Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Realisticnost - to myslite vazne
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morfos
Anonymní







Příspěvek Předmět: Realisticnost - to myslite vazne Odpovědět s citátem

O hre se vsude pise jako o nejrealisictejsi rally PC hre soucasnosti. Unika mi ale proc. Hral jsem demo a to mi stacilo na to abych rekl teto hre ne. Jedine co je podobne realite je simulator krajiny, ovladani vozu je taky ponekud diskutabilni, staci na neco najet prohluben nebo vyvysenina a uz se vezete resp. letite auto nesedi skoro na silnici ale spis na ni poskykuje. Kdyz vyjedu z trati, tak mam treba uprostred auta strom, nasledkem cehoz mi popraskaji vsechna skla, nebo staci jen zavadit o ker a predek se mi zdeformuje tak, jakdybych najel do kovadliny. Kdyz obcas projizdim zatackou auto misto aby se dostalo do nejakeho rozumnejsiho smyku tak se vznese a udela treba i 50 kotrmelcu nez dopadne na zem. Dopadnuti na kola se da navic vyrazne ovlivnit tim, jak tocite volantem - coz taky dost dobre nechapu jak toto souvisi s realitou, lidi kolem trati vypadaji jak krabice. Model auta v demu (SUBARU impreza WRC) je hnusny. Grafiku mam sice 128mbit 128MB radeon x300, procak sempr64 2600,512MB ramek, asus k8n4-e dx, ale myslim, ze tim, ze je moje sestava trochu slabsi to neni. Nevim co na te hre vidite aj kolin 3 byl lepsi.
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2005 16:18
Návrat nahoru
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jdi onanovat s Colinem a neprud.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2005 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KVETON Zdenek





Založen: 24. 02. 2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Rožmitál pod Tř.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš si umět nastavit auto, když to neumíš a asi i neumíš jezdit, tak jezdi jen arkádovky ....
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2005 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim ze RBR je nejrealisticnejsi rally na PC. A minimalně polovina co říkáš není pravda. A taky skus srovnat demo s plonou opatchovanou verzi hry. A pak to jeste srovnej s colinem a poznas co je lepsi.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2005 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Colina jsem přestal úplně hrát hned jak jsem zkusil RBR. RBR má taky své mouchy, ale to co předvádí Colin hlavně od verze 2003, to se mi nelíbí ani trochu... Trať je plochá (žádná díra, nic), auto mi připadá, že váží jak tank (žádné nadnášení na horizontech) a vrchol je asi to, když jedu téměř na plný kolík před vracákem, začnu brzdit tak 20 metrů před zatáčkou dam ručku a ještě to v pohodě vyberu Confused To fakt nemá nic s realitou společnýho. Ukaž nám nějakou reálnější hru, než je RBR a mi budem hrát tu Wink
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2005 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

po měsíci hraní rbr jsem zkusil naistalovat colina a můžu říct,že po jedné RZ jsem to odinstaloval a byl jsem v úžasu jak jsem to mohl jezdit a myslet si buhví co to nenííí a ona je to obyčejná arkádovka

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

musim souhlasit s Tomasem Polakem... tak jsem si instalnul CMR a prsote je to trapny.. autor teto diskuse prsote neumi RBR ridit a vubec nema chut se ucit... CMR je fakt REAL BĚS!! graficky RBR opravdu zadny orgie nejsou, tam ma mozna CMR serie navrh, ale i presto RBR vypada jaxi mene umele nez CMR.
NAZDAR

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2005 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BlackBlade





Založen: 29. 08. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: hm Odpovědět s citátem

at si s colinem vylize koule vzdyt to je karvina 1.tridy a vis naopak RBR je dost dobra hra (a jinak kazda hra neni dokonala jeste nikdy zadna hra nedostala 100% nebo 10 bodu a RBR sice nevim kolik kde dostala ale ja osobne bych jsem ji dal 92% coz je velmi slusne HL mel neco pres 90% (treba ze RBR nema moc dobry vozovy park,grafiku aut tak to vynahrazuje grafika okoli,cesty a hlavne TO ze musis nastavovat nastavovat nastavovat nas............ a pak to jede jako svycarske hodinky a vyhravas (a rikas jak sem to na zacatku nemohl umet vzdyt to je jednoduchy)..... takze morxey nebo co to je za ptaci chripku=<->
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Peet D





Založen: 16. 06. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Colin je pro děcka... Odpovědět s citátem

Sice RBR není úplně dokonalá hra, ale k dokonalosti jí moc nechybí. Vedle ní vypadá CMR jako Trabant vedle Porsche. Colin je čistá komerce a o tom svědčí i 5 dílů, které jsou furt na jedno kopyto. Chtělo by to nové tratě do RBR, nebo RBR 2, nové auta jsou gut, ale pořád jezdit staré RZ mě už moc neba.

_________________
Peet D.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 10, 2005 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B.Wins





Založen: 08. 11. 2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čau všichni příznivci této hry. Poměrně souhlasím s morfosem také když jsem nainstaloval RBR demo, tak mě to vůbec ale vůbec nebavilo a po pár jízdách jsem to odinstaloval. Asi po půl roce jsem sehnal plnou a hra mě hned chytla svou reálnosti. Také si myslím, že hrát RBR bez dobrého volantu je něco jako hrát CS bez myši. Takže pokud vás odradí demo, plná vás zaručeně chytne. Very Happy


Naposledy upravil B.Wins dne ne září 23, 2007 17:24, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út listopad 15, 2005 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Colin je arkada pro ty, co si chteji nainstalovat hru a po dvou zkusebnich jizdach hned chteji jezdit rekordy. RBR je na zacatku vec kruta, nesmirne kruta - ale clovek vidi, jak se porad a porad zlepsuje.

Osobne, pro me uz cesta zpatky k CMR nevede Very Happy I kdyz, jsem zvedavej na TOCA3 - mimochodem, vite ze dneska vyslo demo?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 15, 2005 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vime, ale ani jsem ho nestahoval.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út listopad 15, 2005 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vime, uz sem ho zkousel, docela me zamrzelo chování ruční brzdy, jinak graficky myslim OK, a to s tim RBR mas pravdu, zacatky jsou asi u kazdeho narocny, ale chce to se tomu hlavne venovat, nastavovat atd.,a uvidite ze vysledky se dostavi, a díky vsem, kteri se podili na doladovani RBR (BH, pyros, wally.....spusty a spusty salsich) je tato hra temer nesmrtelna... Very Happy

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: út listopad 15, 2005 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOROTKA Martin napsal:
Vime, uz sem ho zkousel, docela me zamrzelo chování ruční brzdy, jinak graficky myslim OK, a to s tim RBR mas pravdu, zacatky jsou asi u kazdeho narocny, ale chce to se tomu hlavne venovat, nastavovat atd.,a uvidite ze vysledky se dostavi, a díky vsem, kteri se podili na doladovani RBR (BH, pyros, wally.....spusty a spusty salsich) je tato hra temer nesmrtelna... Very Happy


Bude to trochu delsi a zdanlive OT, ale neodolam Smile

Znate nekdo historii leteckeho simulatoru Falcon 4.0? Vydalo ho Hasbro leta pane 1998, a okamzite se stal vzorem pro vsechny ostatni simulatory svou realisticnosti a pocitem z letu - v kampani si clovek pripadal opravdu jako uprostred valky. Od te doby vyslo par titulu, ale podle me na kvalitu Falcona nedosahly. Ale pokracujme: behem roku Hasbro vydalo asi 3 oficialni patche, ale koncem roku 1999 rozpustilo tym a oficialne ukoncilo podporu hry, k velkemu rozcarovani komunity. Kupodivu to ale nebyl konec historie - na jare 2000 se na webu objevil zdrojovy kod Falcona! Komunita po nem okamzite skocila a zacaly se objevovat tuny vylepseni, nova letadela, mapy, zbrane, vylepsene AI a podobne. Nakonec se vytvorila skupina dobrovolniku, ktera integrovala vsechny tyhle mody do jednoho baliku. Tehle baliku (Realistick Packu) vysly tusim 3 verze a komunita kazdy prijala s jasotem. To pokracovalo tak dlouho a tak uspesne, az nakonec letos (7 let po vydani prvni verze) vysel oficialni remake Falcon 4: Allied Force. A mezi nama, nebyt RBR, asi bych travil hodiny a hodiny v kokpitu misto za volantem Very Happy

A jake je z toho moralni ponauceni? Inu, nevim, treba nejakou paralelu najdete sami Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 15, 2005 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já hraju RBR na klávesnici a docela mě to baví! Už jsem vyhrál i šampionát na nejvyšší úroveň! Volant si pořídím asi až bude hra ještě více korespondovat s realitou! Prozatím, mě po shlédnutí několika replayů překvapilo, jak ..až příliš lehce se vůz vede! To mě nepřipadá vůbec reálné... ve skutečnosti se s tím jezdci strašně perou a to i na asfaltu!
Za obrovskou nevýhodu hry vidím to, ...jak je defaultně nastaveno ovládání klávesnicí! Člověka který chce hru vyzkoušet musí úplně odradit! Je to nehratelné - OSY filtrů jsou nastaveny uplně na zcestně s nepochopitelnýma prodlevama! To člověka absolutně odradí. Každý není odborník a nemá na to nervy...jediná pomoc je si s tím 2 dny nonstop hrát!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme