Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. KCM Rally 25.1.-31.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku, pokud si najedeš na turnaj a mrkneš do povolených modifikací, uvidíš, že se jede snow mod. Wink

Edit: zajíc mě předběhl Laughing

Jinak ke skladbě, já z ní taky 2x nadšenej nejsem, těch 5RZ mi přijde taky opravdu hodně. Co se mi ještě moc nelíbí, že ty RZty jsou tam tak nějak naházené a není v tom moc žádnej systém, resp. já ho tam nevidim. Pokud se chceme trochu přiblížit realitě, bývá celkem běžné, že se jednotlivé sekce opakují. No, ale nezbývá než se s tím holt nějak poprat. Rolling Eyes

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

J. Haze: No, původně tam napsaný nebyl, jinak bych to sem nepsal.
L. Útrata: Jo to máš pravdu, mohl jsem se kouknout do povolených modifikací, to mne ale nenapadlo. Skoro nikdy tam nekoukam, Většinou kouknu do popisu, od toho tam bejvá.

Každopádně už vím, že se na snow modu pojede a těším se na momentální výsledky třetí sekce RZ, to jsem zvědav jak po dvou Sikakamách a 20 min. servisu dopadne dalších 5RZ Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám stejný názor jako Jirka, akorát se tady brečí. Celá rally se jede na sněhu a tady si myslím,že je ten problém. Ne každý sníh miluje, spíše bych řekl, že ho mnozí opravdu nemusí. Zajed se to rozhodně dá. Není lehké udělat rally na dvě etapy s možnostmi o 8rz.. Já děkuji pořadatelům za tuto skvělou rally,které se opravdu nemůžu dočkat. Rally zdar

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou pěkná skladba, je vidět, že si stím Karel pohrál a že to zabralo více než půl minuty přemýšlení narozdíl od minulých rally.

Nejdelší přejezd cca32Km na HSF a RM to bylo cca34Km na Generation cca33Km

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde o přejezd 34 km, ale o pět rz po sobě. Nic jdu si to sjet a pak vám řeknu svůj názor. Děkuji Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se ta skladba líbí. A jako jestli 4 RZ nebo 5 RZ si myslím až takový rozdíl není. Třeba těch 5 RZ aspoň trochu zbrzdí čelo... A nějaké protisměry bych v RBR už vůbec neřešil, zas to nepřehánějte. Chce to jen trochu fantazie. Very Happy Nikde není psáno, že etapa musí mít pouze jeden den. Takže si to vemte tak, že tam je 5 hodinová pauza na kafe a pokec před ČK.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Filipe promiň,ale pokud je možnost udělat soutěž,aby dávala trošku logiku,tak by se to tak mělo udělat.8RZ není výmluva,protože takováto všelijaká míchanice z 8RZ,15 RZ na výběr neudělá.Pokud zapojím fantazii,tak přijdu nato,že odjedu 2RZty a můžu se jít posadit na 4hodinky na párek,nebo zůstat sedět v bublajícím autě,abych nezmrzl.To samé mě čeká po RZ5,která následuje hned po servisu,takže odjedu jednu RZ a můžu zase odpočívat.Potom už se jenom ptám,proč se dělají třeba přejezdy?
R.Janků: Myslim,že srovnávat snow mod se vším ostatním nejde,tedy nejde srovnávat ani délku RZ v sekci.Určitě jsem pro,aby se jelo se snowmodem,baví mě to na něm,ale je potřeba taky umět uznat,že je dost nedodělanej a auta se na něm ničej hodně nesmyslně.Takže trošku k tomu přihlédnout by se mohlo.
J.Mikulka: Myslim,že o sněhu to není,ale abych se kvůli nějakému zavazení o bariéru trápil 4RZ se zdemolovaným podvozkem,tak nevím jestli to nepřinese spíš zkaženou náladu,když potom ještě v servisu zjistim,že na opravu auta po tom zavazení by mě nestačilo ani minut 60.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Resl má naprostou pravdu a napsal to dokonale.

Víc se tady k tomu vyjadřovat nebudu, asi, nemá to smysl. Co "člověk" to názor.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 17:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledne toho tesneni jak pise Jirka Haze nebo Karno, taky se mi nestalo aby mi tesneni odeslo u predohrabu. A hlavne je to taky o tom, jak kdo jede rychle.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já do týhle rally půjdu s velkým odporem,ale holt je to povinnost Laughing .Souhlasím s Honzou,snowmod má svůj smysl ale svatá pravda je že je fakt nedodělanej,hodně nedodělanej a mělo by se taky na tohle myslet.Je to docela na nervy,někde můžu projet půlmetrovou závějí a nic se nestane,jindy ani na cestě nevidím že by tam byl sníh a už jsem otočenej v protisměru.A to poškozování,to samý,škoda slov stejně jako vůbec celý "realistický" poškozování v celým RBR.A nakonec výběr tratí,nebyl bych proti kdyby to byl závod na 12 RZ,i když nesnáším sněhový tratě samotný a se snowmodem je ten odpor ještě mnohem větší,ale udělat z osmi RZ závod na 21 RZ?A je nutný že to musí bejt jen Finsko a jen sníh?Ale do toho my nemáme co kecat,závod je hotovej a tak to bohužel budem muset odjet tak jak to je,ale bude to asi nejhnusnější závod sezony,nevím jestli nejtěžší ale určitě nejhorší.Jen můj názor když se tady projevujete,tak doufám že mě za to neukamenujete

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 18:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se s názorem k Vlastovi. Bohužel se auto někdy nesmyslně a nelogicky zastaví (nebo otočí) jako by nemělo žádnou setrvačnost a bylo snad z papíru. A někdy ani není potřeba se vůbec bariéry dotknout, a to je na tom to nejhorší.
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin B.: Ono se jezdí TR jen s předohraby Question Question Question , já jen že tu diskutujete že se těsnění neničí u předohrabů, S2000 třeba jo, vím je to stylem jízdy nebo čím, ale sám jsi někde psal že se ti to propaluje, vůbec neutočím jen konstatuju Cool
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jděte do háje Wink Když se motáme 24 RZ po Francii, tak jsou všichni nadšení, ale těžké Finsko, které vyžaduje přesnou jízdu a každou chybu trestá tady kritizujete. IMHO to do kalendáře patří a pěkně to prověří, kdo je jaký jezdec. Ti, co jezdí čistě problém nemají. Podmínky tentokrát mají asi opravdu všichni stejné a kdo do toho jde s vyloženým odporem, tak jet přece nemusí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo ona to tvoje husqvarna zkrášlí toho se nebojím, sem tam sněhový jazýček a někde trochu blátička a je to suprovka Cool Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo, to s tou čistotou není pravda. Já jsem odpůrce smyků jak ve Franci tak jinde, ale Snow-mod mi občas naprosto nelogicky ničí auto, třeba stačí udělat hodiny, při otáčení zacouvat do sněhu a už mi klepe zadní kolo. Dobrá berme to jako daň za zpestření hry, ale pak je třeba rozumně volit servis, za 20 min se neopraví vůbec nic Confused

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme