Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Carlsbad Rally 4.1. - 10.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nelze než souhlasit.Je to ještě o to větší škoda,že se to vědělo už od minulé sezóny.Jinak ale snow france považuju za snad největší zábavu,člověk zdaleka nikde jinde si neužije tolik řízeného smyku.Takže doufám,že se příště zase pojede,ovšem s nějakýma přirozenějšíma texturama.
Celkově k této soutěži chci ještě napsat,že je i dost zvláštní a podle mě nepravděpodobné,aby bylo dva roky po sobě téměř,nebo dokonce úplně stejné počasí a podmínky na trati.Pořadí RZ klidně,ale toto je fakt divné.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 2:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoduché vysvětlení: textury jsou vázané na denní dobu, počasí a podmínky. Tím pádem, změnilo-li by se toto nastavení, museli by jsme předělávat i textury. Protože je času málo a Hrouda má moc práce, nechtěl se tentokrát úpravou této hrůzy zabývat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, k těm texturám... neni to zase tolik práce, akorát by se dds překopírovaly do složky s jiným počasím v danné složce tratě, dejme tomu cca 5 minut na jednu trať maximálně. Jinak, kdyby Hrouda chtěl pomoct, tak ať se mi ozve, nějaké zkušenosti mam.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 9:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano jsou chyby v texturách, ale pokud se Hans rozhodne i do příštího ročníku použít stejné podmínky, tak se to určitě opraví.
Ale uznejte, že je to opravdu vyjímečný a jedičný podnik v celém seriálu. Podle mě - nejnáročnější ( ikdyž ne každému vyhovuje)

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Hrouda má moc práce, nechtěl se tentokrát úpravou této hrůzy zabývat.

Michale trochu silné slova vždyť jsi také věděl že se to pojede stejně jako loni a to čtvt roku do předu. Tak si takové poznámky nechej pro mě nebo pro tvůrce rally.Mě to došlo až když jsem odstartoval 1 RZ že stím loni byl problém do té doby jsem to nějak zazdil a ani se nikdo neozval. Do příštího ročníku se to určitě opraví na to dávám své slovo Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 14:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná rally, užíval jsem si to. škoda, že výsledkově to nevyšlo dle představ. Děkuju klukům za dvojí reset, snad to bylo tím balíčkem, jinak mě čeká reinstal...

BTW: nemáte někdo zkušnosti s opravováním pádel řazení na thurstmastru ferrari, mě to uletělo a přemýšlím jak to nejefektivněji opravit.
kdyžtak SZ(PM) Díky

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to určitě trošku škoda,protože pokud by k tomu byly nějaké pěkné textury,byla by to pro mě asi nejhezčí a nejzábavnější soutěž sezóny.Takže doufám,že se to do příště vychytá a na Carslbadu budou tyto podmínky i příště,jen by tedy pro mě nemusely být podmínky vždy stejné a mohlo by být někdy třeba i pěkně.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky přidám svůj názor: Mě se naopak textury velmi líbily...byla to změna a některé pasáže byly hodně těžké, i kvůli viditelnosti, nebo kontrastu...ale to mi vůbec nevadí, spíš naopak, je to výzva....Takže mě se to moc líbilo a textury také!
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

honza brablec: Já jsem na to upozorňoval hned na první stránce a dával jsem link na pěkný textury alespoň pro asfalt: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1626&postdays=0&postorder=asc&start=0 . Ono nejde jen o to, že na některých RZtach ta bílá přímo svítí a celkově jsou ty textury nedotažený, ale hlavně je všechno černobílý, jak v nějakým starým filmu, a tak byla okolní krajina dost smutná a monotoní. Je to škoda, protože zasněžená rally může vypadat krásně a samotná jízda je zábavná, ale ty textury tuhle rally dost pokazily.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Brablec: Co to meleš o silných slovech? Hrouda má vážně málo času. Uvidíme co bude za rok...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě naopak přijde, že ty textury byly právě realistické....že byla krajina monotóní? No když kouknu ven, tak to tam vypadá taky přesně tak..monotóně..všude bílo, dokonce i větvě stromů, keřů, prostě vše...jen silnice černá (jak kde.... Smile ) Mě naopak ty textury připadaly realné...a problém jsem měl jen s kontrastem na Shieldi II.
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal SENK: Možná Honza myslel tvé vyjádření " tato hrůza "
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé, přátelé, psal jsem, aby jste nechali kameny pod stolem!!! Podnik je to zajímavý, klouzání na asfaltu je určitě zábavné, tak místo soutěže kdo z koho dejme spíše hlavy dohromady (myšleno Vy co tomu rozumíte) a pro příští ročník se na toto zaměřme. Jsem přesvědčený, že skladba tratí většinu účastníků bavila. Takže připomínky konstruktivní, co se komu líbilo a co ne a výsledkem bude možná nejhezčí a nejtěžší podnik příštího ročníku TR. GO TR GO!!!
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POKORNY Lubomir napsal:
Michal SENK: Možná Honza myslel tvé vyjádření " tato hrůza "

Přesně Wink ale už je to tak příští rok to bude OK

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so leden 10, 2009 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace Ferrymu k vítězství! tak konečně to vyšlo dědku.-)))

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne leden 11, 2009 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme