Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Realisticnost - to myslite vazne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
URBANEK Pavel jr.





Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale už mě řekněte jak můžu podvádět. Už mě nebaví v richard burns challenge dát richarda o půl minuty a pak přijít do turnaje a dostat minutu a půl od někoho kdo jezdí s VOLVEM 242 Very Happy Ne, v pohodě, já jezdím bez volantu a jsem lakomej si ho koupit Laughing
Příspěvek Zaslal: st leden 28, 2009 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jo Richarda není takový problém pojet i bez setupu... Tady bych řekl, je setup 50% úspěchu. Omylem jsem teď jel jednou bez něj a říkal si jakej to je rozdíl, když tě auto podrží...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: st leden 28, 2009 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEUWIRTH Erik





Založen: 02. 03. 2009
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hral sem Colina 2, 3, 2005 a i dirta a nic me nenadchlo vic jak RBR !!! to je jednicka a porak koukam na to jak se da hra upravovat !!! to je bomba proste Smile jo a u colina 2005 mi pripada ze auto nejede ale plave !!! Very Happy
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 10:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KURA Jakub





Založen: 10. 03. 2009
Příspěvky: 69

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když už bych se měl pustit do porovnání RBR vs. CMR tak je to pro mne, nyní, jasné. Sice jsem "odkojený" Colinem, hrál jsem to od 1 do 5 a jak jsem přesedl do Richarda tak jsem nestačil čumět. V CMR5 si stačilo v klidku dojet do zatačky, v ní začít brzdit a bylo hotovo. Pak jsem jednoho krasneho dne nainstalovat RBR a bylo vymalováno. Nálet plným plynem do zatáčky, konec. Jel jsem asi 10sec:-) Ale dneska, kdy už mám aspoň nějaká auta relativně "v ruce" můžu říct kdo nehrál RBR nehrál rally na compu....
Příspěvek Zaslal: pá duben 03, 2009 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: COŽEEEE? Odpovědět s citátem

CMR mam ještě zabalené někde ve spod skříně.zkusil jsem to jednou a dost.CMR je hra pro DĚTI a RBR je SIMULATOR na kterém trénujou i opravdový jezdci.Tak jenom tolik o tom rozdílu.Toho CMR ti klidně daruji a věřím že nejsem sám a s obalama od CMR si klidně vytapetuj pokoj.
Příspěvek Zaslal: út duben 07, 2009 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip napsal:
No jo Richarda není takový problém pojet i bez setupu... Tady bych řekl, je setup 50% úspěchu. Omylem jsem teď jel jednou bez něj a říkal si jakej to je rozdíl, když tě auto podrží...


Ja to hram bez setupu od doby co som sa prihlasil na tuto stranku, tak to by som potom chcel vidiet ako by mi to islo so setupom, aspon viem, ze este nejaka rezerva je, a ked sa nahodou k nemu dostanem, tak sa tie casy mozno este zlepsia (to netvrdim ze sa priebezne nezlepsujem:) Shocked

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: út duben 07, 2009 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to doporučuju zkusit si nějaký. Co jsem měl možnost zkusit si nějaké setupy, tak se zejména v geometrii dají dělat malé zázraky. Tlumiče asi taky hrají roli, ale na ty jsem ještě nepřišel, jak mi sedí...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út duben 07, 2009 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

inak doma jazdim obcas na Suzuki SX4 4X4 1,6 a potom ked sadnem za komp na Ford Fiesta S 1600, tak mi to pripada ze jazdim to iste, a ovela lepsie sa mi potom hra, ako trening na RBR je to celkom dobre, nie?? aj maximalku to ma podobnu, mohol by to niekto skusit namodelovat, by som na tom jazdil aj v rbr.

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: út duben 07, 2009 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
groupBJack





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem v klidu hra. Ale obul jsem v šampionátu mokré gumy na asfaltu a chová se to úplně nesmyslně. I kdybych jel s károu po ráfkách, tak bych točil líp než tohle. Dneska jsem stáhl nějaký patch a asi je to lepší, ale... na mokru to klouže přehnaně furt. Tohle někdo dost nedal. Ty slicky jsou asi dřevěné a místo asfaltu jedu na ledu. Ve 40 km/h jet v mírné kurvě dveřma napřed, to je moc. Nebo to dělá jenom mně? O co de?

_________________
Mr. J.
Příspěvek Zaslal: st září 16, 2009 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ja hral RBR poprve jak to byla nova hra ale jelikož jsem nemel volant a taky mi tenkrat bylo 9 let odinstaloval jsem to a šel jsem do CMR ktereho jsem hral 2.3, 2005 - mam dirt ale ješte jsem ho nehral -

ted zkoušim RBR . ne kvuli realnosti řizeni - mam radeji arkady ale hlavne kvuli modifikacím (nové auta a skiny)

omluvte me pokud se mnou ted nebudete souhlasit a pokud Vam to ce napišu nebude dávat smysl ale : JÁ bych rád hru ktera by byla o neco realnejší než CMR a oneco méne težká než RBR (aby se dalo jet na šipkach přeci jen nejsem z ekonomicky silne rodiny) ve ktere by bylo neco jako je ten vás plugin na RBR - multiplayer v podobe souteži (žadny plugin - oficialni součast hry) - hlavni celosvetová soutež by byla samozdřejme WRC další by bylo IRC , MMČR ( V JINYCH ZEMÍCH ZASE JEJICH NARODNI MISTROVSTVÍ) , MČR (sprint rally) , každy tym by mel rozpočet (popř jednotlivec pokud by nemel tým) , testovaní zlepšovani

otazka je jak by vznikaly nove auta - budto aby tvurci kupovali neustale nove licence na zavodaky nebo by si to značky delaly samy o čemž pochybuju

ale znate to kdyby byly v ..........
škoda že takova hra nikdy nebude
Příspěvek Zaslal: čt září 17, 2009 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ale RBR se na šipkách jezdit dá...viz.Adrian Skorban,nebo Míra FRIC,či další jezdci a nejsou o moc pomalejší (Adrian drží i několik WR) Jen musíš být více trpělivější než u arkády CMR (kterou snad jezdil každý Wink )

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt září 17, 2009 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jezdím RBR na šipkách, sice žádné velké úspěchy s tím neslavím. Teď sem si koupil volant a to bude zase kupa učení jezdit Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út únor 02, 2010 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KAMIKAZE0034





Založen: 14. 02. 2010
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechapu jak muze morfos kritizovat rbr ze je realne cmr i kdiz je to uplna arkada o rbr si mozna pomisli ze je realnejsi az v tu dobu kdy bude plnit ridicak Evil or Very Mad protoze pak uvidi Shocked co je to realne ovladani Crying or Very sad a uvedomi si to
Příspěvek Zaslal: ne únor 14, 2010 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: komentář k RBR Odpovědět s citátem

Myslím, že RBR je ta nejlepší hra na světě. Řekněte mi někdo, jaká jiná hra je tak jednoduchá na pochopení... V hlavním adresáři se vyznám jako nic a můžu přepsat vlastně každý soubor co se mi zachce... Dneska už mám RBR vytuněné několika mody, ale ne těmi co změní hru k nepoznání ve špatném smyslu (cheaty,a jiné blbosti) Mám změněny splashe, audio, textury, nové tratě, tohle je přece svoboda!!! Navíc musím ještě říct, že je to nejlepší simulátor, který kdy vyšel a to je to HRA STARÁ 5 LET!!!! Shocked Zatím, přece žádná jiná hra ji nedokázala překonat v realitě (Dokonce i RBR dohání nové hry v grafice... Už se dají stáhnout mody, které změní grafiku hry na větší sytost, rozmazanost, větší jas a další. Čehož využívají nové hry hodně aby vypadaly "LUXUSNĚ". Ale jako správný fanoušek RBR, bych neměl pořád jenom chválit, samozřejmě má nějaké mouchy, ale rozhodně skoro žádné v ovládání!!! Ten kdo hraje na šipkách je úplný blázen, neví totiž o co přichází, totiž z volantem začne ta pravá zábava. Podotýkám, že kámoš si stahuje snad všechny možné hry a tak mám možnost zkoušet novinky a určitě žádná aktuálně nová hra není tak dobrá jako RBR, která už je tady víc jak 5 LET !!! Wink Smile
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 14:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAMIKAZE0034





Založen: 14. 02. 2010
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasim protoze je to volnost a na sipkach se to neda hrat jako real volant je jina basen Very Happy ale sou i uzitecny mody jako napr. enb series a tak Cool
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2010 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme