Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. RT--WRC--Rally 19.-25.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

At je to jak je to a zvlast kdyz to jsou kolegove tak bych to neresil tu. Pro me je to interni zalezitost RT-WRC! A udelovat nejake pentle za slova? To snad ne. Tim nikoho neobhajuju a comentar jsem jeste necetl. (Sry za diakritiku pisu z tel.)

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ať už je soutěž jakákoliv, tato slova sem prostě nepatří. podle mě je podnik dobře seskládaný, zajímavý, jelo se perfektně i když jsem vlastní chybou skončil dost brzo Sad
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pěkny komentař Laughing Ja si na tu 10 nazul slicky a jak jsem se divil v prvni zatacce Laughing Ale přeci když už vybuchnu,neotravuji s tím ostatní ne :wink:at už si myslím cokoli Arrow
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takový postřeh co se týká skladby. Při závodě mi došlo, že pokud chtěl autor poskládat trať se střídavým počasím, tak to udělal velmi citlivě. Proč? Protože na RZ je suchý, vlhký a krátký mokrý (tam jste si mohli ošahat auto na mokru) a pak zase pozpátku. Což mi přišlo jako docela rozumná volba.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, díky Filipe. Takový postřeh potěší. Záměr byl udělat to tak, že je sucho, před deštěm, začne pršet, zvlhne to, pak mokro, odezní přeháňka, tak to usychá a pak nanovo. Bohužel akorát nejsou takové možnosti co se týče denní doby, aby se to dalo uspořádat uplně ideálně.
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KAMENICKY Martin





Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Plzen

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně si myslím že ten kometář byl hodně přehnanej Shocked ale nechal bych to bejt at si to vyřeší mezi sebou v teamu
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano teď to asi tak dopadne a souhlasím s tím aby si to vyřešilo RT WRC samo,ale je jen náhoda že to je v jednom týmu (o to více mě to zaraží ) příště to tak byt nemusí. A už minulé TR se to stalo při RM rally. http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1451&start=105 Třeba si to pořadatelé pořeší na příští ročník v pravidlech Rolling Eyes At si človek vynada i sprostě to chapu ,ale označovat někoho jiného za č....... kvůli vlastní chybě to mě prostě hlava nebere Evil or Very Mad

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: Marťas kdybych věděl dřív že tě tímto můžu rozhodit při rally tak bych v každém komentáři citoval otevřený dopis KSČM nebo "KCM" už nevím a byl bych předtebou, závěrem 3x pi...pi...pi...zdraví hanes Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh u tebe to není potřeba v RBR Cupu jste mě s Ferrym zatím vždy vyprašili kožich Crying or Very sad Ale přijdou změny Twisted Evil a pak budeš muset používat tyhle komentaře Laughing Laughing

PS : Těžce OT asi budem smazani Hanesi Laughing


Naposledy upravil BRUDER Martin dne po duben 20, 2009 22:26, celkově upraveno 1 krát

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT:
Honzíku, neber jméno Boží (KCM) do úst ve spojení s KSČM Twisted Evil Mohlo by se něco přihodit Tvému vozítku v TR, čert a policajt nikdy nespí Laughing Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po duben 20, 2009 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, držte se prosím tématu vlákna. S Jaromírem si to vyřešíme sami. Není třeba zde dalších komentářů.
Příspěvek Zaslal: út duben 21, 2009 7:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na pořadatele bych si dovolil malou připomínku k organizaci . Na RZ6 v poslední zatáčce těsně před cílem běhá fotograf (teda už něběhá - já ho sundal) a je to organizačně podceněno . Tak ho prosím seškrábněte - já opravdu nechtěl Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 21, 2009 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IZACH Vratislav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 60

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hoši je mi celkem fuk jestli je někdo sprostej nebo ne..každej jsme z jiný vesnice..ale když sakra někomu vadí, že není sucho a nemá ten správnej set a gumy, aby mohl zavřít oči a odjet si ten svůj best čas na kterej asi nikdy nedosáhnu i když se teda přiznám , že u toho koukám, tak to NEJEZDĚTE..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 21, 2009 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I já se přikláním k názoru že TR už je dost obtížná a je snad pro pár vyvolených. Nemusí být stále na suchu ale aspoň někdy určitě. To je z extrému do extrému a já jako amatér jsem bez šance. Přeji ostatním více štěstí. Druhou polovinu ani nepojedu protože penal. 45 min to rozhodla. Opět realistický tukanec v min. rychlosti o stromek a konec.
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ja si myslim ze som tiez ameter oproti spicke co tu jazdi ale taketo podmienky su podla mna realite asi najblizsie skus sa zamysliet co v reale musi podstupit taky jazdec -premenlive pocasie ,horucavy ,dazd,hmla ,zla viditelnost no bolo by co menovat ver tomu ze toto je oproti realu prechadzka ruzovou zahradou ja sa tiez divam na superov zozadu ale jazdim to pre radost nikto ma nenuti ist jazdu na rekord a zbytocne to rozbit idem si svoje a uzivam si to
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme