Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

POMOC - Brždění levou nohou !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
polabecak_cz





Založen: 16. 03. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
ROULE Leopold napsal:
Okamžitě si smaž avatara STI !!! je to moje tvorba a mam na to autorská práva!!! Evil or Very Mad


OT: mas ten avatar k stiahnutiu s dokumentom s autorskym pravom a tvojim menom?? ne! stiahnut si ho moze hocikto kto nanho klikne a ulozi ho do svojho PC...tak netrep ze mas nejake autorske prava! Evil or Very Mad Cisto Fyzicka osoba bez nejakeho dokumentu,suhlasu,vyhlasenia alebo zakazu kopirovania a sirenia svojho diela nie je osoboa s plnym autorskym pravom,vzdy je prideleny dokument alebo popis...


děkuji za zastání...ten avatar se dá stáhnout i odjinud než z fora a krást avatary se nedělá takže i když se mi libí a neni tvůj tak si smažu...jsi spokojen???
Příspěvek Zaslal: ne březen 29, 2009 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROULE Leopold





Založen: 02. 06. 2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: 2 STI
V pohodě tak si ho nech, mě je to fuk, jenom mi to naštvalo páč tenhle avatar byl původně stažen jako textura na skin ze stránek bhmotorsport a byl červené barvy,, došediva jsem ho vlastně vybarvil a velikostně změnil až já... je možný že ho někdo převzal a tys ho asi vzal zase zpět k nám na forum.. no nic jenom tak jsem se ohradil protože chci mít tady určitou identitu... sorry a dík za ochotu Crying or Very sad Wink jinak konec flamu, já se omlouvám všem za OT a už se držím poslušně tématu. Embarassed Embarassed

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne březen 29, 2009 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, a kdyz jsme u tech avataru,jak si ho tam muzu dat pod svoje jmeno?
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme