Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Namety
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden postřeh: nebylo by možno udělat,že při nominacích jezdců a výběru vozů by vozy byly řazeny dle tříd a ne na přeskáčku Question Rolling Eyes Docela to otravuje pořád hledat v rolovacím menu to správné auto. To samé u registrace do závodu. Vyskočí rolovací menu vyber auto a tam je vše přeházené... Dělení dle tříd by bylo lepší než dle abecedy,ale hlavně něco udělat se současným náhodným pořadím... Pokud to tedy není nějak moc složité Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út únor 09, 2010 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

spis bych navrhnul, pokud to teda pujde, aby po zvoleni tridy, byly ve vyberu aut uz jen auta dane tridy

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út únor 09, 2010 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo Vyshi, tak tohle uz jsem navrhoval nejake dva roky zpatky. Ani uz se nepamatuju jake na to byly odpovedi ze stran Tvurcu Smile

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út únor 09, 2010 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo, tohle téma s omezením předstihu tvorby turnajů jsem tu již nadhodil někdy loni, ale nikde žádná odezva od někoho kompetrntního.

Nevím, jak naši admimi mají možnosti. Upozornil bych autora a turnaj natvrdo smáznul (pokud by se měl jet až za půl roku). Kdo mi na to odpoví ???

Takže prozatím nám asi nezbývá, než na ty turnaje do listopadu jen zírat. Shocked Shocked
Příspěvek Zaslal: čt únor 11, 2010 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, taky mě moc mrzí, že vývoj tohoto skvělého a unikátního webu s pluginen víceméně stagnuje a neposouvá se dál, a to se ho snažím nezištně propagovat všemožně po "simracingových" fórech, protože to tu mám rád.

Ale podle mého názoru by měl server přejít na více komerční režim...možná se tato myšlenka někomu nebude líbit (zvláště mladším), ale nic není dnes zadarmo (omleté klišé do bezvědomí zde na foru), a i když si jdete s kámošem zahrát třeba squash, sami víte, kolik vyplácnete za blbou hodinu pronájmu kurtu. Protože pokud nebude tato služba (podle mého nejlepší dosavadní online server na světě) generovat nějaký trvalý měsíční zisk, nebude se také rozvíjet tento web do takové míry, do jaké by mohl, protože zadarmo to lidi věčně dělat nebudou, to nikdo nemůže chtít. A je jasné, že pouhé nadšení tvůrce neuživí a mají jistě své práce dost...Ale i s mírným poplatkem za užívání, by mohl podle mě tento web uživit vývojáře, který na tom bude pracovat full-time a možná i nějaká fin. motivace/odměna pro auto-fyziko-traťové tvůrce by se potom našla.

A myslím, že lidí - rally nadšenců jako já - kteří by byli ochotni přispět více než jen nějakých 200Kč jednorázově je dost. (osobně jsem taky posílal jen 400Kč na server a pak na tratě Vaškovi, a to mi přijde za 2 roky skvělé zábavy dost málo, ale nic mě nyní nemotivuje, abych dal více - ale dám bez okolků měs. třeba 200Kč, když to bude žádáno. Navíc server zatěžují i ti, kteří pouze jezdí...Osobně této politice nerozumím a myslím, že nějaký drastický exodus členů by nenastal...všichni chceme přece jezdit dál a rozvíjet toto naše "exotické" hobby...
Příspěvek Zaslal: čt únor 11, 2010 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Strana 43 z 43

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme