Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Kizz me Rally 29.3.-4.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: CZ trate 6 a 9 Odpovědět s citátem

S PTD mám také problémy . Seká se po celý průjezd tratě . A co se týká PC - na RBR mám zbytečně nadčasové dělo .
Takže já to zkusím , ale předpoklad je že to neprojedu - bohužel .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Nemohu posoudit, proč někomu nejede PTD, ale doporučoval bych, odinstalovat PTD a nainstalovat poslední verzi (jsou 2 a první dělá problémy Exclamation Exclamation Exclamation ). Pokud se stává, že po instalaci SM nejde PTD, též bych ji raději přeinstaloval Wink Další možnost je, že máte zastaralý PC,nebo grafárna nestíhá... a to by si možná zasloužilo menší upgrade Laughing Vývoj jde dál a již bylo avizováno, že new tratě budou náročné a s PC 486 a 64MB grafárnou to opravdu Milane Holube NEPŮJDE Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing A krajní možnost je nejet TR Laughing Razz


Mám asi týden překopané PC na starém 2,6 Ghz a N 7600 grafice mi to jelo bez sebemenších problémů a ted na dual core 3,0 Ghz a 8600 gf mi to škube,tak nevím kde je problém ale dá se to jet a mám tu trat rád jen to musím nějak pořešit

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také se někde již psalo,že nejnovější ovladače (zvuku,grafárny) nedělají RBR dobře Idea Třeba vyzkoušet starší verze ovladačů...

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzkouším

Jo a taky mám PTD 1 a kde vezmu dvojku?poradí někdo ?

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žeby v sekci download?

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tam je jednička ne ? A na hádanky jsem už velký Very Happy


Tak už tomu asi rozumím,je verze 1.0 a 1.1,tak to mám asi dobré

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je tam verze 1.1, což je ta správná

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo díky už jsem to zjistil a mám to dobře a pro jistotu jsem to přeinstaloval

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle s tvým názorem nemůžu souhlasit....bohužel ta trať mi nejde, jinak protiní nemám nic...jenom to že sem ji nikdy nejel protože se vždycky zasekne. PC na RBR mám dobrý...a že se jela v RBR cupu? no dobrý ten sem nejel, ani ted nejezdím...ale TR je pro mě i pro tým důležité...je to jiné.

Já nevim jestli připadám jako "remcálek" asi ano, ale pokud budu ochuzený o možnost jet následující team rally, a navíc ještě na asfaltu...tak remcat budu! Rolling Eyes Wink REMCI REMC Confused

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTD se asi bude sekat vždycky všem i na těch super mašinách,ale je škoda to nevyužít,takže určitě se těším,mě to taky jednou hupsne jen tak nepatrně jen v určitých místech asi 4x za průjezd ale jindy mi auto skáče po metru,v jednom obraze jsem před zatáčkou a i když brzdím tak než stačím zatočit tak v dalším obraze po seknutí už jsem někde za zatáčkou v trávě a většinou na kládě ale i tak,mě se skladba tratě líbí hodně,jenom ne ty zmiňovaný přechody počasí,kdyby ty gumy fungovaly tak jak mají tak není problém ale takhle ..... To mokro v každým závodě,je fakt neskutečná zábava a hlavně fakt těžká realita Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo, nikoho jsem nejmenoval, myšleno to bylo obecně. Míval jsem problémy s tratěmi taky, a stálo mě to dost sil, abych sladil všechny ovladače, aby hra fungovala jak má. Dneska nemám nikde žádný nový a vše mi jede OK. Je to o kompromisech. Hra má jako taková už dost za sebou a vývoj všech ovladačů letí jak splašený. Je jasné, že se hra podvědomě brání. To je asi ten hlavní důvod různých záseků. Ne "slabý" počítač, tak veliké nároky zase RBR nemá. No a pak taky "experimenty" jednotlivých uživatelů, neodinstalované zbytky různých módů apod. Věř, že v 80% problémů je příčina mezi klávesnicí a židlí Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo dojede,vyhraje Very Happy ,ale překvapivě se mě skladba až na jeden detailek líbí,ale je fakt,že nemám problém s tím PTD.
Karel Nový: Taky jsem občas kritizoval nějakou skladbu,ale rozhodně nijak ve zlém,prostě když se mě něco nelíbí,tak to napíšu,ale stejně to funguje i naopak.Mě se prostě líbí skladba,která se dá představit i ve skutečnosti a skladbu zase neberu jako něco nepodstatného.
Špatné podmínky: K tomu špatnému počasí,tak to sice moc nemusím,protože z toho na rozdíl od skutečnosti v RBR trošku bolí oči,ale přežiju jet ve špatných podmínkách třeba celou soutěž,nebo i několik soutěží a beru to jako nutnost každého kvalitního šampionátu,ale co mě spíše mrzí a vadí,když je nějak zasáhnutých deštěm(sněhem) třeba 8 soutěží z 10.Jednak je to podle mě nepravděpodobné(skutečnost) a za další se tím dostanou do nevýhody lidi,co jezdí z kokpitu,nebo lidi,kterým to prostě nevyhovuje a naopak to zvýhodní Ty,kterým to vyhovuje a to hned právě v těch 8 případech z 10,což je nepoměr.Ale je to jen názor a rozhodně tím nechci nikoho znechucovat. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 12:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFBAUER Jakub napsal:
Žeby v sekci download?


styď se, začínáš fricovatět. Míra odpustí.-)

ZAJÍC: menší upgrade stojí prachy kámo.-) já mám taky starou důru a jen díky magické síle mi všechno šlape.

Mrzí mě, že TDi PD (bo jak se to jmenuje) někomu dělá problém. Zkuste s tím zabojovat, je to švanda a v TR to chybělo! Tím chválím týmové hlavy pomazané!

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, když už to tam je, tak by se pořadatelé měli snažit, ať to šlape všem, i když je problém mezi židlí a klávesnicí....může mi tedy někdo napsat na pm, nebo mail (jakub-vanek@seznam.cz) nějaký souhrn doporučení a rad jak PDT Tdi Dpt, OCH rozchodit Wink Rolling Eyes prosíííííííím?

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všem to asi nepůjde, bo někdo to hraje na 4 jádrovém compu s našláplou grafárnou a jiný na 486 a shit grafárnou Confused V dnešní době je ale vše o penězích... Nikdo neví kdo má jaký comp, někomu to na starším šlape v poho, jinému na novějším ani ťuk... to je hrozně moc věcí v té mašince,co se muže po...t Rolling Eyes chce to zkoušet,instalovat,vypínat různé serepetičky,nižší rozlišení,dobrý zdroj,teplotu a tak mohu pokračovat na X řádků Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme