Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

padání hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: ATI NA RBR? NIKDY Odpovědět s citátem

Já mám problém s grafickou kartou ATI na PCI-E. Dřívě jsem měl radeona 9600PRO a vše šlapalo bez problémů. Spadlo mě to jen, když vypli proud. Ted nedojedu ani 12 RZ na 4 pokusy. Zkusím vymenit grafarnu, ale pekne me to sere, protoze v jinych hrach je to super a v 2D aplikacích má podle mě ATI naprosto věrnej obraz oproti Nvidii. Nevím ještě do čeho jít, ale

ati na RBR asi ne. Dávejte pozor
Příspěvek Zaslal: st prosinec 07, 2005 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, já sem přišel na to, že mi to většinou padalo když sem psal komentáře nebo jsem si je pročítal. Co sem je vypnul, nevim jak je to dlouho, ale někde sem to tu psal, tak mi to ještě nespadlo, ťukťuk. Mam Radeona 9600pro a dřív to padalo dost často, ale teď zatim oki. Tak to zkus a uvidíš.

už sem to našel 17.listopadu, tak skoro měsíc to běží oká

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st prosinec 07, 2005 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Hele, já sem přišel na to, že mi to většinou padalo když sem psal komentáře nebo jsem si je pročítal. Co sem je vypnul, nevim jak je to dlouho, ale někde sem to tu psal, tak mi to ještě nespadlo, ťukťuk. Mam Radeona 9600pro a dřív to padalo dost často, ale teď zatim oki. Tak to zkus a uvidíš.

už sem to našel 17.listopadu, tak skoro měsíc to běží oká


OK zkusím to, díky moc Vašku.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: furt nic Odpovědět s citátem

hmm stejne to nezabralo covece, ted to vydrzi dyl, ale dela to na trati treba a nebo v menu
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 0:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A zkoušel si editovat ten soubor pro plugin, ohledně té opravy těsnění?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 6:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vyzkusaj ine drivre http://www.omegadrivers.net/ a nainstaluj len cisty ovladac bez tych novych control panelov a inych sraciek s tymi je RBR nestabilne a nezapinaj AA ani AF robia problemy.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 9:49
Návrat nahoru
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Nefunguje nic Odpovědět s citátem

Bohužel nefunguje nic. Padá mi to i, když si zapnu singl RZ bez pluginu. Asi mam smulu a jediny reseni vyhodit Atinu do kyblu Sad boze takove prachy to stalo Sad
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2005 2:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus vyhodit zatim jenom zvukovku. Skládaly sme teď známému komp a testovaly na něm RBR, měl tam audigko2 a na něm to padalo, ale na integráči to šlape, co sme testovaly bez jediného spadnutí. Jinak grafiku má taky od ATIny. Nebo zkus jiné ovladače v nastavení RBR v nastavení grafiky.
Jinak ATI bych nevyhazoval, ohledně zobrazení sem sní spokojenější než s jakoukoli "jen pro gamesáky stvořenou" eNVIDIí.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2005 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam taky Audigi2 a X600 a jde to bez problemu. Obcas to spadne, ale to asi vsem. Jestli pouzivas LCD, tak tam dej na karte ativni rozliseni monitoru, bez toho mi to taky moc nefungovalo... Jinak taky zkus preinstalovat RBR, ale to uz jsi urcite zkousel...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 1:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja mam taky Audigi2 a X600 a jde to bez problemu. Obcas to spadne, ale to asi vsem. Jestli pouzivas LCD, tak tam dej na karte ativni rozliseni monitoru, bez toho mi to taky moc nefungovalo... Jinak taky zkus preinstalovat RBR, ale to uz jsi urcite zkousel...

No ale x600 je premenovana 9600 a on ma x800gto.Teraz ma napada ze sa na nej pouzivaju tri rozne cipy a jeden z nich bezi dost na hrane,takze by som na tvojom mieste este skusil stiahnut takty, co to povie.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe no tak to diky za radu. Zkusim se po tom podivat...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hehe no tak to diky za radu. Zkusim se po tom podivat...

Ach jaj som to zas pohnojil, posledna veta bola myslena ako rada Ondrovi. Cool Cool
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jel sem sprint nejdřív mi to parkrát zazlobilo(spojení) pak jedu rz a každej mezičas penalizace a tak ve tři čtvrtě rz se mi zničeho nic resetnul comp a dmp soubor neni.ted a babo rad kuwa co s tim Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez som mal pocas sprintu problemy so spojenim,myslim ze v rz9 boobs2 mi na kazdom medzicase vypisovalo nieco cervene na obrazovku ale bol som v tom uskom medzi brehmi tak som tonemal cas citat ale na dalsom medzicase som spomalil a to nebolo penale ale "get results failed" a dost ma to znervoznilo a po dojazde rz som sa nemohol pripojit tak som nahal comp 10 minut v pokoji a potom sa to nejak rozbehlo.No ak ti to spadlo pocas rz a nemas dmp tak asi nic nenarobis.Inak by som sa prihovaral aby sa umoznilo pokracovat tym ktorym to spadne medzi rz,samozrejme ak tu co sa im zmaze zasli v nejakom normalnom case.
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tohle mi to taky psalo
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme