Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RZ Hrádek 1 , Hrádek 2 , Liptákov 1 a Liptákov 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATEJ Martin





Založen: 06. 03. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně s celicou nemám vůbec potíže tohoto ražení na žádné trati takže kdoví co za tím vězí.
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já sice 100% poškození nikdy nedosáhl, ale taky tam občas mám docel dost. Můj tip je, že to způsobují ty hrby na přechodu silnic (zejména vracáky na Liptákově tuším). Zřejmě je tam ostřejší hranka. Protože, když to tam prodám, tak je poškození +- v normě. Možná je to jiný problém než váš (stylu průjezdu).

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s Filipem, dělají to ty vracáky, taky už jsem si párkrát takle zkomplikoval jízdu.
mně se zas běžně stává, že na začátku rz Hrádek 1 i 2 mam pokaždé trochu rozmlácenou kastli a to i když je to první rz v turnaji nebo za servisem Smile
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SOUREK Vaclav napsal:
O problému vím. Je to pouze u některých aut a stupeň poškození je různý. "Bohužel" u mně je všechno OK, takže to nemohu odzkoušet sám, ale plánuji vydat opravenou verzi, kde by mělo být všechno jak má.


A to sekanie v lesoch nebudeš opravovať ? Neviem prečo to seká len pri vjazdoch do lesa a prejazdu lesom. Na iných úsekoch trati to nerobí.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nemyslím, že by sekání bylo stavbou trati, spíš bych hledal chybu v tvém compu a jeho výkonu, případně nastavení.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No asi to bude tým, len prečo to nerobí napr.na Eest West, alebo Francii. Preto som sa pýtal na nové trate. Na pôvodných mi to nerobí. Na nových okrem strýčkových u všetkých.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

původní tratě nejsou ani zdaleka tak detailní. A myslím, že bude hůř. Tedy, pro nás líp Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A pre mňa ešte horšie. To si asi budem pozerať len videa a screeny Sad Na nový comp nie sú many.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono někdy není třeba nový comp... A myslím, že pokud si koupíš základovku, procesor a grafiku, tak by ses nemusel dostat o moc víš než nad cenu nového mobilu... Smile Největší pálky jsou stejně většinou monitory. Jen to chce se podívat a zjistit, co u tebe nestíhá. Mě třeba poměrně nedávno odešla základovka a tak jsem si koupil jen základovku s procesorem. RAMky mám nového typu a základovku mám se dvěma sloty na grafiku (jeden starý typ a pak také na nejnovější grafiky). Investice tak 3000Kč. Zkus si něchat od někoho poradit.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som skúsil ten Game Booster a teraz som išiel nové trate bez problémov. Tak to som teda nečakal, že to pomôže. No na výsledku to je poznať. Išiel som to po prvý krát bez sekania a tak to aj dopadlo. Samé búračky. Inak sa tu fakt nedá závodiť. To sú teda časy. Ja som dostával 1 min ako začiatočník. Bez tréningu to ani inaknemohlo dopadnúť . Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 16, 2009 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych zde napsat závěry testování Hrádku 1 v návaznosti na předchozí diskuzi ve vláknu Team Rally 2009 - KCM Rally.

O problému jsem si psal s Vaškem Šourkem a na jeho popud jsem udělal ještě třetí testování, které jsem nyní odjel. 3x Hrádek 1 a jeden Hrádek 2.

1.) Hrádek 1 - projel jsem celou trať doslova krokem, tlumič LZ KO
2.) Hrádek 1 - od startu jsem projel je pár metrů do první pravé zatáčky, tlumič KO
3.) Hrádek 1 - default setup, také pár metrů, tlumič 89%. Zde bych chtěl poznamenat, že můj setup se od defaultu co se týče tlumičů, pružin a sv. výšky liší vyloženě kosmeticky

4.) Hrádek 2 - dle instrukcí Vaška jsem projel celý Hrádek 2 v ostrém tempu, dojel před cíl, otočil a jel celou trasu zase nazpět. Před startem jsem s tím někde praštil, tlumiče jsou ale zcela v pořádku.

Testy jsem provedl s Imprezou N12. Dle podezření Vaška jsem tím potvrdil, že problém s tlumiči na Hrádku 1 je již přímo na startu. Prosím tímto manažery dalších týmů, kteří by chtěli Hrádek 1 do svých rally zařadit, aby do doby, než bude tento problém opraven trať zařadili výjimečně, či pouze před následující servis a aby vedení tuto věc kontrolovalo. Evidentně a zcela průkazně se zde jedná o chybku na trati - ostatně test je zcela volně přístupný, každý si to stejným způsobem může vyzkoušet.
Příspěvek Zaslal: so listopad 07, 2009 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jel turnaj s Lancerem Evo VI a žádný problém jsem na Hrádku 1 neměl, jen tlumiče na 26%, ale to jsem si ustlal ve škarpě, jinak vůbec nic. Ono teda nedosahuju časů jako vy, tak jedině, jestli to není tím.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip napsal:
Ono někdy není třeba nový comp... A myslím, že pokud si koupíš základovku, procesor a grafiku, tak by ses nemusel dostat o moc víš než nad cenu nového mobilu... Smile Největší pálky jsou stejně většinou monitory. Jen to chce se podívat a zjistit, co u tebe nestíhá. Mě třeba poměrně nedávno odešla základovka a tak jsem si koupil jen základovku s procesorem. RAMky mám nového typu a základovku mám se dvěma sloty na grafiku (jeden starý typ a pak také na nejnovější grafiky). Investice tak 3000Kč. Zkus si něchat od někoho poradit.


No jenže většinou to jde jedno s druhým. Koupim základovku, musim procesor. A hele, najednou musim i DDR2 a hele, musim i PCI-E grafiku. No a ty bláho, tady nejde IDE disk, hmm dobrý a máš komplet kompa. Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mala prosba primo na vaska, pokud budes jeste trate nejak upravovat, kvuli problemum, ktere popisuje japan, nebylo by mozne, upravit, aby se betonove retardery vykreslovaly pri nizkych detailech o neco drive? protoze ted je opravdu nemozne do nich zabrzdit

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st listopad 11, 2009 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle Tomáši opravdu nevím jak vyřešit. Jedině snad přidat před retardéry třeba ve vzdálenosti 100m nějaké upozornění - něco jako ty šipky před zatáčkou.

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: st listopad 11, 2009 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Strana 19 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme