Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Kizz me Rally 29.3.-4.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po pravdě po zkušenostech z IRC jsem ani nic jinýho než tohle nečekal,ještě předpokládám že tam bude ta krásná a velice "oblíbená" vypalovačka očí na Oslí kterou už jsem hodně dlouho neviděl.Ale bude to zajímavý...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S PTDD jsem měl problém po snowmodu, musel jsem ho znova nainstalovat, ale fakt se těším na tu řezbu 6-9rz Laughing Laughing Laughing

Jak už tady bylo psáno, povrch těch 6-9rz nemá obdoby, v této HŘE to prostě nefunguje jak v reálu ty gumy, ale tady se opravdu nedá divit viz výše
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RAJZL Robert





Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Slavičín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak pro mě je PTD Rallysprint prokletý a shodnu se s Milanem proč je napsané 100% asfalt když se jede škola a PTD Rallysprint.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTD je tam super právě. je to pořádná rz. A pasuje to do skladby. Jinak nechceš si ten obrázek trosku zvětšit ještě? neříkám že já ho mám nejmenšíSmile
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
RAJZL Robert





Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Slavičín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj asik si ho zmenším Very Happy Very Happy víš co....nemám brýle....nevidim Shocked Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak to je pěkně v pr..eli s prominutím Sad ...Mě ten PDT nebo jak nefunguje a nevim proč, už sem to tu řešil ve vláknu ale nic se nezměnilo....tu trať sem nikdy nejel a nevim vůbec co to je, hra mi spadne po 50 metrech a to tím způsobem že se zasekne obraz, ale zvuk a hra jede dál, a auto někam narazí ale to já už nevim kam...hru pak musim vypnout alt + F4 Confused Evil or Very Mad ....zrovna můj oblíbený asfalt to se musi nějak vyřešit!

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
PTD je tam super právě. je to pořádná rz. A pasuje to do skladby


tak to mi řekni v čem ŠOTOLINOVÁ RZ přesně zapadá do skladby kde má být jenom samý ASFALT Question Question Question

Ještě by mě zajímalo kde zmizel KRTKŮV komentář ve kterém taky nesouhlasil se zařazením PTD do závodu ??

edit:a taky jsem PROTI zařazení této RZ kvůli tomu že mám utéto rz problémy technické charakteru a nejsem sám kdo s tím má problém

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam s PTD problem seka se mi jako svin hlavne na sotoline po startu, jina ta 6rz a 9 rz tak to je brutus ale na mokru na slickach to asi bude narez, a sosnu jsem na mokru nikdy nejel, tak jestli by slo udelat nejakej turnaj Sosna a PTD

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můj komentář zmizel proto,protože se dostal někdo k mému účtu.Bohužel jsem to smázl a nezjistilo se,kdo to byl Evil or Very Mad

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Holub Milan: PTD neni 100% sotolinova trat, stejne jako treba Stryckovy okruh nebo Osli - Stryckovy, i kdyz uznavam ze tam je sotoliny o dost mene. Myslim ze je skoda, ze se tato, podle me povedena trat, jeste v TR neukazala - doufam ze se teda nepletu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 23, 2009 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bych řekl že "Krtek! dostal strach nebo mu někdo zaplácl hubu slivoviců Very Happy Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 0:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohu posoudit, proč někomu nejede PTD, ale doporučoval bych, odinstalovat PTD a nainstalovat poslední verzi (jsou 2 a první dělá problémy Exclamation Exclamation Exclamation ). Pokud se stává, že po instalaci SM nejde PTD, též bych ji raději přeinstaloval Wink Další možnost je, že máte zastaralý PC,nebo grafárna nestíhá... a to by si možná zasloužilo menší upgrade Laughing Vývoj jde dál a již bylo avizováno, že new tratě budou náročné a s PC 486 a 64MB grafárnou to opravdu Milane Holube NEPŮJDE Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing A krajní možnost je nejet TR Laughing Razz

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 8:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem se zapojovat, ale musím. Ppřipadá mi, že ať organizátoři postaví trať jakkoli, vždy se najde skupinka lidí, kteří budou remcat. Tu na stavbu trati, tu na počasí, tu na délku sekce, tu na délku servisu. PDT se jela naposledy v RBR Cupu a to dokonce dvakrát, spojená byla tratěmi z Příbrami a školou, a ač to byl "jen" sprint, byla to nádherná rally a NIKDO na trať neremcal. Připadá mi, že vyjádření nesouhlasu s tratí jakmile je zveřejněna se stává sportem. Pořadatelům tím opravdu přidáváte chuť do další práce.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K.Arno, Respeeeekt Very Happy Very Happy Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: CZ trate 6 a 9 Odpovědět s citátem

RZ 6 a 9 vidím jako v pohodě. Pneumatiková ruleta je přece v rallye něco jako slunce v létě. Jezdit pořád po krásně nalajnovaných tratích, měnit pneu kdy se mi zachce je nuda.

tohle je pořádná rallye!!!!

PS: jsem si jistej, že to já rozbiju jako první Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme