Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. RT--WRC--Rally 19.-25.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako,aby nebylo dopředu vidět počasí by se mě taky líbilo,stejně tak nápad s vydáním skladby den před závodem a u 2.etapy to samé,ale!Ale má to několik háčků,skladbu vždycky na plugin dává Michal Šenk,který by potom věděl vždy co bude.Další problém je v tom,že se obávám,že by se zase našlo spousta lidí(špiónů)v týmů,kteří to odjedou jako první a budou informovat ostatní z týmu,takže nakonec myslim by to stejně moc k ničemu nebylo,ale za pokus by to snad stálo.
J.KUBICIK: Ty si v RBR píšeš nějaké noty?Můžeš si je napsat kdykoliv,99% tratí je v offlinu přístupných.Navíc bys tu skladbu den před závodem měl a vzhledem k mnohem menší časové náročnosti RBR proti zkutečnosti je to myslim úplně dostačující.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 16, 2009 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si nepíšu noty v RBR, to jste mě špatně pochopili já jsem byl jenom proti tomu aby se skrývala tratˇpřed startem a už vůbec si nestěžuju na neznalost trati,můžu poslouchat místo spolojezdce třeba Kabáty Very Happy

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: čt duben 16, 2009 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechme této diskuze. K ničemu to myslím nevede... ale shrnu tady nápady, které se tu objevily, třeba to k něčemu bude a dále už se věnujme pouze dané rally ok ??

a) Současný model poháru a skladby tratě a její vydání - všichni mají čas na to, aby si trať vyzkoušeli, včetně počasí a pneumatik. Nikdo není znevýhodněn, ani pořadatel oproti jezdcům. Jediný kdo má trošku náskok je pořadatelský tým.

+ všichni mají stejné podmínky
- je možné předem natrénovat celkem jakoukoli skladbu, není možné jezdce skladbou a podmínkami příliš překvapit

b) Skladba rally vydaná těsně před startem, či částečně skryté parametry

+ možnost udělat překvapivé podmínky, omezená možnost natrénovat přesně danou rally
- pořadatelský tým a Michal Šenk a další přímo zúčastnění pořadatelé jsou ve výhodě, protože podmínky budou znát předem
- nutnost dalších úprav pluginu

To je asi tak ve zkratce vše myslím...
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 7:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tady zase čtu musím se smat Laughing Laughing Pokaždé když Michal založí rally tak je hned vlna kritiky a po dojetí rally se každej rozplíva jak to bylo super ( Fajn ne každej jen ti co dokončí ) Davide rally je super poskladana myslím že cela rally asfalt sucho by byla dost nuda Crying or Very sad Už minula Kizz me byla zkvěla v tom jak každej volil jinou taktiku a mělo to něco do sebe. Tratě umíme nazpaměť co si budem povídat a rally je i o spravnem rozhodovaní či riskovaní což si v teto rally užijem dost. Připravit se na mokré či suche tratě umí snad každy, ale rozhodnout se spravně ve vyběru gum a taktiky na to se připravuje jen těžko. Těším se a moc už proto, že to je TR. A těším se až při Montek rally pofrčím kolem ty čoudící sopky Laughing Laughing Hroudík to zařídí vidˇ Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine jediná sopka, kolem které by se dalo jet je FUJI a Japonsko NEEE, prosím Michale Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, ikyby se založila rally těsně před startem, nebo by snad byly nějak maskovány podmínky, pokaždé může tým poslat na trať svého špiona a vyjde to pak téměř nastejno, jako když je rally založena několik dní předem Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To zase Lukyne není tak pravda. Ono trénovat přesně danou rally týden dopředu a pak doladit počasí dle špiona je jiné, než v neděli vyslat špiona a během 3 dnů natrénovat vše Exclamation Nehledě k tomu, že né každý může od neděle do úterý trénovat Wink Prostě jsem pro, aby v příštím ročníku TR bylo přesné složení rally známo až v sobotu (třeba v poledne při přejímce vozů Wink ).

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A na nominaci bude mít manažer jedno odpoledne??? Co když nebude zrovna v sobotu doma??Vzpamatujte se a nevymýšlejte p..... Laughing Ono si myslím že je to jedno i kdyby to bylo znamo měsíc předem. Tratě zname všichni. Mokrá nebo suchá to je jedno.Turnaj TR ma svou atmosferu a většinou to vše funguje jinak nežli v testech.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak založit se to dá dříve, stačí pak jen změnit názvy RZ. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukyne sam víš co da prace takovy turnaj. WRC si myslím kočíroval nakonec sam a určitě by si nechtěl předělavat 2x turnaj Wink Do druhého ročníku se radši nikdo nepustil. Mrzí mě že před uplně KAŽDOU RALLY TR se to dost lidem nelíbí ,ale mě se zda že jim to přijde jen moc těžky Wink Tak prostě nejedu tak rychle když si nejsem jistej. A ne že kouknu na složení každe rally a řeknu si" no to bude klouzat ".... a uuuuž běžím brečet do fora protože si myslím že nedojedu Crying or Very sad to mě važně už unavuje a je mě líto každého manažera ktery složí nějakou rally a potom tu na něj 10 lidí nadava Evil or Very Mad Sere mě to Exclamation Rozklikni si každou rally a hnet uvidíš o čem mluvím Kizz me Rally ,KCM Rally atd atd

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné Bruďasi, však já si nestěžuju, jen jsem to uvedl jako případné možné řešení Wink

No, a na druhou stranu, kdyby si tu nikdo nestěžoval, tak tu to forum o TR máme skoro mrtvé Laughing Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to maš pravdu Lukaši. Ale když vidím hned od uvodu negativní reakce tak se mě ani nechce nic psát. Crying or Very sad To abych se bal do příštího ročníku založit rally SADAC Rolling Eyes Aaaaaa vlastně už nejsem manažer tak to je jiná vypije si to Dojdis Laughing Laughing SADAC rally teda bude ,když velký šef Šnek přilepne. Ale snad se dohodnem za malý poplatek u baru Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bruďas, všechno sleduju a pamatuju si... Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cože?u baru?já přijdu Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh tak si myslím že to bude nejdražší rally v TR Laughing protože Krtek nikdy nechodí sám vždy ma po ruce přátele , kteří ho chrání a pomahají Laughing Laughing

PS: Kdo nebyl na chatě nepochopí Laughing

Sorry za OT

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 17, 2009 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme