Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Logitech Formula Force EX
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko myslim ze vykon to nestraca...maximalne tak zvuk auta sa zmenil na taky utlmeny a podla toho moze mat clovek pocit ze to netaha Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 20, 2009 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BERNAT Jirka





Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to pochopil správně Smile Díky za odpověď Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 20, 2009 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám menší problém s volantem. Mám Logitech Formula Vibration Feedback Wheel a dělá to už asi měsíc. Dělá to na každé RZ, štve mě to hlavně na rovinkách: když jedu po rovince a držím volant vklidu, tak auto samovolně zatáčí z jedné strany na druhou. Samozřejmě tím ztrácím čas a obvykle s tím paštím někde do lesa nebo to skončím tím, že jsem naštvaný, a vypnu to. Samozřejmě jsem myslel na nastavení citlivosti, ale neodvážil jsem se nic dělat. A to navíc hlavně proto, že když jedu po té rovince volant nechám tak jak to má byt a volant nedržím, zatáčí to stejně ze strany na stranu. nevim co mám dělat. Budu rád za každou pomoc, už se to nedá vydržet. Předem DÍK za pomoc.
Příspěvek Zaslal: st červen 03, 2009 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mas v tom asi potenciometer ze jo ? Myslim ze optika je len od MOMA vyssie... Skus to rozobrat a precistit, popripade vystriekat s kontoxom alebo niecim takym... Ja ked som mal stary volant tiez mi to tak skakalo hore dole hlavne na pedaloch, tie potenciometre boli uz dost vybehane. Skus mozno to pomoze.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 03, 2009 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj a taky snížit FF Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 04, 2009 1:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Honza: Logitech Formula Vibration Feedback NEMÁ Force Feedback Laughing
to Marek - já měl ten samý volant i problém..... když uděláš, to co ti píše Maroš.. tak to vydrží tak měsíc - dva a potom je to tu zas.... ja udělal vše pro to.. aby byl ten potenciometr v klidu - Laughing prilepoval tam spejle.... oblepil ho celej sekundakem... ale stejne to nebylo pořád ono... vyzkoušej to co říká Maroš.... a když ten problem bude zpět.. tak rovnou kup novej volant... Smile já koupil Logitech Formula Force EX a žádnej problém Wink a teďka ho seženeš i pod 1500 Kč a máš tam i Force Feedback Wink

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: čt červen 04, 2009 6:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

popletl mě nadpis myslel jsem že je to ten červenočerny ex Embarassed

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 04, 2009 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETERA Jirka: Jj Logitech Formula Force EX je solidni kousek za rozumnou cenu, do pedalu jsem jeste nesahal takze netusim jestli tak je potenciometr ci co, ale na volantu pokud si to nepletu se starym volantem, tak je tam neco jinyho. CO to je to nevim je to taky titěrnýVery Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 04, 2009 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KAMIKAZE0034





Založen: 14. 02. 2010
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam taky problem mam Logitech Formula Force RX a porad kdyz mam volant v rovine tak mi to odbocuje asi o dva cm do leva skousel sem vsechno a nic Sad uz sem z toho zoufalej Confused
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že nejsi sám... Mám taky Logitech Wingman formula force GP (ForceFeedback) a taky když někde stojím s autem na místě tak mi volant zatáčí doleva, doprava, doleva, doprava, doleva, doprava asi o 5 cm, naštěstí když jedu na rovince tak mi to volant nedělá, ale taky mě to štve, někde stojím a volant se furt kroutí, dělá randál... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAMIKAZE0034





Založen: 14. 02. 2010
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja to myslim tak z kdyz ho mam narovnanej tak je ve hre o par cm do leva ale kdic ho dam trochu doprava tak je ve hre v rovine ale u me trochu v pravo (myslim si ze je to rozsahem volantu) ale nevim to jiste Neutral
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nebo kalibrací ... Možná by to chtělo překalibrovat, pokud tu nemelu nesmysli. Podívej se do nastavení a řízení... v jaký poloze je volant ve hře a v jaký ho máš ty... a některé hry mají dokonce Deadzone, to je právě když máš nevyrovnanej volant tak od středu můžeš ubírat dokud to nebude v rovině, ale je to na prd... protože při zatočení doleva v tvém případě by si točil tak 5 cm naprázdno než by zareagoval... Nevím, kámošovi co si teď koupil volant se spojkou, tak mu blbnou tímhle způsobem pedály..., že když jede tak plyn reaguje od nějaké půlky plynu a když plyn pustí tak mu auto brzdí to samé když chce právě zařadit tak jede, a pustí plyn, zmáčkne spojku a mezitím co řadí mu auto brzdí... Nevíte taky co s tím? Mají tenhle volant http://www.pixmania.cz/cz/cz/3274931/art/thrustmaster/volant-rgt-force-feedback.html ...
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAMIKAZE0034





Založen: 14. 02. 2010
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. ve windowsu sem kalibroval
2. zadny kalibrovani ve hre neni a estli je to tohle (v nastaveni force feedback) tak to mam cerne takze to nejde

nevim co stim Mad ...
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miso26





Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 39

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To RGT mam a nemozem si ho vynachvalit. Treba nastavit na tej krabicke za volantom 3 pedale a v nastaveniach myslim 5 osi a separovane pedale. Inak to berie brzdu so spojkou ako jednu os, takze je do polovice zabrzdene a ked sa postupne pridava plyn, odbrzduje sa. To bude problem tvojho kamarata. Takze 3 pedale, 5 separovanych osi. Strielam to len tak z hlavy, tak mozno sa to v nastaveniach vola trochu inak. Ja hram s takymto nastavenim RBR a rF a je to jedna basen. Hlavne s maximalnou spatnou vazbou.
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2010 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRAUS Martin





Založen: 19. 05. 2010
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Pád systému Odpovědět s citátem

Prosím potřeboval bych pomoct. Když jedu tak po nějáky době spadne hra, MODRÁ OBRAZOVKA A BÍLEJ TEXT, nahoře je napsáno CHYBA V SYSTEMU WINDOWS. A pak se restartuje počítač PROSÍM POMOC. Děkuji Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme