Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zatuhne mi PC

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ChunKy
Anonymní







Příspěvek Předmět: Zatuhne mi PC Odpovědět s citátem

Ahoj lidi. Nemate nekdo zkusenost s RBR a vga N7800GTX TOP? nejsem si tedy jist, ze je to tim, ale po par set metrech mi zacne problikavat cosi v obraze a po te mi totalne zatuhne PC a musim dat tvrdej restart Sad Kdyz sem to jezdil se sestavou Athlon XP 3200+, 512Mb a Ati Radeon 9700Pro nikdy sem nemel sebemensi problem. Ted mam Athlon 64 3000+, 1Gb RAM, Asus Extreme N7800GTX TOP/2DHTV 256Mb Pci-E a dela to tuto neplechu Sad
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 14:41
Návrat nahoru
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: Zatuhne mi PC Odpovědět s citátem

ChunKy napsal:
Ahoj lidi. Nemate nekdo zkusenost s RBR a vga N7800GTX TOP? nejsem si tedy jist, ze je to tim, ale po par set metrech mi zacne problikavat cosi v obraze a po te mi totalne zatuhne PC a musim dat tvrdej restart Sad Kdyz sem to jezdil se sestavou Athlon XP 3200+, 512Mb a Ati Radeon 9700Pro nikdy sem nemel sebemensi problem. Ted mam Athlon 64 3000+, 1Gb RAM, Asus Extreme N7800GTX TOP/2DHTV 256Mb Pci-E a dela to tuto neplechu Sad


A jakej mas zdroj?Zapojil si kabel pro extra napajeni do karty?Uchladi se ti to tam?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ChunKy
Anonymní







Příspěvek Předmět: Re: Re: Zatuhne mi PC Odpovědět s citátem

Tak to bylo vadnou VGA. Nezvladaly to pameti na karte. Asus ji moc nataktovala a pri vyssi teplote to zacalo byt nestabilni.
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2006 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme