Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvuková karta

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Zvuková karta Odpovědět s citátem

Jelikož se problémy s padáním RBR připisují problémům kolem zvukové karty a já mám zvukovku integrovanou na desce, uvažuji o koupi nové. Problém je že nevím jakou koupit. Můžete přispět nějakou radou nebo tipem a bych si nenaběhl? Všem předem DÍK Wink

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2005 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAJBAN Jan





Založen: 27. 07. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mal som tiez problemy zo zvukom.Sice mi to nepadalo ale pocuvat sa to tiez nedalo Mad
Tak som sa nasral a dnes som si doniesol domov audigy 4 a sluchadla 5.1
V kazdom pripade kup nejaky SB od Live! vyssie, zavisi co zozenies a za aku cenu.Ale ak ti padanie sposobuje kodek na doske tak sa najprv pozri ci sa v biose da vypnut, inak by ti nova zvukovka nemusela pomoct.
V kazdom pripade sa vyhni smejdom za 300 kacek, vacsinou su tam tie iste cipy ako na MB.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 0:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, mám audigy 2, 5.1 repro a stejně mi to padá, ovladače sice nemam nejnovější, ale nemam nikde žádnej problém se zvukem, což se u novějších zrovna říct nedalo. Jinak smaozřejmně zvukovka od cretive neni vůbec špatná investice, jen si to chce k tomu taky koupit příslušné repro, protože zvukovka sama osobě neudělá zázraky, to se ale netýká padání hry.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po listopad 14, 2005 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
No, mám audigy 2, 5.1 repro a stejně mi to padá, ovladače sice nemam nejnovější, ale nemam nikde žádnej problém se zvukem, což se u novějších zrovna říct nedalo. Jinak smaozřejmně zvukovka od cretive neni vůbec špatná investice, jen si to chce k tomu taky koupit příslušné repro, protože zvukovka sama osobě neudělá zázraky, to se ale netýká padání hry.


Pozor, neinstalujte beta ovladace k Audigy 2 ZS co jsou na strankach soundblaster.com. S nima je RBR opravdu nestabilni, pada do bluescreenu. Musel jsem je cele odinstalovat a vratit se k tem, co jsem dostal pribalene na CD.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 14, 2005 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme