Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE MONTE CARLO
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: RALLYE MONTE CARLO Odpovědět s citátem

Zde pište své dojmy
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: RALLYE MONTE CARLO Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Zde pište své dojmy

Dojem cislo 1: Proc ma rallysprint UPLNE STEJNE trate jako prvni etapa sampionatu?

To prosim ber jako dotaz, ne jako kritiku Cool

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: RALLYE MONTE CARLO Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
Zde pište své dojmy


Zdravím ,ke sprintu bych řek jen tolik ,že to byl nástřel jak mám tlačit na pilu a info o tom ,že nastavení musí dostát výrazných změn ,no a po první etapě musím konstatovat ,že nastavení funguje a já jsem hodně zvolnil a čekám až chytnu rytmus v druhé etapě a trochu zatopím těm předemnou. Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mé dojmy? Mno, tak ve zkratce řečeno, zkazil jsem jak sprint, tak první etapu rally, takže dojmy nejsou zrovna nejlepší, ale tak aspoň jsem se zatím všude dostal do cíle, i když s velkýma ztrátama (ale nebejt superally, tak už nejedu Laughing ). V druhé etapě se budu snažit, nerozstřelit to hned v první RZ Very Happy vyšší cíle, si radši ani nedávám...
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

-Ja osobne jsem zatim s vyledkem velice spokojenej.
-V prvni RZte jsem byl strasne nervozni a rozvesil jsem to hned na druhejch svodidlech a pote jeste 2x lehkej kontakt se skalou s odhozenim na protejsi svodidla, proste hruza. Auto nastesti utrpelo min nez jsem cekal.
-Pred 2.RZtoui jsem si uvedomil, ze nesmim koukat na casy ostatnich ale jet si svoje hooodne opatrny tempo, jinak neni sance dojet do cile bez superaly.
-V nasledujicich RZtach ze me nastesti nervozita celkem spadla a jel jsem v pohode. Byly sice jeste dva narazy v mensi rychlosti (1x drevenyho zabradli a 1x strom - ztrata ca 2x 10-15sec.), ale jinak vse OK.
-Jeste neni konec 1.etapy, ale zatim se nasemu tymu dari velice dobre takze doufam ze to tak bude i dal.
-Jelikoz jsou zatim predemnou jen dva kolegove z tymu a jedou fakt dobre, tak si budu ve 2.etape hlavne hlidat jezdce za sebou abych dovezl maximum bodu pro tym, coz ale ani pri opatrny jizde nebude lehky a bude opet potreba mit hodne stesti.
Sry za dlouhej prispevek ale dojmu je hodne. Jo a preju vsem at to nikomu nepada, coz je bohuzel asi nejvetsi nemoc RBR.
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dojmy rozporuplne, zacal som dost opatrne, ale v aute som citil istotu a trochu som mohol zrychlit, ale len tak aby som nerobil velke chyby. Malych chybyciek sa vzdy najde dost, ale na rz8 som zistil, ze som urobil velku chybu este pred turnajom, zabudol som vypnut antivir. V najazde medzi domy pred prvym vracakom zacal aktualizovat databazu a ja som uz iba sledoval slideshow z crashtestu Xsary WRC. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Takze v druhej etape budem testovat nastavenie ako hovorieva Armin Laughing
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2005 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Startoval jsem v nedeli odpoledne s "malym startovnim cislem", takze mi to porad ve vysledkach psalo, ze s prevahou vedu. Takze jsem nemel zadnej tlak na sebe (krome tremy, ktera se projevila na prvnich dvou RZtach), takze jsem jel pomalu a hooodne opatrne. Do druhy etapy planuju zrychlit, obzvlast na snehu - asfalt neni muj oblibeny povrch.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak já su naprosto spokojený s RZtama, celkově s počtem servisů i superrally. V 1.etapě sem byl hrozně nervozní a na asfaltu jsem to několikrát rozsekal, sníh už byl lepší. Teď jsem se snažil projet sprint, ale dvakrát padla hra, což mě fakt nasralo, protože se mi celkem dařilo. Ještě k povrchu: opravdu pěkný je ten vlhký asfalt, akorát je na to potřeba mít nastavené auto. Mě to sedí jak přibité, akorát nedělat ty chyby.
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle rally byl uplnej masakr, mokrej asfalt se uz doufam hned zase nepojede. Bylo to velice tezky. V prvni etape mi to spadnulo a byl jsem za Jachem, takze ted jsem to utukaval do stromu aby me mohl Jarda dohnat. Diky za zavod, bylo to opravdu dost napinave... Jeste jednou preju hodne stesti vsem, myslim ze je potreba. viz jedna moje zkouska na snehu, kde jsem ve 140ti dostal hodiny Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Se sebou jsem strašně nespokojený,a chtěl jsem at mi za to někdo rozbije držku,ale dodnes pořád nic Very HappyVery Happy: ,jinak ale s podnikem jsem spokojený,moc se mi to libilo,jen jsem se chtěl zeptat jestli je zaplý zkracování tratí ty penalizace,a nebo jestli je to už tak vychytaný,že to pracuje jak má.Párkrát jsem udělal kiks a vyjel jsem mimo trat a bál jsem se o penalizaci ale nic Smile

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2005 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stav se v Pace az bude autocross, zadosti bude vyhoveno Very HappyVery Happy
ps. to byla jenom sranda, ale to ty vis, vid? Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 10, 2005 0:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Dojmy z rally Odpovědět s citátem

No tak jsem to konečně všechno dojel. Sprint mě opravdu sedl, auto sedělo jak přibité. Na sněhu jsem v "oblíbené" zatáčce v Sikikamě odbouchl pravé dveře, tak jsem ztratil zřejmě průběžné třetí místo, což nasere. Jinak paráda, jen tak dále. Ta kombinace mokrého a vlhkého asfaltu se sněhem byla opravdu výborná. Na suchu se jezdí skoro všechno, vlastně pouze pro rekordy a takto se s tím člověk musel trochu poprat. Nastavení se ale povedlo.
V rally jsem dvakrát sjel se svahu a hned se začali angažovat diváci. To mě teda dožralo, protože bych jinak hned vyjel sám. Tam jsem si to ale pokazil už v první etapě, takže se nebylo kam hnat.
No...... jen tak dále Miku Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt listopad 10, 2005 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja to mam tak 75% NESPOKOJENOST a 25% spokojenost, totiž v druhe etapě sem udelal chybu a odstoupil sem z prvniho mista v eNkach po prvni etape... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad , aspon takovou nahradou byl ten sprint, kterej se mi docela povedl, no nic, uvidime se ve Švedsku Very Happy

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: čt listopad 10, 2005 16:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Zhodnocení Odpovědět s citátem

Tak toto rallye a sprintrallye bylo pro mne víc než zdrcující .

Ve sprintu se mě nepodařilo chytnout rytmus a při snaze být rychlý jsem boural a boural - prostě nahovno. No ale ke vší smůle jsem zjistil ,že problémy měli snad všichni kolem mně a tak nějakej bod snad uklofnu.

Hodnotit rallye je pro mne víc než těžké - v první etapě jsem jel velmi opatrně a s problémy udržet auto vůbec ve správným směru ,ale dalo se to hodnotit jako celkem ucházející výkon. Po nastoupení druhé etapy jsem nabyl sebevědomí a větší jistoty v řízení a myslím že úvod na sněhu se dá hodnotit jako lehce nadstandartní ,poté přišel asfalt a s problémy jsem dovezl auto do servisu. Další etapa už se nedařila a dostal jsem penalizaci.Opět zafungovalo mé druhé já ,že musím tlačit na pilu a výsledek byl nekontrolovatelnej smyk a dřevěné žbrlení a diskvalifikace.

Ve zkratce shrnuto : mé vystoupení na 1.podniku MČR je víc jak ostudné a nejraději bych se vyhodil z týmu.
Poděkování patří pořadatelům za pěkně připravý podnik.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 10:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANOUSEK Josef





Založen: 28. 09. 2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Bakov nad jizerou

Příspěvek Předmět: MONTE CARLO Odpovědět s citátem

Sprint jsem se rozhodl jet na jistotu,ale jel jsem až moc opatrně a z toho pramenily chyby a jedna se mě stala osudnou.Nedobržděná zatáčka a rána do svodidel,naštěstí mě zachranila superrrally a mohl sem alespon dojet.
V rally to bylo podobné,ještě ktomu mě svazovala odpovědnost za body pro team v s1600.Opět pozdě na brzdy na mokru to je konec.1etapa v haj...2etapu jsem jel abych dojel,to se mi dařilo až do 23rz.kde jsem se odhodlal nasadit intermedia a to jsem neměl dělat.druhá zatáčka mi to uklouzlo a už se stím nic nedalo dělat.Omluva ZM RALLY TEAMU.Mohli být body Sad Sad Sad
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme