Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. KCM Rally 25.1.-31.1.2009
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 7. KCM Rally 25.1.-31.1.2009 Odpovědět s citátem

A máme tady první podnik druhé poloviny sezóny. KCM nás zve na čistě sněhovou soutěž.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2009 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V 1. servise 2. etapy nejspíš chybí povolit změna nastavení a pneu. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2009 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opraveno, díky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2009 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím jak to zvládne tesnění při tak náročné soutěži to nemůže vydržet,chtělo to co dvě rzty krátký servis nebo se potáhnem jak slimáci,při trénování to bylo v háji po každé rz i když to mám napsané v ini, ale čtyři nebo pět no nevím,hlavně nezačněte plácat že v reálu si musím taky dávat pozor na motor hau

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 0:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, sice neni nikde napsáno, že se to pojede se Snow modem, díky bohu při téhle skladbě. Ale tak jako možná se to chtělo trošku zamyslet nad skladbou sekcí. Proč má např. druhá sekce 2RZ stejný, vlastně otočený, to se jako budou jezdci potkávat v protisměru na trati nebo co? A následující sekce hned 5RZ a to ne zrovna krátkých. Pokud tu jde o to, aby měla soutěž co největší odpad jezdců tak teda jo, tahle soutěž je jasnej adept na vítěze. Jinej smysl v tom totiž nevidim. Jedině dobře, že ještě pořadatele nenapadl Snow mod. To by se mohly body rovnou rozlosovat.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 1:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to však v popisu turnaje máš snow mod,to je zase dobře,protože bez něho by se to moc katovalo a to nikdo neuhlídá,mě jde jenom o to že se ví jak to těsnění odchází a udělá se to tak dlouhé bez servisu.

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 1:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku,to bylo první,co mě napadlo,když jsem skladbu viděl,že se jede Sikakama a hned potom zpět bez servisu.Je to ale ještě i případ 1.sekce,kde je to takto u RZ Mustaselka.Myslim,že by to chtělo tu skladbu maličko poupravit,takto to fakt nedává hlavu patu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 2:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing 5 rz bez servisu a k tomu na sněhu Laughing Laughing Laughing Nemám co říct jen že všichni ví že odchází těsnění, odcházejí tlumiče, skvělá skladba
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 5:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vemte si "Ptákovu" 307 čku a je po problému Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 6:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co pořád "brečíte" Question To se ještě nikdy nejeli 2rz stejné hned po sobě v opačném směru Rolling Eyes Tak teď to bude prvně, vše se má vyzkoušet Very Happy Rozhodně lepší, než jet jako vloni v jednom podniku VŠECHNY povrchy Rolling Eyes Idea Idea Idea A např. jsem u 16-tky NIKDY nezaznamenal špatné těsnění... takže bych radil přesedlat Razz Laughing Cool A že se jede 2x Sikama bez servisu Question je to cca 21 km a když se jede jinde 3-4 rz bez servisu,tak to vyjde nastejno Wink Jinak věřte tomu, že kluci z teamu zkoušeli testík v obdobném složení a délce a bylo to O.K. ono se musí občas jet hlavou a né s cihlou na pedálu Wink Jinak že se jede SM je vidět v detailu turnaje Razz

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Snow Mod je na sněhových RZ samozřejmostí dle pravidel TR. Bez SM bych ten závod nepustil. Taky mám otestováno a jet se to rozhodně dá. Souhlasím s názorem, že jet RZ v jedné sekci tam a zpět je nelogické, ale vzhledem ke koncepci soutěže jsem tuto nelogičnost neřešil. Navíc Karel měl výrazně ztíženou práci tím, že měl na seskládání podniku pouze 8 RZ. To rozhodně není jednoduché vymyslet solidní skladbu za takových podmínek.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podobné ohlasy jsem očekával, ostatně jsou při každé rally, kterou pořádáme. Vím samozřejmě, že někteří mají problémy s těsněním, vím, že se jede Sikakama sem a vzápětí zpět, ono ale poskládat rally z 4, resp 8 RZ není jednoduché. Výdrž těsnění jsme opravdu zkoušeli a ta úmrtnost nebyla zas taková. Jsem stále více přesvědčen, a ukamenujte mě za to, že záleží na nastavení auta a stylu jízdy. Osobně jsem s tím neměl problém u žádného ze svých aut. Ostatně ta sekce 5-ti RZ je právě proto složená z krátkých RZ a oproti jiným je jen o cca 6km delší. No a do mě Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt je, že u s1600 těsnění neodchází, tam naopak jeden nájezd do bariery znamená podvozek v háji

v detailu se mi zobrazuje jen tohle "7.podnik Team Rally 2008, skladba trate: NOVY Karel, Nutna instalace balicku " pokud je balíčkem myšleno Snow mod, tak ok, ale jasnovidec nejsem, krom toho v kalendáři TR je u Carlsbadu napsáno Snow France, u KCM žádnej snow mod napsanej neni, takže taky nevim, prostě nikde napsanej snow mod nevidim, ale třeba jen špatně vidim.
EDIT: OK, v pravidlech to je, sorry

Nejde ani tak o ty 2 nelogické Sikakami, jako spíš o těch 5RZ bez servisu to je nějakejch cca 32km na sněhu.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem odjel náš týmový test na KCM a kromě vlastní zbrklosti a blbosti jsem s Ignisem S1600 neměl sebemenší problém. Poškození těsnění minimální jako všech ostatních rz a i ostatní komponenty OK. Nelogičnost skladby některých rz se nedá popřít a představa, že se proti mě vyřítí v protisměru Pták mě děsí, ale kovbojku bych z toho nedělal. Na to je potřeba se povznést, všichni dobře víme, že rozdíl mezi RBR a reálem je a bude vždy velký. Hodně štěstí všem.
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku, já měl namysli toto: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=fb3f8b0b2b7528656e19f56e85794743 turnaj je založen a zde SM je napsán Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 8:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme