Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

padání hry
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REZANINA Jakub





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: padání hry Odpovědět s citátem

stává se mi že jedu a zrazu se mi oběví modrá obrazovka sekne se zvuk a nejde s tim nic dělat Sad poraďte někdo co s tim pls
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2005 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MLEZIVA Jakub





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Spojení zrušeno Odpovědět s citátem

Po první erzete mi to napsalo spojení zrušeno nebo přerušeno (to je jedno). A nemoch sem se znova přihlásit. V průběžných výsledcích to píše nenastoupil na RZ2 (protože sem neměl ani tu možnost) a sem DNF. To je nespravedlivý, poraďte, co mám dělat? Na protesty už sem psal...
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2005 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zeptej se Wallyho, on to vyřeší levou zadní, mě se to taky už stalo Smile
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2005 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to trpelivost, jednou se mi obnovilo spojeni na 22. pokus Smile

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2005 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: hehe Odpovědět s citátem

Michale tak to ses dábel. Já když to potřetí nenajede už schýzuju jak blázen Smile)))). RBR z nás ze všech udělá jednou uřvaný šmejdy a konkrétně já budu ve 30 vypadat na 40 a řvat uplně stejně. Nejhorší je, že jsem se ted přistihl, že na to čumím se soustředěním vypadající jako PANIZZI. Mladej ale vyvráštěnej kokot Smile)
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: hehe Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
Michale tak to ses dábel. Já když to potřetí nenajede už schýzuju jak blázen Smile)))). RBR z nás ze všech udělá jednou uřvaný šmejdy a konkrétně já budu ve 30 vypadat na 40 a řvat uplně stejně. Nejhorší je, že jsem se ted přistihl, že na to čumím se soustředěním vypadající jako PANIZZI. Mladej ale vyvráštěnej kokot Smile)


Tak to se mi zaplatpambu stat nemuze - mne 30 uz bylo Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZANINA Jakub





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: furt miu to padá Odpovědět s citátem

stáhl sem vylepšený plugin a furt to padá Sad nevím čím to je prostě se mi oběví modrá obrazovka a konec Sad
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak modrou obrazovku plugin vyvolat na 99% nemůže, tim jsem si jistý. To jsou ovladače nebo hardware
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to taky na plugin nehazel. Me donedavny pdaly auta ze Zmodeleru, ne do modra sice, ale kdyz jsem jel pres RBRNet, tak to slo casto do modry, nainstalil jsem jiny drivery pro grafiku a nepada nic, i Zmodeler kary jedou.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 0:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no a mne Zmodelery nejedou - teda nejde mne Xsara 05, Focus, Accent 03, Fabia,... ted mne zrovna nic dalsiho nenapada, ale tyto auto mne proste nejdou - po nacteni RZ mne RBR spadne do windows.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
no a mne Zmodelery nejedou - teda nejde mne Xsara 05, Focus, Accent 03, Fabia,... ted mne zrovna nic dalsiho nenapada, ale tyto auto mne proste nejdou - po nacteni RZ mne RBR spadne do windows.



Mě auta z zmodelleru přestaly padat samy od sebe ... nevím co se stalo ale jsou věci mezi nebem a zemí a na každé konfiguraci pc se to chovájinak, takže je těžké radit.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 13, 2005 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me prestaly padat po instalaci starych dobrych force ware 45.23. Mam GF 4200Ti.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne listopad 13, 2005 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Padání hry, jednoduše nehrajte ... Odpovědět s citátem

Tak, dneska sem zjistil další věc, a to, že v singlu mi RBR nepadá, alespoň nepamatuji kdy naposled. Dneska mi to spadlo na seznamování se švédskem, při psaní komentu po RZ2. Vzhledem k tomu, že mi to v pluginu pade dost často vím, že to neni během jízdy, ale v menu, a tak mne napadlo jestli to nemůže být těma komentářema, dneska to spadlo při psaní komentáře, minule po odeslání komentáře, a většinou když odmáznu start další RZ. Nebylo by možný udělat jeden testovací plugin, bez komentářů. Už fakt nevim co s tim, zkoušel sem snad všechno, ale pade to i při orig. instalaci s verzí 1.2. Myslim, že tohle je ta největší chyba na RBR a to její stabilita. Většinou už pak nemam ani chuť dál závodit, kort po dnešku. Snad se to v průběhu následující sezóny nějak vymyslí a další sezona už se bude moct ject pěkně v klidu a soustředěně jen na vlastní jízdu a né čekat na to, že to třeba zrovna po téjhlé RZ zase spadne. Přeju všem víc štěstí než mám já.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt listopad 17, 2005 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si ty komentáře vypni,ne? A pošli mi .dmp soubor z toho pádu...
Příspěvek Zaslal: čt listopad 17, 2005 13:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam obavy ze s timhle neustalym padanim se ve vetsine pripadu nic nenadela. Me to napriklad nekdy nepadne 14dni a potom to najednou zacne padat v kazdym druhym turnaji aniz bych cokoli menil.
Pada mi to jak behem jizdy tak v menu, takze to ze to nekomu padne pri psani komentare je stejne pravdepodobne jen nahoda.
Proste RBR je hrozne nestabilni a nevyladena hra. Ja osobne znam 4 lidi ktery jsou do rally blazni a chteli RBR jezdit, ale kvuli tomu padani uz to davno vzdali.
U me sem myslel ze to zpusobuje prehrivani grafarny, takze sem nasadil brutalni chlazeni a cely Monte byl klid. No a tenhle tyden sem jel ca 5turnaju a ve 4 mi to spadlo a uz sem z toho fakt zase na mrtvici. Sampionat krasne rozjetej a mozna kvuli blbymu padani odjedu pulku zavodu.
Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: čt listopad 17, 2005 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme