Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RSRBR 09

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: RSRBR 09 Odpovědět s citátem

Dnes som si nainštaloval na skúšku tento mód a našiel som tam nové trate. Canyon - šoto ale dosť zlé textúry, Paddys - Mineshaft II na asfalte a hlavne Příbram R - poskladané 3 trate, už sa tu niekde o tom diskutovalo,. Je to origoš asfalt so šotolinou. Super trať. Veď tieto trate sú pre mňa najlepšie v RBR. Páčia sa mi zvuky a setupy som skúšal na vW Polo S1600 a mám dojem, že sú výborné. Vyskúšajte.
Musíte si stiahnúť Full RSRBR09 a posledný update 03 zo stránok

http://www.rallyesim.fr/forum_rlsm/viewtopic.php?t=3392

EDIT: Tie trate v Pribram R sú len 2 - Obrátený Strýčkov okruh a časť z Oslí Strýčkovi

Tak s tými tratiami som to prehnal, málo som skúšal. Je tam 12 skrátených tratí z originálnych , Portugal SS18 autodrom, a 3 trate Pribram S1 až S3. Pribramské - S1 okruh priamo v Namniciach, S2 Namnice a okolie a najlepšia je S3 , tá je síce poskladaná zo Strýčkového okruhu a Oslí Strýčkovi, ale sú tam iné objekty a vegetácia .
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2009 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja RSRBR 09 zkousel uz kdyz vyslo nove a za sebe muzu rict, ze ty poskladane trate z Pribrami jsou otresne. Je to nesmyslna slatanina. Napr. jedna trat se jde asi 3krat dokola ve vesnicce kolem baraku a to je vse. Je neskutecne, co si nekdo dovoli udelat z tak krasnych trati Sad Jedine, co se mi na tomto modu libi je, ze kdyz se chci projet na tratich se zmenenym povrchem (napr. Finsko na asfaltu), tak staci par kliknuti a je to. Jinak zmenou od verze 08 je napriklad to, ze pribyl mezi trate (Tarmac mod, Gravel mod, Normal mod a Snow mod) Mixed mod nebo tak nejak se to jmenuje, ale to mi prijde jako takovy paskvil trochu. Jedna se o trate ktere jsou castecna na asfaltu a castecne na sotoline a pak take pribyl Night mod. Tot snad vse.
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2009 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukas mas pravdu, že je to zlatanina. No keď iné nové trate sú v nedohľadne, tak pre zábavu aspoň niečo nové.
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2009 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Největší kravina (slabé slovo) co jsem kdy viděl.....neuvěřitelná slátanina a navíc to úplně rozhodí celou hru...já musel kompletně přeinstalovat.... rozhodně nikomu nedoporučuji!!!!
Příspěvek Zaslal: ne únor 01, 2009 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MrHorsepower





Založen: 13. 01. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: France

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to opravdu smutné, že nebude fungovat ruku v ruce, aby se co nejlépe RBR komunity.
Myslím, že RBR CZ a Rallyesim dát nejlepší pro řidiče, a respektuji to. Také někteří lidé nejsou v RAllyesimn, a vím, že některé problémy, dostanete se s nimi, opravdu líto, ale v tuto chvíli je to pro nás v minulosti, a já doufám, že můžeme začít jiný druh vztahů Wink


It's really sad to not work hand in hand, to give the best to RBR community.
I think RBR CZ and Rallyesim, give the best for the drivers, and I respect that. Also some people aren't in RAllyesimn, and I know some problems you get with them, really sorry for that, but at this time it's the past for us, and I hope we can start other kind of relationships Wink
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I think,it is good...I had RSRBR 08 and I have 09 version too...snow mod,tarmac mod and gravel mods are the best...really good Smile
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj sú a dali by sa nejak spojazdniť aj na plugine ? asi bude problém so slotmy čo ? Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jj,nejde to,škoda...hlavně Tarmac mod by byl zajímavej
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a nešli by upraviť iba niektoré vybrané šoto trate na asfalt ? ale že by sa dali na nový slot, je to zdĺhavé ? ťažké ? iba sa pýtam lebo by to bolo super Very Happy thx Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 7:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

poradte niekto... ked si chcem nainstalovat tento mod tak mi vypise toto... popritom rbr nainstalovane mam Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 11, 2009 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAJDUCEK Tomas





Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 85
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Neodporucam instalovat Odpovědět s citátem

Stiahol som si verziu RSBR 2009, pocas instlacie mi vyhodilo vela chyb a ked sa dokoncila instalacia hra mi bezala v malom okne nefungovali niektore auta a ked som odinstaloval RSBR09 tak mi to v hre spravilo velku sarapatu nesli mi auta trati ani turnaj. NEODPORUCAM INSTALOVAT
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prećo neodporúćaš? mal si si spraviť kópiu RBR a máś po problémoch Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DJKiller





Založen: 27. 03. 2010
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, už je nějakou chvilku vydaná verze RSRBR 2010 a na tu si takřka nemohu stěžovat. Během pár kliknutí si vyberu ze cca. stovky aut a další hromady tratí bez zbytečných neustálých instalací nových věcí. Auta fungují všechny v pohodě, pokud to vše správně nainstalujete Wink Dají se tam krásně jezdit šampionáty, nebo normální sezónky s ostatníma lidma na netu. Výsledky a vše podobné se dá odesílat na net na profil apod. Na tomhle programu nevidím nic složitého a mě to rozhodně hru nezkurvilo Razz Naučte se dělat zálohy, když něco třeba jen zkoušíte - pomáhá to Very Happy Program je přehledný a hra se vlastně zapíná přes něj Wink
Příspěvek Zaslal: čt duben 01, 2010 1:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, že to sem píšu, ale JE TO TA NEJVĚTŠÍ SLÁTANINA NA SVĚTE, NECHÁPU KDO TO VYMYSLEL!!! Sory, že se opakuju. RSRBR 2009, 2010 oboje je hrozná blbost, a taky to zníčí celou hru! Rolling Eyes Bohužel.
Příspěvek Zaslal: čt duben 01, 2010 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S.loeb88





Založen: 22. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: France

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RSRBR je škoda, že nemá oprávnění, aby vaše nové speciální (Hrádek; liptakov atd ...), a to iv online session, takže jsme sdílení nových vozů se všemi světy


In English:

RSRBR is a pity that does not have permission to take your new special (Hradek; liptakov ect ...) even in the online session, so we are sharing new cars with all the worlds
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme