Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 10.-16.5.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Nádhera klucí, děkuji, děkuji, děkuji.

Možná to má nějaké mouchy, ale já je nenašel. Bude to maso, ale už se těším. Asi dostanu a konečně se ukáže, že rychlej nejsem, ale mám to jenom najetý Smile)))

Skvělý nápad a realizace. Koně, baráky :úúúúú, no a je to. Jdu se převlíct.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

for Jadamek Karel:
Hned v prvním příspěvku máš červeně napsáno: zde, tu a tady a na to když klikneš, tak jsi v downloadu Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Jirko, ještě jsem úplně nevystřízlivěl Embarassed

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Shocked Shocked takže je to pravda?? Karel nekecal?? wooow sakra taky jsme si musel dnešek tak rozplánova Evil or Very Mad t. dřív jak zítra se k tomu nedostanu.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hurá na medvěda do lesa jsou tu a není o tom pochyb doufám že s ním bude rozhovor v sestřihu. Je to něco neskutečného normálka bych to po montek rally dal jako nové tratě při zakládání turnajů je to úplně něco jiného než amerika jako jezdit po českých horách. Jak jsem psal v komentáři kdybych měl dva klobouky smeknu tři. BOMBA Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky borcům z Monteku,je to fakt NÁÁÁÁÁDHERA,ještě včera jsem měl dost silnou krizi a fakt už jsem uvažoval o tom že s tím seknu,prostě to chtělo novou motivaci a něco novýho a vy jste s tím přišli v ten nejlepší čas,díky,po první RZ jsem si říkal,bomba,tohle bych nevěřil že jde udělat z těchto tratí,druhá RZ ještě lepší,třetí Shocked naprostá fantazie,připadalo mi to jako něco mezi Finskem,Anglií (tou pravou a ne tou depresivní podzimní co máme v RBR) a i našima lesama,to místo v tom údolíčku se sloupem vysokého napětí,to je úplně jako jedno místo přímo tady u nás kus od mýho baráku,teda nevím už jestli to bylo ve trojce nebo v té poslední,no a ta poslední ,no prostě bomba ještě ty krávy na stráních,to prostředí jako v nějakejch Alpách,jsem z toho fakt unešenej,sice ty stromy přes cestu kdy vidím tak půl metru od sebe,to je extrém a opět mě znechutilo když jsem se jen otřel o halouzku zrcátkem a klasika K.O. ale s tím vy nic nenaděláte.Ale fakt velkej dík,je to fakt nádhera,už začněte předělávat jiný tratě,a co třeba do asfaltu?Tarmac mod s vašima texturama a úpravama by na některých tratích byl super,sorry za to dlouhý psaní ale musel jsem ze sebe dostat nějak zážitky.Už jsem se těšil až TR zkončí protože jsem z toho byl poslední dobou mírně řečeno znechucenej,ale teď se těším na samotnej závod Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jojo, taky mi to dodalo motivaci..
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PETRU Stanislav





Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Jasenna [Zl] / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimalo by me, zda se bude jednat o ojedinelou akci, nebo je to nastrel toho, na co se tesit pro pristi rocnik TR? Shocked to by byla parada..V tom pripade by nebylo spatne pro seznamovacky povolit jen nejake slabsi auta, tak jak v realu by se mohlo jezdit treba s N4, proste zadne WRC a dalsi ostre auta.
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci někomu kazit překvapení, ale tady je malá ochutnávka vyfocená po dojedí jedné RZ! Twisted Evil
Děkuji všem co se na tom podíleli, parádní zážitek, jen by to chtělo vylepšit rozpis. (ale to bych já potřeboval u všech RZ)
Image

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no to bude:)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Jakub





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETRU Stanislav napsal:
Zajimalo by me, zda se bude jednat o ojedinelou akci, nebo je to nastrel toho, na co se tesit pro pristi rocnik TR? Shocked to by byla parada..V tom pripade by nebylo spatne pro seznamovacky povolit jen nejake slabsi auta, tak jak v realu by se mohlo jezdit treba s N4, proste zadne WRC a dalsi ostre auta.

Taky by mě to zajímalo, pokud by se tohle dělalo při každém podniku tak bych neváhal na to finačně přispět, a myslím že i většina ostatních jezdců by si za tohle klidně zaplatila Wink

_________________
BUJÁČEK RBR TEAM - Ford Fiesta Mk.VI S2000
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si blázínek Very Happy Tohle museli kluci dělat pekelně dlouho. A ty bys to chtěl na každej podnik. A neni to o penězích.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 12:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro Vasi informaci toto se opravdu neda udelat za 3 mesice:) co vim,a hrouda at me opravi,tak je na tom pres rok prace. Nevim jestli upravovat dalsi rally by bylo to prave,preci jen ta Amerika byl specialni prave tim,ze tam skoro nic nebylo. Kazdopadne tlaskam,ze se to povedlo dotahnout do jaks taks provozniho stavu a vsici si tu posledni rally uzijou;)

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jedním slovem paráda Very Happy Je zajimavé jak člověk najednou stačí lidem kteří ho většinou neskutečně pojíždějí Wink
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to pěkný - ty tratě jsou najednou úplně jiný.
Bude vypsána nějaká soutěž o nejdelší skok na Diamond Creeku? Very Happy Very Happy

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so duben 25, 2009 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
Strana 2 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme