Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

padání hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to neni penale, ale ze se neodeslal mezicas, normalni ztrata spojeni. To mam kazdou chvili.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a jak to řešíš
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jak jedu tak to dojedu.A kdyz ani pak to nenabehne tak cekam az se spravi net a zas se pripojim. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, vetsinou je to jenom chvilkovej vypadek, dojedu rz a bud to jede normalne nebo parkrat obnovim spojeni. Jednou se mi povedlo mastoupit do turnaje, pak spojeni selhalo, tak jsem si odskocil do singlu dat rychlou rally, pak jsem zkusil plugin a vratil jsem se do toho turnaje a normalne pokracoval. Cool

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hm akorát se mi neměl resetnout comp to sem nepochopil Confused
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SAJBAN Jan: díky s tou x600 máš recht a x800 GTO od Sapphiru byla geniální. Tak čistej obraz ve 2D i 3D bože, kde se na to hrabe NVIDIA 6600GT, kterou mám ted. X800 GTO je založena na novým čipu X850 a to je 2 generace po čipu 9600, tedy pro PCI-E X600. Myslím, že je i AGP verze, ale stejně je to jen o marketingu. RBR mě ted jede bez problémů, ale NVIDIA narozdíl od ATI nezvládá auta vytvořená v zmodeleru, takže mě to padá furt Smile. At už je hotova Fabie Smile. Díky za rady hoši, pomohlo mi to.
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2006 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
SAJBAN Jan: díky s tou x600 máš recht a x800 GTO od Sapphiru byla geniální. Tak čistej obraz ve 2D i 3D bože, kde se na to hrabe NVIDIA 6600GT, kterou mám ted. X800 GTO je založena na novým čipu X850 a to je 2 generace po čipu 9600, tedy pro PCI-E X600. Myslím, že je i AGP verze, ale stejně je to jen o marketingu. RBR mě ted jede bez problémů, ale NVIDIA narozdíl od ATI nezvládá auta vytvořená v zmodeleru, takže mě to padá furt Smile. At už je hotova Fabie Smile. Díky za rady hoši, pomohlo mi to.


Nejsem si jistej zda padáni zaviňuje Radeonka ,mám ji a auta ze Zmodeleru mě nepadaj. Spíš bych to typoval na nějakou nekompaktibilnist hardweru , míval jsem i 9600 Pro a vše fungovalo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2006 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nvidia zvlada Zmodelery, ale chce to trefit ovladac, myslim, ze to je obdobny i u ATi. Fabka by uz mohla vyjit. Nema bejt v pulce ledna? Question

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2006 14:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme