Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Namety
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

My pouzivame postgreSQL, pry je to nejlepsi free, ale ja tomu hovno rozumim... Budu rad za zapocet Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 15, 2005 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
To bodování všech turnajů by bylo pracný Sad Tahle SQL databáze totiž neumí ani subquery, takže je poměrně těžký určit první tři z každýho turnaje - muselo by se to dělat programově. To radši vytvořim víc šampionátů paralelně Smile Až se dojede tenhle šamionát, tak ten TOP 10 změnim, nebojte - už jenom týden....


Taky jsem zvedavy za ten tyden Smile Ale pokud to nepodleha Copirightu, tak napis jak probiha vyhodnoceni bezneho turnaje a jak to delas pri poharovem (par slovama). Tady je urcite spousta sikovnych lidi (nekteri, co maji i zajem o bodovani, to i studuji Smile ) a treba nekdo prispeje uzitecnym napadem. uz jsem slibil, ze o tom nebudu mluvit, ale kdyz uz je tu takova skvela moznost jezdit turnaje a je to uz tak vipinkany ty tvoje plug-iny, tak trochu lepsi vyhodnocovani (bodovani) by si to zaslouzilo. BTW jsem zvedavy na ty ligy, jak jsi to vymislel Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 15, 2005 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bacha vymyslel je trvde y, ja to taky nekam napsal s mekym, kamos me chtel zabit Smile My technici to tak nebereme. Jako ja s SQL rozhodne nikomu neporadim, ja bych potreboval poradit sam.
Na tu ligu snad ani zvedav nejsem Sad to bude mazec.
Jinak to vypada, ze Loeb asi zase vyhraje, co?
Příspěvek Zaslal: ne květen 15, 2005 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zjednodušeně: Výsledky z normálního turnaje se počítaj při náhledu (tzn. pokaždý), kdežto u pohárových se body spočtou jenom jednou - asi 15 minut po zkončení turnaje, když dá někdo náhled na výsledky. Jinak v databázi je teď uloženy asi 9000 výsledků, ze kterých se při každém náhledu na výsledky musí ty výsledky spočíst. Takhle kdybych měl počítat TOP 10 s bodama, tak by to taky mohlo za chvíli trvat minutu Smile Ono totiž určit vítěze je maličkost, ale určit k prvním 6-ti body, to už v tomhle mySQL co tu je nainstalovaný přiznam se nezvládnu.
Příspěvek Zaslal: ne květen 15, 2005 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
bacha vymyslel je trvde y

Very Happy Very Happy

Skorpion napsal:
Jako ja s SQL rozhodne nikomu neporadim, ja bych potreboval poradit sam.

Jednou to studujes, tak se snaz. To neni se tu jenom vozit, ale je potreba taky trochu prispet.
Skorpion napsal:
Na tu ligu snad ani zvedav nejsem

No tebe se to taky netyka Smile
Skorpion napsal:
Jinak to vypada, ze Loeb asi zase vyhraje, co?

Loeb je velkej talent a vypada to na obhajeni titulu. Vyhrava sotoliny a na asfaltu ho tezko nekdo porazi. Ted ma myslim 16 vitezstvi a Carlos "jen" 26. Ale Manfred s Hoenigem jsou frajeri !
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2005 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Loeb je previt a nemam ho rad! A neumi vyhravat, vyleze z auta, zamava a to je cele.
No studuju, nestuduju ted spis jezdim RBR, dneska pisu z NJ a jako asi to nedopadne. Tenhle semestr timhle tempem studovat prestanu Sad

Jakto ze se me liga netyka, ja to tak vypada, tak budu jezdit se steelym ligu a to nebude nic prijemneho Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2005 8:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: lechky off-topic Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Loeb je previt a nemam ho rad! A neumi vyhravat, vyleze z auta, zamava a to je cele.


Predpokladam, ze jako spravny Subarista fandis Solbergovi. Ja taky Loeba neprozivam, ale je dobrej. Rychlej, spolehlivej a v kratke dobe mel titul. Solberg jezdi dyl a hodne toho rozbil, ale je to sympatak.

Skorpion napsal:

Jakto ze se me liga netyka, ja to tak vypada, tak budu jezdit se steelym ligu a to nebude nic prijemneho Smile


No pravda, vlastne to vzniklo kvuli tobe, nenechas nikoho vyhrat a kdyz te nekdo predjede, tak mu shodis computer Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2005 12:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Seznam turnaju Odpovědět s citátem

Nenaselo by se v seznamu turnaju i misto na sloupecek s pocetm RZ. Me by to zajimalo vic, nez pocet prihlasenych Smile
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pocet lidi by te mel dost zajimat, protoze pak se ti klidne stane, ze ti NEKDO smaze tvuje rekord na COTE D ARBROZ aniz BY MUSEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano prilisna aktivita skodi. Ten pocet RZ pak poznas v pluginu. Stejne musis zjistit o tom turnaji jaky ma poskozeni atd. A tolik policek by se tam asi neveslo....
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No pocet lidi by te mel dost zajimat, protoze pak se ti klidne stane, ze ti NEKDO smaze tvuje rekord na COTE D ARBROZ aniz BY MUSEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano prilisna aktivita skodi. Ten pocet RZ pak poznas v pluginu. Stejne musis zjistit o tom turnaji jaky ma poskozeni atd. A tolik policek by se tam asi neveslo....
No pocet lidi me muze zajimat tak leda kdyz tam bude pred koncem nula. To bych mohl i vyhrat Very Happy ale to by se nepocitalo Sad Me zajima pocet RZ, protoze kdyz jsem vecer znaven, tak mam naladu jen na nejaky sprint a ne 12 RZ. A prochazet vsechny turnaje se mi nechce Smile A v pluginu, to porad nevim, a treba mi to Wallik nekdy prozradi, od kdy se pocita ucast. Kdyz totiz nakouknu a pak se mi to nelibi a neodstartuju, tak jestli to mam jako nedojety turnaj. To pak klesa prestiz u manageru. Staci, ze mi pred casem porad padal kompl (prislo to s verzi pluginu 7 a skoncilo s 7c Smile ) a spadlo mi spousta turnaju. Dneska mi zase svina jedna padnul v turnaji, ale tentokrat ne do oken, ale rovnou se resnul celej. Hned mam spolehlivost jako bozky pan Cerny, o jak se mi bude styskat.
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to souhlasim, tech 12RZ je moc, to me uz taky nebavi.. Chce to tak 4-6RZ. V pluginu dobre poznas na kolik RZ to je, ale pokud tam neni popis, tak nevis, co se jede...
Myslim, ze se to nezapocitava, pokud neodstartujes, ale nevim to jiste. Ale treba ti to nekdo obajsni uplne presne Very Happy Dej si test na MCR!! Docela se mi to realne poskozeni zacina libit... Nikdo nedojede a budu mit dobry umisteni bez namahy Very HappyVery HappyVery Happy
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Jo to souhlasim, tech 12RZ je moc, to me uz taky nebavi.. Chce to tak 4-6RZ.
Dej si test na MCR!! Docela se mi to realne poskozeni zacina libit... Nikdo nedojede a budu mit dobry umisteni bez namahy Very HappyVery HappyVery Happy
Hodne RZ mi nevadi, spis naopak, je tam velka sance ze odpadne hodne konkurence a da se taktizovat, eventuelne je prostor na dohnani chybku, ale muzu to jet kdyz mam cas. A ten test MCR jsem jel. Pro me ten real znamena po kazde RZ opravovat tesneni. To trva 10 min a v testu bylo 5, takze ke kazde RZ penalizace minuta. Navic, jak jsi sam poznamenal, ty RZ byly kratky. Takovej Noiker bych mozna nedojel vubec. A v 5RZ se mi resnul PC. Uz mi to parkrat svina posledni dobou udelal Sad ale driv mi to u RBR nedelel. Budu se muset zamyslet, co je jinak.

Jo a k tomu mistu, kdyby se zkratil nadpis "Počet přihlášených" tak se tam jeste jeden "RZ" vejde Smile
Příspěvek Zaslal: so září 10, 2005 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Rekordy Odpovědět s citátem

Nějak jsem zmatenej ze sekce rekordů ,jezdim s Nkovým myšákem a on je tam rovnou 3x a ani v jednom nejsou moje časy ,ne žebych jezdil tak strašně rychle ale neni tam tolik jezdců Question

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 23, 2005 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neslo by nejak udelat aby byly komentare nejak pospolu? Mam namysli,ze kdyz se pak na strankach divam na vysledky a ctu si komentare,tak kliknu na C zavru a znovu klinout na to "male" C a tak dale a treba pri MCR to trva celkem dlouho.Neslo by tam implantovat treba tlacitko "nasledujici" nebo tak neco.Nebo udelat treba pro MCR jednu rozbalovaci stranku se vsema komentarema(jen jmeno + komentar) ?
PS:kazdopadne stranky a potazmo plugin musim pochvalit.Kdyz jsem je pred mesicem objevil,tak jsem byl velmi prekvapen vymakanosti systemu a taky jsem koukal,ze neco takoveho je unas a jezdi tady jezdci,ktere jsou z RBR rank (evidentne jste je pretahli Smile Wink ).Takze hodne trpelivosti pri zdokonalovani Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2005 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že všechny komentáře z MČR po dané RZ jsou na stránkách MČR u výsledků, ale nejsem si tím jistý... Takže pokud je chceš všechny vidět "pohodlnějc", tak zkus kouknout tam Wink
Příspěvek Zaslal: čt leden 12, 2006 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Další
Strana 3 z 43

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme