Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. KCM Rally 25.1.-31.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUČERA Martin: ....tak pod tvůj příspěvek se podepíšu...napsal jsi to naprosto přesně a dokonale....plně souhlasím.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou já se skladbou souhlasím, a sníh mám třeba víc rád než Francii. Prostě každej umíme něco.
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: STAZNOSTI Odpovědět s citátem

Naco nonstop pri kazdom podniku tie uplakane prispevky typu ma to cenu? to je nerealne, idem do toho s odporom, to su nafigu textury, debilny snowmod, potom zasa debilny asfalt a pod.
Ved je vobec normalne ze si takto virtualne zavodime Idea Rolling Eyes Wink Proste ako pre koho - je mi uprimne suma fuk ci sa ide to ci ono, ci su textury jarne ci zimne - proste beriem to ako zabavicku zajazdit si v zavode kde superim s ostatnymi blaznami a pokial to nie je zverstvo typu 7x identicka RS a pod. tak nevidim dovod na obcianske nepokoje Very Happy Je suma fuk ci sa ide o jednu RS v ramci sekcie viac ci menej a ci sa ide nejaka RS obratene hned nasledovne a pod. - ved aj tak chceme vseci byt co najrychlejsi a podmienky su pre kadeho rovnake - snaha o priblizenie sa realite ano ale nie za kazdu cenu HOWK Cool Wink Rolling Eyes

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ono taky mi je jedno jestli se v sekci jede 4,5,6 RZ když se jede rozumě tak to jde i ze servisem 20min ale je škoda že některé auto to prostě nevydrží aniž by jsem ho někde poškodil o to jde

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není lepší předstartovní "nažhavení", než se na foru pěkně se soupeři poškádlit a pak si to rozdat v bitvě nejčestnější, tedy na čas Cool
Já osobně se na všechny těším Wink
GL všem.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ještě k tomu poškození. Já jezdím s enkem a na KCM rally jsem už trénoval, celkem bez problémů Confused
Pravda, moje auto v cíli sekce vždycky bylo zralé tak na kompletní repasi, ale popravdě, styl jízdy tomu odpovídá Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRYSTYN Miroslav napsal:
Není lepší předstartovní "nažhavení", než se na foru pěkně se soupeři poškádlit a pak si to rozdat v bitvě nejčestnější, tedy na čas Cool
Já osobně se na všechny těším Wink
GL všem.

Tak preto som taky pomaly - no budem sa musiet zamysliet aj ja nad tym nazhavenim sa ped zavodom na fore Very Happy Rolling Eyes Wink
Sorry za OT

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky souhlasím s tím co napsal Hrouda. Já se ne tento podnik těším přibližně od startu Carlsbad Rally. Já zase třeba nenávidím snow France. Taky jsem si zanadával, ale v klidu mezi známýma. Jezdím myslím si s nejpapírovějším autem v celém RBR a KCM Rally se už nemůžu dočkat. Prostě vím že musím jet čistě a že klidně těch 5 RZ odjedu. Pökud si někde brnknu, papírákovi zase odejde spojka, nebo diferák. Nějak se s tím poperu. Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj ,
lhal bych , kdybych tvrdil , že nemám připomínky k tomuto závodu . Nevidím problém ve skladbě tratí , protože ten výběr není veliký . Ale snow mod je opravdu nemilosrdný a servis by mohl být delší . Sníh mám rád a je to velká zábava , ale jezdit jak někteří tvrdí čístě a pořád si říkat POZOR NA BARIÉRU , abych si nezničil zavěšení to není ani v realitě . Když se podíváte na starší videa ze Švédska jak se bariér hojně využívalo tak je to bomba . Jinak SM mi nevadí , ale mohl by více odpouštět . Všem přeji hodně štěstí a úspěšné dokončení .
Co však pokládám za bombu , je nominace S.A.D.A.Cu . V době recese pořád "nakupují" nové jezdce a ve WRC Jakub Vaněk , S1600 D. Kučera . Buď je to pořádná kamufláž , nebo chtějí nasadit k trháku na prvním místě .
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Né, Kučeru né! Laughing Laughing Laughing

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napíšu sem ještě jednou.Předem píšu,že nechci do nikoho rýpat,na sníh i se snow modem se těším,i když např. nejsem nadšenej z toho,že už v 5 ze 7 podniků se opět budou vyskytovat špatné podmínky,i když moc skutečné mě to taky nepřipadá,tak k tomu se vyjadřovat víc nebudu.
Ale skladba trati je prostě podle mě nelogická a délka servisů je si myslim taky zbytečně krátká.Není krátká na klasický podnik TR,ale na podnik se SM rozhodně ano.Každý soudný člověk musí uznat,že se auta,jejich podvozek při SM na rozdíl od všech ostatních soutěžích bez něj,ničí jinak,mnohem víc a nesmyslně.Takže se reálně při tom vyhýbání bariér může stát,že přesto jednou třeba mírně zavadim a to třeba už na RZ1 a díky krátkosti servisů a mnohdy totální destrukci podvozku,ten podvozek při 20min servisů neopravím ani ze třetiny,takže se půjdu plížit-trápit dál.Ovšem ono se i těm bariérám s nefunkčním autem dost špatně vyhýbá,takže se může stát,že se budu úplně zbytečně trápit celou etapu a podvozek budu ničit čím dál víc.Nevím,jestli je účelem podniků TR přichystat pro závodníky čím dál těžší soutěže,ale minimálně v tomto případě mě to tak připadá.
Preisinger.P: Já se samo chci taky bavit,ale to neznaméná,že by neměla dávat soutěž svojí skladbou logiku.Turnájků,které jsou poskládané všelijak je na pluginu hafo,ale u pohárů takových kvalit,jako TR je,bych ale prostě čekal něco jiného.Neumím si třeba fakt dost dobře představit,že by třeba opravdu jednoho dne byly v RBR i přejezdy po RZ,já bych dojel do cíle Sikakami a jel 3km přejezd,abych dojel na místo,odkud jsem právě přijel.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já dobře vím, že ve finsku se někdy naprosto nesmyslně poškodí auto, aniž bych udělal nějakou velkou chybu, tak mám vylomené kolo. (někdy to divné chování s odstupem i pobaví Salto 1.Salto 2). Někdy mi to sedne a náramě se bavím, kloužu ze smyku do smyku a jindy je to o nervy abych nebrnknul o barieru a neskončil, respektive nemusel jet další RZty s neovladatelným autem, které pak v krátkém servisu ani neopravím. On je to totiž nepoměr k těm ostatním tratím v RBR, kde se vymetají příkopy, projíždí se bujnou vegetací a v rámci pravidel "stačí jedno kolo na trati" se jede zeširoka, v anglii klidně přes dvoumetrovou kládu a nic se nestane a cestou ještě metnu dvě salta pro diváky. Ve finsku je skutečně potřeba jet "čistě" a tím pádem je ta trať vlastně strašně úzká a náročnější.
A že jedu jednu RZ tam a hned zpátky, s tím problém nemám. Chápu myšlenku mít ty úseky zhruba stejně dlouhé a tak se jedou dvě dlouhé a pak víc kratších.
Vyjádřit svůj názor (i klidně adekvátně kritický) nebo poškádlit se a nažhavit před startem ano, ale plivat na to si myslím nee.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 21, 2009 1:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsem nevěděl Martine, že jezdíš s takovouhle raketou Very Happy . Málem se ti podařilo překonat první kosmickou rychlost Wink

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 21, 2009 6:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jan to vystihl myslím si naprosto přesně. Pak si k tomu ještě přidejme, že i při jízdě po trati se mi na sněhu běžně stane, že v servise mám nějaké to procento poškození i u převodovky a těsnění pod hlavou. To mi pak je servis 20 minut celkem k prdu. Sad

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st leden 21, 2009 8:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Ja nechapem co sa tu vsetci stazuju ze jak je cele KCM spravene na p..u!!?? Radsej sa vsetci pripravte a zacnite trosku trenovat. Bola tu uz spomenuta tak zvana cihla na nohe - to je dost vistizne Very Happy . Ja suhlasim ze poskodenie auta pri snow mode je uplne chore. Ja osobne aj ked nejdem cistu jazdu nikdy nemam problem s polamanymi koleckami. Skor tyc riadenia sa nici - tomu sa zabranit neda staci mensi skok a je to... Keby kazdy jazdil s rozumom a nedotykal sa barier tak by sa tu zbytocne nemuselo takto polemizovat. Je to vsetko o zrucnosti jazdca - na sotoline vam to obcas ujst moze ale ked sa vam to iste stane na asfalte alebo snow mode tolerancia crashu je nulova. Jazdime stredom cesty a nikomu sa nic nestane Wink
Příspěvek Zaslal: st leden 21, 2009 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme