu neudělal sic je pravdou že první týdny jsem měl kolikrát sto chutí černou skříňku rozsekat a její obsah zprovodit ze světa protože styl jízdy zažitý z CMR neměl s realitou RBR nic společného o)Je to opravdu jen a jen o tom mít tu chuť a velkou trpělivost,která nakonec přinese to ovoce v podobě skvělého pocitu z jízdy i přesto že možnosti na PS2 jsou trochu omezené o)
Příspěvek Zaslal: so únor 11, 2006 7:54
Návrat nahoru
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pepíček napsal:
Kde jsou ty časy kdy jsem s kámošema vydržel rok a půl v kuse hrát CMR02......před půl rokem jsem si pořídil PS2 a jako fanda rally okamžitě začal uvažovat o nějakém tom simulátoru.Přemýšlel jsem o CMR05 a při hledání narazil na RBR.Po přečtení několika recenzí jsem si trochu z obavami RBR obstaral.Dnes vím že jsem v žádném případě chybu neudělal sic je pravdou že první týdny jsem měl kolikrát sto chutí černou skříňku rozsekat a její obsah zprovodit ze světa protože styl jízdy zažitý z CMR neměl s realitou RBR nic společného o)Je to opravdu jen a jen o tom mít tu chuť a velkou trpělivost,která nakonec přinese to ovoce v podobě skvělého pocitu z jízdy i přesto že možnosti na PS2 jsou trochu omezené o)
Rbr nemá chybu, tomu komu prijde ze je to nerealisticky tak akorat neumi nastavit auto (nerikam ze ja to umim...), pomoci setupu se s tim autem nechaj jezdit dlouhy zatacky smykem, nebo drzet stopu, muze i nemusi poskakovat... clovece morphe (nebo tak nak-zakladatel diskuze), podival si se vubec do setupu? to co pises sou pí******... Kdyz ti pride ze ti auto skace tak povol pruziny, a uz to delat nebude, ..... Arkádovky (jako kolin) sou pro paka co neumej nastavit auto... RBR je REALISTICKEJ a kdyz si v realu das na sotolinu asfaltovej podvozek tak ti to drzet proste nebude! V tom je to slovicko REALNY, asi sho nepochopil....
Příspěvek Zaslal: ne únor 12, 2006 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vbruno
Anonymní







Příspěvek Předmět: Realisticnost RBR Odpovědět s citátem

No asi takhl,e byl jsem dlouholetým zastáncem Colina, taky kuli tomu, že s moji konfiguraci mi RBR nefungovalo. Porad jsem tvrdil, ze Colin je lepsi, protoze si tam clovek vic zajezdi a dopadl jsem jako hodne lidi co tu psalo Smile Po jedne hodine hrani RBR, stacila jen Rally skola Smile a okamzite jsem tomu propadnul.. hrozne se mi zalibilo hrani pri pohledu z kabiny, ty zvuky, ten pocit, ze auto opravdu jede po silnici a nelita nad zemi. Pak jsem si pustil colina z kabiny a malem jsem upadl Smile Proste RBR je podle me opravdu v realnosti nesrvonatelne dal nez CMR. Dokonce jsem kdysi pri vydani RBR cetl nekde recenzi, kde skutecny zavodnik zkousel tuto hru a jednoznacne rikal, ze jako Rally simulator je bezkonkurencne nejlepsi. Po chvilce pry zajizdel rekordni casy a tvrdil, ze se auto chova skoro jako ve skutecnosti. tak si to preberte. Ale srovnavat v realisticnosti CMR a RBR je opravdu nemozne
Příspěvek Zaslal: pá březen 17, 2006 6:24
Návrat nahoru
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Realisticnost RBR Odpovědět s citátem

Vbruno napsal:
No asi takhl,e byl jsem dlouholetým zastáncem Colina, taky kuli tomu, že s moji konfiguraci mi RBR nefungovalo. Porad jsem tvrdil, ze Colin je lepsi, protoze si tam clovek vic zajezdi a dopadl jsem jako hodne lidi co tu psalo Smile Po jedne hodine hrani RBR, stacila jen Rally skola Smile a okamzite jsem tomu propadnul.. hrozne se mi zalibilo hrani pri pohledu z kabiny, ty zvuky, ten pocit, ze auto opravdu jede po silnici a nelita nad zemi. Pak jsem si pustil colina z kabiny a malem jsem upadl Smile Proste RBR je podle me opravdu v realnosti nesrvonatelne dal nez CMR. Dokonce jsem kdysi pri vydani RBR cetl nekde recenzi, kde skutecny zavodnik zkousel tuto hru a jednoznacne rikal, ze jako Rally simulator je bezkonkurencne nejlepsi. Po chvilce pry zajizdel rekordni casy a tvrdil, ze se auto chova skoro jako ve skutecnosti. tak si to preberte. Ale srovnavat v realisticnosti CMR a RBR je opravdu nemozne

Amen Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 17, 2006 8:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcu nic říkat ale Colina zajedete i poslepu...RBR je super hra a Colin na ni nemá...
Příspěvek Zaslal: čt červen 01, 2006 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Jirik





Založen: 10. 08. 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Havířov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

F.E.N.I.X napsal:
Nechcu nic říkat ale Colina zajedete i poslepu...RBR je super hra a Colin na ni nemá...

No, ja jsem spise ve stadiu, kdy zajedu poslebu RZ z RBR:) Heh, ted jsem si z legrace asi po dvou letech nahodil CMR04 a musim uznat, ze to neni az tak spatna hra. Kdyz clovek jezdi stylem naucenym z RBR, tak z toho ma i celkem dobry pocit (NEkoukat na replaye - ty jsou k zbliti a cely "zazitek" totalne pokazi). RZ jsou docela zajimave, oproti RBR ma CMR04 mnohem vice povrchu a prislusnych pneumatik (to me na RBR docela mrzi). Sice se to prilis realisticky neprojevuje, ale poznat to jde:)Prirozene, ze celkove to na RBR nema ani omylem, ale jako zmenu (no, asi tak na tyden, dele to zrejme nikdo nevydrzi) vrele doporucuji. Navic si pak clovek RBR tak nejak vice vazi:)
Příspěvek Zaslal: po červen 12, 2006 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme