Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE MONTE CARLO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám co bych vytkl pořadatelům¨. Snad to takhle bude fungovat i dál. Horší to bylo s osobníma chybama na trati. 1. etapa byla ve znamení rychlosti a jízdy mimo trať, což znamenalo, že sem zabil několik diváků a i kameraman se nechal kousek popovézt Sad 2. etapu sem musel jet na jistotu, takže sem jel na půl plynu a snažil se nedělat zbytečné chyby. Moc se těšim na další podnik.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jak bych to zhodnotil?1 etapu Rally jsem jel docela v poho až do 5 RZ a dostal jsem 6 minut penale za 5 a 6 nedokoncenou RZ.Vůbec se mě nedařilo.Potom jsem se přehodnotil na sprint a tam kupodivu jsem nedostal nikde penalizaci, ale boužel mě tahali i divaci.(několikrat).Ale bylo to lepší než 1 etapa Rally.2 etapu Rally jsem chtěl to jet v klidu.Přesto jsem se chtěl pokusit o utok na Dejmka Vaclava(doufam že jsem to napsal dobře Laughing ) a na sněhu jsem si věřil i když teď nevím co mám čekat od A7 s novou fyzikou na sněhu.Chová se totiž nevyzpytatelně. Confused Jenže ztráty které jsem učinil mě stály asi minutu ale Vaclav měl asi podobné problémy prootože rozestup byl stále cca 2 minuty.Pak jsem chtěl na asfaltu aspoň dojet do cíle , ale děla jsem spoustu chyb, přeto bez penalizace ''jen'' mě tahali diváci.Ale v poslední RZ Rally v poslední měřeným úseku jsem udělal hrubku, která mě rozhodila a přišla druhá která znamenala konec.Zbývalomě cca 1.5 km do cíle. Sad Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad Tak to je vše.Omlouvám se teamu za nedovezení bodů z Rally.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja sem asi uplny debil. 2 etapu sem mnel docela dobře rozjetou ale v 10rz sem prisel o brzdy a bylo vymalovano. Jinak ten asfalt mi docela hodne sedel. A rikam si kdybych neposral tu prvni etapu tak bych asi neskoncil nejhure. V 2 etape sem jel bez zádných velkých chyb a slo to poznat na mem case oproti tem kdy jsem to jel minule. Pořadatelum díky za paráadní soutež která neskončila tak parádně pro mne.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sprintrally - proste parada. Slo mi to uplne bajecne. Byla tam sice jedna krizovka, ale dokazal jsem se vyhnout vsem stromum a tak a divaci mi pomohl zpatky. Ztratil jsem tam asi 40 vterin, coz jak se ukazalo by nakonec stejne nic neresilo. Smile

Rally - ach jo. Super opatrna prvni etapa, bez crashe, ale pomalu a pritom se spoustou malych chyb. Prenocoval jsem na 11.miste. Hned v druhe RZte 2.etapy jsem vyletel z trate v miste, o kterem jsem VEDEL ze na nej MUSIM dat pozor - jenze v tom snezeni se nezadarilo Embarassed Poskodil jsem chladic, no a do cile jsem uz nedojel. 15 minut penalizace za SupeRally. Zbytek asfaltu uz sel. Protoze prede mnou i za mnou meli jezdci odstup, tak jsem jel na jistotu, s vyjimkou posledni stage, kterou jsem si uzil Cool No zatim jsem celkove ctrnactej, s tim ze pro tym jsem na poslednim bodovanem miste.

Celkove: Sprint se povedl nad ocekavani dobre. CO se tyka rally, omlouvam se tymu, mohl jsem opravdu skoncit lip. Doufam, ze za tu hodinu uz nikdo nepojede kdo by sebral ten bod pro tym.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme