Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. RT--WRC--Rally 19.-25.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si namítnout, že míchání povrchů jen v rámci Francie je poněkud jednodušší věc, než jet ČR na různých površích se stejnými pneu. Takže bych se být vámi opravdu mírnil se slovy, že toto je ještě větší extrém. Myslím, že naopak.

A já se sám na takovýto podnik těším, protože toto bude jízda pro radost naopak od toho co říká David Šenk. Pokud jsou podmínky zcela jasné, všichni letí jak splašení přesně podle toho jak to mají natrénované a veškerá radost (a také nepředvídatelnost v rally x okruhy) je pryč.
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Jardou Wink Je mi úplně jedno jakej se jede povrch, hlavně že se jede velká rally a to je pro mě to, co mě fascinuje na Richardovi. Nervozita a brnění úplně všech končetin před startem TR Laughing Nemám pravdu Razz Tak se raději těšte, už to bude jenom dvakrát a pak šlus, tak konec slz a hurá do testování Wink Wink Wink
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě zase tato skladba přijde absolutně nepřirozená a neskutečná,jako by opravdu někdo poroučel větru dešti.Taky si myslím,že takových závodů bylo letos v TR snad 80% a všeho moc škodí.Ale tady mě počasí přijde opravdu úplně uměle vymyšleno,skoro jako když by to ani nebylo počasí,ale jako nějaký obleček,který někdo navrhuje.Takže tedy bylo navrženo tak,aby bylo hlavně v téměř každé sekci sucho,vlhko,mokro a tak pěkně pořád dokola.Ale je to opět jen můj názor a nepíšu to,abych si jen tak do něčeho plivl,nakonec mě opravdu střídání povrchů problém nedělá,ani pokud by to bylo na těch příbramských tratích.Výhodu zde ale budou mět určitě Ti,co si veškeré sekce pěkně nasimulují a zjistí,kde jaké pneu budou nejvýhodnější(nejrychlejší),což naštěstí opět není můj styl,nato nemám nervy.
Takže alespoň pro mě,dlouhodobý výběr počasí v letošním TR a některé skladby,až na vyjímky jsou jeho největší slabinou.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevim, kde bydlite, ze vam to pripada tak neprirozene a neskutecne..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan: A nebylo by blbý jezdit vše na suchém asfaltu?
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas: Máš pravdu,pokud opravdu zapojím hodně fantazie,tak si to představit jde,ale pořád si myslím,že je to hodně nepravděpodobné.
PETRAS Marek: Nepočítám všechny turnájky a pohárky na pluginu,beru samotné TR08.Řekni mě,kolikrát že se jelo čistě na suchým asfaltu,nebo i šoto?Nebylo by fér,už kvůli lidem,kteří jezdí třeba z kokpitu,kdyby taky měli možnost někdy si nějakou soutěž užít,aby se nemuseli přepínat na nárazník,vypínat stěrače,atd...?Zatim je známo 11podmínek v závodě,z toho zatím ani jednou nebyl čistě suchý závod,pokud tedy nepočítám KCM,takže v 10 z 10 se vyskytlo minimálně vlhko,divný ne?.Závody,kde člověk nemusel vidět stěrače byly-budou po RT pouze 3x z 11,divný ne?Ale o výsledek mě v tomto případě opravdu nejde,mě tyto podmínky opravdu problém nedělají,naopak,jen mě prostě přijde nesmysl,aby pršelo(sněžilo) na 8 z 11 soutěží a vlhko,mokro se vyskytovalo úplně všude.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to já taky myslím samotné TR. Ale uznej, že by zase bylo blbý jezdit v tom TR pořád na suchu. Asi jsem se neměl ozývat, když tady jsem teprve od Tuning.SK Rally Very Happy Ale já zas uznávám, že toho v letošním roce TR bylo až moc, když se podívám na počasí na minulých podnicích. Wink Ale např. co třeba jakékoliv mistrovství ve Velké Británii, tam je taky skoro furt hnusný počasí, a jezdci můžou nadávat jak chtějí, a stejně je jim to k ničemu. Jedině, že by tu rally nejeli. Very Happy
Jo a když jsi teď napsal, že ti tyhle podmínky nevadí, tak potom nechápu proč nadáváš. Laughing
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Protože si chce taky zařádit na suchu na full nasazení, stejně tak jako já. A o tom to taky je. Naprosto se ztotožňuju s názorem Honzy.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku,tyhle podmínky mě opravdu nevadí,ba dokonce mi vyhovují,ale mě nejde o to,aby se jezdila pořád dokola např.Francie s Příbramí,jen proto,že jsem na ní nejrychlejší a vyhovuje mi nejvíc,mě jde v tomto případě spíš o to,aby bylo v šampionátu jako takovém od každého něco a pro všechny,ať mě to vyhovuje,nebo ne.A nepíšu tady svůj názor proto,abych něco špinil nebo tak,ale proto,protože TR jezdím rád a myslím,že za diskuzi stojí.Tvoji větu,že by bylo blbý pořád jezdit v TR na suchu dost dobře nechápu,když se budou minimálně v 8 z 11 soutěží vyskytovat špatné podmínky a ve všech případech bylo zatím alespoň vlhko.Sleduješ třeba MS v Rally,IRC,MMČR?A věřím,že ani v té Velké Británii to tak jednoznačné nebude.Pokud sleduješ,zjistíš,že tak v 60-70% nespadne za 3dni soutěže ani kapka.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

statistika nuda je...

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je, že ve skutečnosti je rally spíš o tom umět se přizpůsobit. Já takové podmínky vítám, protože tady musí jet člověk hlavou a ne tak jak to už natrénoval a 1000x projel. Ono jet kudlu je taky zábava, ale toto dle mě maže více rozdíli v tréninku a četnosti ježdění, protože na to se jen tak nepřipravíš. I když je fakt, že ti co to týden předem objezdí asi nějakou výhodu mají.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáši,toto není o statistice,ale o skutečných podmínkách a jistě uznáš,že ať se nám to líbí nebo ne,tak prostě suché soutěže v Rally jsou a tedy i do Rally patří.Neustálé vytváření a nucení nějakých podmínek někam z toho akorát udělá něco jednotvárného a umělého.A opravdu to působí,že to počasí není počasí,ale něco,s čím si pěkně pohraje člověk-tedy poručíme větru dešti.Padat klády,hořet lesy už jsem viděl na demu tuším WRC 5 a stačilo mi to,určitě bych to v RBR neuvítal.Jako zpestření se např. snaží dělat někteří zvláštní jedinci na skutečných Rally třeba tím,že hází na trat bordel,kameny,atd.,opět bych to v RBR neuvítal.Takže shrnu to ještě jednou a naposled,myslím,že špatných podmínek,vlhka a mokra bylo už tento rok dávno dost a bylo by už i fér,udělat nějaký závod čistě suchý,bez mráčku.Já si dokážu i takový závod užít a nevidím na něm nic špatného,nakonec rally není Harry Potter.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stejne se tu zase dohadujem o nicem, protoze at se ti to libi nebo ne, tak pocasi vybira manazer poradajiciho tymu, a pokud ten ma pocit ze to jeho tymu da vyhodu, tak proc ne.. Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku to tady shrnu jako manažer pořádajícího týmu...

- soutěž není dělaná na to, aby to dalo našemu týmu výhodu. Od začátku TR jsme měli na mysli jedinou věc v souvislosti s pořádáním našeho podniku a to jsou podmínky, na které nejsou jezdci tak uplně zvyklí. Prostě, tak aby se setřely rozdíly v tom zda to někdo natrénováno má či ne. Jestli ostatní měli podobné myšlenky, za to už nemůžu ručit.

- počasí jako tady na této rally si dovedu představit. Pokud je vyloženě aprílové počasí, tak opravdu je chvilku přeháňka a chvilku sucho a slunko. Samozřejmě, tady to máme scuknuté do pár minut, ale k tomu už je třeba trochu představivosti.

howgh
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Počasí Odpovědět s citátem

Na rallye Český Krumlov v roce 2007, mám dojem že to byl ten rok, bylo v sobotu počasí 3x jiné.

ráno sucho a vlhko po nočním dešti, pak byla průtř mračen nad Svatým Janem a po odpledním servisu stihla trat oschnout a jelo se zase na suchu!!

Střídání počasí je náročné, je to děsně náročné. Ale přije mi to správné!!
Pro FULL nasazení můžete jezdit tisíc turnajů s nulovým rozbíjením, kterých je na pluginu víc než dost se Superrallym na každém metru.

Já poradatelum fandim, i kdyz vim, ze klido muzu vyletet v první metru!!
Příspěvek Zaslal: st duben 15, 2009 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme