Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 10.-16.5.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ferry gratulace k obhajobě titulu, ale tedy měl si více štěstí jak rozumu takhle zahazardovat v poslední rally Rolling Eyes Ted mohu jen litovat že sem naskočil až na 3 rally s A8 Crying or Very sad , ale i stříbro je pro mě velikánsky uspěch Shocked
Díky všem za super zábavu soupeřum i realizačnímu tymu TR. Věřím že se na podzim zase sejdem u TR 09.
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klucíí, tak tu máme konec sezony a chtěl bych Vám všem hrozně poděkovat!!! Všem za vše. Pořadatelům za skvělou organizaci, neměl jsem s nimi sebemenší problém, Hrouďasovi za skvělé textury a hlavně za Montekland, byla to paráda, (škoda že jsem ho nedojel Laughing ), a hlavně soupeřům v N4 za skvělé souboje. Byla to moje první celá sezona TR a kdyby mi někdo na začátku řekl že skončim na bedně, mno nevim! Jinak Mickey, gratulace k titulu. Těším se na sraz i další sezonu TR. Na srazu Zdar!!! Laughing Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: UZKOTIN 2 Odpovědět s citátem

Mal som len smolu alebo je na tej trati nejaky neviditelny objekt?
Idem, idem a zrazu niezeby ma len vyhodilo ale rana na PP kolese ako keby som o nieco zastavil: http://www.youtube.com/watch?v=dNmFKnhDGvk...nemyslym zeby to bolo setom - ten zvlada ine jamy.

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem si jisty, ale myslim, ze tohle nekdo hlasil uz na original trati, a mam pocit, ze taky s celicou

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PREISINGER Peter Jo no klasická jezdecká chyba, je to tam úplně to samé jako ten kanal dolu,, a vlastně se takhle chovají všechny díry v RBRku.
Když ji špatně projedeš tak tě to nakopne.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano tohle se stává i na originálních tratí, mě se to stalo s celicou, lancii i C4 WRC. Bohužel si nepamatuji kdy se stalo naposledy, že by se mi tohle nestalo. Opravdu snad pri každém průjezdu Prospect ridge 2.
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To PREISINGER Peter: Myslím, že stačí nebrzdit když přejíždíš díru a nemělo by to udělat, každopádně je to smůla!

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně takto jsem zničeho nic zakopl taky v jakési díře na Prospectu teda Úzkotíně. Jel jsem a zničeho nic auto na boku. Ještě, že pokračovalo přes mezi stromy...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na dírách na kopci v Uzkotíně jsem skončil taky. Trošku škoda, když jsem přežil dvakrát výlet mimo trať a nakonec vypadnu ani né vlastní vinnou...ale co se dá dělat...
Každopádně by se to mohlo zasypat ve verzi 1.0 pokud by to nebyl velký problém Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NAVRATIL Ondrej





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Valašské Meziřčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně na tomhle místě jsem skoncil. Ona díra mě nakopla přímo na strom. Je to smůla. Jak píše Martin stačí nebrzdit, nejlepší je lehce přidat.

Jinak moc díky za Montekland, jak nemám rád USA tak tohle je super. Moc me to bavilo. Ještě jednou diky.

_________________
http://fistteam.wgz.cz/
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Montek rally odesílejte RZ3 Hroudovany a RZ20 Šnekovice 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve čtvrtek 21. 5. ve 23:59.. Berte to prosím jako formalitu a určité dodržení pravidel. Zkracovat kromě Úzkotína nešlo Smile

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Bůček: dík. jj máš pravdu, byla to školácká chyba a zbytečné nervy na závěr, ale aspoň to nebyla nuda Cool . Už jsem ani nevěřil že to vyjde.

Díky, moc díky všem co se podílejí na organizaci a vše kolem této skvělé zábavy.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem to Chráste dělal taky kvůli tobě, abys mohl v klidu slavit zasloužený titul a nemusel kontrolovat nějaké zkracování. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K díře na Úzkotíně (Prospect Ridge): myslím si že díru není potřeba zasypávat. Všichni o ní víme, tak musíme holt ubrat a nebo ji objet. Projet se to dá. Takže to není nic jiného než jezdecká chyba.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 23:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GAJDOSIK Ivo





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Kroměříž [Zl]

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUCERA Martin napsal:
2) Surprised Vzpomeneš si přesněji, kde to bylo ?
Laughing

Je to po prave zatacce, byl jsem na ni rychlejsi a vjel do travy a kdyz jsem se z ni hrabal, tak bum..Zkusim jeste najit opak. zaber, snad jsem to jeste nesmazal..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RC7E-14iAZc
Příspěvek Zaslal: po květen 18, 2009 0:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Strana 16 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme