Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Realisticnost - to myslite vazne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOMOLA Ondrej





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: SENEC -SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOPIC Jiri napsal:
Chlapi, o tom žádná.... kdo rozumí a má nějaký vztah k rally i v realnym životě, ví že RBR je zatim to jediný pravý ořechový.... je to simulator, tzn. neni to hra pro každého a zvlašť ne pro hrače NFS a podobnych arkadovych věcí...


No... pre mna realne, ale ked som dal otcovi hrat RBR tak mu to vobec neslo, zdalo sa mu to strasne nerealne a stale bural Laughing ....

Som cital ma vyjst novy CMR Dirt 2 - skoda, ma to byt hlavne offroad, a zasa to bude arkada.. Skoda

Inak teraz skusam NFS Undercover - strasna arkada, ale ne zabite casu sa to da Very Happy

//len skoda ze setupy nesedia z realu, vim chel by som vela ale nastavovat auta podla Real setupov by bolo super.

_________________
ImageArrow www.Homola Motorsport.sk Exclamation
Motor Partner - Citroën
Příspěvek Zaslal: čt listopad 20, 2008 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som šiel turnaj na velmi zlom povrchu a zrazu sa vynorila zo zadu štarového poľa Fabia KitCar 1600 a NEW BOBS II za 5.16 !!!!!!!! WRC, N4, S2000 všetko za ňou. Tak mi teraz povedze, kde je tá reálnoasť aút, nie hry. Hra je super, len ma hnevajú takéto nenormálne časy. Veď rekord tam ma Skroban 5.07 a za sucha a ešte s Puntom zo starými fyzikami. Ja si myslím, že sa tu podvádza ako hrom a mali by sa takéto časy preverovať. A toto nie je prvý prípad, keď 1600 vyhrá turnaj proti WRC a zbytkom sveta . Sú tu malé rozdiely medzi triedami, jedine WRC je vpredu ale N4,S200 a S1600 sa bijú ako súperi bez rozdielu váh.. Dať im záťaž ,ako vo WTCC Very Happy .
Nie som tú dlho, ale neustále čítam toto neskutočne obšírne fórum a sledujem kopec turnajov a porovnávam tieto rozdiely. Je to len názor na vec ,tak sa hneď nenahnevajte a nemusíte to vôbec komentovať.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozdíly mezi třídami jsou v celku rozumné, ale nesmíš zapomínat na obrovské rozdíly v jezdcích. (na čem RBR hrají atd.) Těm nejrychlejším je jedno v čem jedou (WRC, S2000, S1600...)! Wink
Když těm rozdílům přičteš i to, že např. N4 by jsi měl řadil Háčkem (G25), tak proti WRC nemáš šanci...

Pokud myslíš:
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=6094862ee283ea48b1815495476c7ef1
Tak kam je sucho.

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to musím riadne potrénovať. Ano sucho tam je ale povrch rozbitý, takže to vynášalo a musel som skôr brzdiť.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak konkretne s tou fabii kitcar pozor, loni na valasce taky po prvni etape nad bystrickou vedl kopecky s fabiiKC pred wrc a enkama Smile

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOMOLA Ondrej





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 177
Bydliště: SENEC -SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale Kopecký Laughing

_________________
ImageArrow www.Homola Motorsport.sk Exclamation
Motor Partner - Citroën
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je to vecny boj RBR <-> Colin. Colin a vse, co jsem hral ( teda krome sileneho Rally Xtreme Very Happy ) se mi zda poradna arkada, kdyz si chci zaarkadit, tak v Track Manii, ta jediuna stoji za to. RBR je hra skvela a je to hlavne o umeni. Ja sazim na hbitost prstu na klavesnici - to je take umeni si myslim Smile Autor uvodniho prispevku ma vsak pravdu v tom, ze okolni krajina a chovani stromecku ktery mi projede autem, jako by auto bylo z masla, vazne kluci neni realne. A take, kdyz narazim do stromku, ktery ma tak mozna 80 cm a me to obrati auto o 180° nemyslim si, ze bych tady mel souhlasit se vsema, kteri rikaji, ze RBR je opravdova realita. Podle me takovy stromek musim porazit a pokud nekdo tvrdi, ze ne, at si to zkusi s bazarovou masinou za par stovek nekde v lese Cool
Příspěvek Zaslal: st prosinec 17, 2008 0:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no zas nemozes porovnavat tak staru hru s rokom 08/2009,hra ma cca 5 rokov a na tu dobu to bola strasna pecka,a doba s RBR sa taha az doteraz a verim,ze RBR bude tahat este nejaky ten rok,fyziky a modely sa este stale zdokonaluju, objavuju sa nove spekulacie atd.. jj beriem ze krajina neni nic moc ale urcite sme si kazdy nato zvykli,a ked sa zmenia texturi napr. ako na TR tak zabudnes aj na tie konare a pod. veci s prekazkami, no proste RBR FOREVER!!!

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st prosinec 17, 2008 2:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAVRANEK Martin





Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4ever normalni zavodeni..totok je blba nahrazka Smile
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no konecne nazor, ktery to tu dokonale rozsoudil .. Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 Martin: Toš ne asi...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj to se pozná znalec Laughing je tu dva dny i s hledáním a už vydává prohlášení

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petrikus





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin : Jasne, ja to nijak nehanim, prave naopak. Grafiku z roku 2002 uznavam a vim, ze to mohla byt bomba, ja v te dobe jeste hry nehral, venoval jsem se jinym vecem, ale postupem casu si rikam, ze nejn praci je clovek ziv a tak jsem si zacal zkouset ruzne zavodni hry - a objevil jsem Burnse, diky memu skvelemu kolegovi, ktery rekl : Pokud si myslis, ze u Rally Xtreme musis trosku premyslet a soustredit se, tak ti prinesu neco, co te nepusti. A druhy den mi koupil RBR za pouhych 149,- Kc No a pak uz to bylo stejne, jako u kazdeho z Vas Smile Zapomel jsem na priblble arkady, denne si virtualne zazavodim a uz premyslim, ze si snad poridim volant, protoze jsem objevil kouzlo kamery na prednim narazniku a podrazovani pred zatackou, ale na klavesnici je to vazne peklo, stejne jako rucni brzda. Na soutezeni s Vama ale jeste dlooooouho dloooouho nebudu mit. Zatim jsem porazil jen pocitacovy rekord na trati Velka Britanie - Shepherd Shields.
Příspěvek Zaslal: st leden 07, 2009 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OPRSAL Michal





Založen: 19. 01. 2008
Příspěvky: 82
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: michal Odpovědět s citátem

burns je skvela hra.grafika mi nevadi,je sva,jedinecna.proste se mi libi.na hre se mi libi jeji realnost,sice neni 100%ale zatim nej na trhu pc her.je tu super komunita lidi,spousta super poharu,pekny vozy,ktery jsou aktualizovany atd.preji si at tu je rbr onlineracing jeste peknou radku let.
Příspěvek Zaslal: ne leden 25, 2009 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OREL Tomas





Založen: 18. 01. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: kladeruby

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takz jsem jezdil colina ale jak jsem cuchnul k rbr tak sem colina neinstaloval a nejspíš ani nebudu,buhvi kde vubec je Laughing
Příspěvek Zaslal: út leden 27, 2009 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme