Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SWEDISH RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Zhodnocení první etapy Odpovědět s citátem

Hodnocení první etapy je z mého pohledu trochu smutné ,jelikož nastavení na myšáka ,které využívám na sníh není zcela doladěné a mám problém na horizontech a auto trpí při dopadech .
Velkou roli v tom hraje i problém se sněhem a mýma očima - mám snížený barvocit a tudíž nevidím kde je trať a jedu jen na komentář a tomu odpovídají i časy.
Auto jako takové mě tentokrát trochu zklamalo jelikož největším problémem je odcházející těsnění pod hlavou a to každou RZ znatelněji .
Mým cílem je dokončit i druhou etapu bez penalizace a snad i zabodovat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2005 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dostaz na Wallyho: 1. jak to že nejsi ve výsledkách
2. jak se ti podařilo opakovat první etapu od RZ 7

včera večer sem sledoval jak si vedeš a velice sem se divil, když si se opětovně objevil na RZ 7, vzhledem k tomu, že mne se to nestalo, tak mi to přišlo krapet podezřelé. Mohl by jsi to prosím vysvětlit.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2005 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Protoze jsem si je odmazal.Vysledky (superally) se sami dopoctou az vstoupim do druhe etapy
2. Jedna se o problem vyvojove verze pluginu o ktere jsem nevedel,takze se to stalo jen mne.

Staci ti to takhle???
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2005 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally: Naprosto stačí, jen sem nevěděl co si o tom mám myslet.

Jinak švédsko bylo fajn, škoda že už nebude víc sněhu, protože tohle se mi zrovna nepovedlo.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st listopad 23, 2005 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muze mi prosim nekdo (nejlepe odpovedny ADMIN) vysvetlit, jak je mozny ze je v tuto chvili na trati 2.etapy jezdec, ktery ji jiz vcera jel a havaroval ve 20RZte s naslednym odstoupenim z rally???????????????????
Tuto havarii a zniceni auta sam potvrdil v komentari po RZte, takze se rozhodne nemohlo jednat o spadnuti systemu nebo neco podobneho.

Dekuji a sem zvedav jestli na tohle existuje rozumny vysvetleni.
Příspěvek Zaslal: so listopad 26, 2005 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, to jsem taky zvědav.
A ještě bych se chtěl zeptat Mika Olsona, ty jedeš s Focusem 2004 - to zase ještě nějakej novej. A mimochodem si přihlášenej s Focusem 2003, i když je to drobnost.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so listopad 26, 2005 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LINHART Petr





Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
No, to jsem taky zvědav.
A ještě bych se chtěl zeptat Mika Olsona, ty jedeš s Focusem 2004 - to zase ještě nějakej novej. A mimochodem si přihlášenej s Focusem 2003, i když je to drobnost.


Ano, tohoto jsem si taky všiml a pokud je pravda, že jede s Focusem 2004, tak by měl dle článku 13 všeobecných ustanovení obdržet penalizaci 1 minutu.

Otazkou je, jakym zpusobem postupovat v pripade, ze vuz Focus 2004 byl OFICIALNE PREDSTAVEN az 26. listopadu 2005, tedy az v prubehu druhe etapy. Tudiz bud jel 1.etapu s vozem 2003 a 2. s 2004 - v tom pripade se jedna o zmenu vozu. Nebo jel obe etapy s 2004, pak ale tento vuz nebyl pro prvni etapu homologovan. V obou pripadech by vsak melo nasledovat vylouceni.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 3:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Muze mi prosim nekdo (nejlepe odpovedny ADMIN) vysvetlit, jak je mozny ze je v tuto chvili na trati 2.etapy jezdec, ktery ji jiz vcera jel a havaroval ve 20RZte s naslednym odstoupenim z rally???????????????????
Tuto havarii a zniceni auta sam potvrdil v komentari po RZte, takze se rozhodne nemohlo jednat o spadnuti systemu nebo neco podobneho.

Dekuji a sem zvedav jestli na tohle existuje rozumny vysvetleni.


podej protest ... jestli myslíš Ondřeje Bisahu .. v resetu uvedl že mu to spadlo a že dmp pádu poslal. Pokud tento protest nepodáte tak se tím nemíním zabývat.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
No, to jsem taky zvědav.
A ještě bych se chtěl zeptat Mika Olsona, ty jedeš s Focusem 2004 - to zase ještě nějakej novej. A mimochodem si přihlášenej s Focusem 2003, i když je to drobnost.


Drobnost to není a samozdřejmě pravidla platí pro mne jako pro všechny ostatní a vyloučen za změnu vozu samozdřejmě jsem, i když šlo o testování nového motoru ale podotýkám že mne to vůbec nemrzí protože jsem konečně zajel tak jak jsem chtěl i když body budou chybět ale nedá se nic dělat .. pravidla jsou pravidla.


Naposledy upravil OLSA Mirek dne ne listopad 27, 2005 9:27, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LINHART Petr napsal:
KOZISEK Martin napsal:
No, to jsem taky zvědav.
A ještě bych se chtěl zeptat Mika Olsona, ty jedeš s Focusem 2004 - to zase ještě nějakej novej. A mimochodem si přihlášenej s Focusem 2003, i když je to drobnost.


Ano, tohoto jsem si taky všiml a pokud je pravda, že jede s Focusem 2004, tak by měl dle článku 13 všeobecných ustanovení obdržet penalizaci 1 minutu.

Otazkou je, jakym zpusobem postupovat v pripade, ze vuz Focus 2004 byl OFICIALNE PREDSTAVEN az 26. listopadu 2005, tedy az v prubehu druhe etapy. Tudiz bud jel 1.etapu s vozem 2003 a 2. s 2004 - v tom pripade se jedna o zmenu vozu. Nebo jel obe etapy s 2004, pak ale tento vuz nebyl pro prvni etapu homologovan. V obou pripadech by vsak melo nasledovat vylouceni.


samozdřejmě následuje
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:

podej protest ... jestli myslíš Ondřeje Bisahu .. v resetu uvedl že mu to spadlo a že dmp pádu poslal. Pokud tento protest nepodáte tak se tím nemíním zabývat.


Protest uz nas tym podal.
Puvodne sem nerekl jeho jmeno, protoze hlavni dukaz (jeho komentar po nedokonceny (havarie) RZte byl zresetovanim turnaje znicen), doufal sem ale ze se zachova jako chlap a neco nam tady k tomu rekne.

Vubec netusim co vsechno muze prozradit dmp soubor, ale myslim Miku ze ten kdo nekomu resetuje turnaj by se mel nejdriv podivat do jeho vysledku. Konkretne v tomhle pripade to bylo z toho komentare po nedokonceny RZte evidentni a nemuseli jsme to ted resit.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Vysvetleni Odpovědět s citátem

nevyjadroval jsem se k foru, protoze jsem si skladal pocitac a na net jsem se nedostal. Takze: Podal jsem protest, odeslal vsechny potrebny soubory s nabidkou toho, ze odeslu i zbyvajici replaye vsech RZ. To z duvodu, ze opravdu nikde umyslne nekratim trat a stopu povazuji za dost cistou. Dokonce se da rict, ze jsem nektere useky jel jak s osobakem po stredu silnice. WALLY s MIKEM se na to podivali, usnesli se nad tim, ze plug-in nedokaze vyhodnotit, co je omyl jezdce nebo podvod a z replayů to bylo zrejme, takze se usnesli (komisari jsou 3), ze akceptuji muj protest. Jinak pokud jde o protesty, tak jsem ho nikdy nedal oficialne, ale asi to udelam. Jestli ti vadi, ze jsi dorazil do cile na druhym miste, s tak silnym autem, tak to by melo, protoze subaru jede jak pila a bohuzel ....priklad....kdyz jsem zkousel Sikakamu s defaultnim nastavenim subaru 05, tak jsem zajel asi 5:20, coz s xsarou nikdy a to ji mam na snih pekne poladenou. Me a vsechny kteří nejezdí se subaru stojí zajet podobnej čas jako jezdíte vy obrovský vypjetí, kde jde pořád o všechno. To subaru má takovej tah, že v zatáčkách, který držím normálně na 5 u subara na 6 pěkně vytočenou. Jede Vám to díky vyššímu tlaku turba od spodku, takže ani netrpíte poruchama převodovky tak často, jako mi, kteří musíme držet auto pořád v otáčkách aby vůbec jelo, tudíž častěj řadit. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Upřímně - styděl bych se vůči druhým startovat s nevyváženým autem a považovat se pak za vítěze. Možná ano, ale ve speciální třídě SUBARU 05!!! Hezkej zbytek víkendu
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám problém,dyž otevřu na rbrmčr odkaz na švédsko tak se mi objevý všechno kolem ale ne seznam přihlášek atd.jo a ještě dyž to otevřu tak se mi místo rally jako MC,Švédko atd dole vlevo tak se mi objevý <span style="FONT-WEIGHT: 700; TEXT-DECORATIO .........poraďte pls
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 12:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hezky si to zamluvil Ondreji jen co je pravda. Nikdo te tady nenarknul ze skracovani ani z toho ze by si nejel paradne (opravdu si zajizdel super casy). Problem je v tom ze si havaroval a odstoupil na RZ20 a druhy den si jel znovu a okomentovani tohoto si se krasne vyhnul.

Takze rekni prosim otevrene: 1) havaroval a odstoupil si na RZ20 ?? 2) okomentoval si svoje odstoupeni v komentari po RZ20 ??
Prosim odpovez na tyto dve otazky at vim co si mam o tobe myslet.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak k tomu Subaru05. Ja osobne sem dlouho jezdil s fyzikou 03 a mel sem zmenenej pouze model na 05. Mikeee ti muze potvrdit ze sem mu psal mail ze se mi novy fyziky nelibi. Jenze v dalsi verzi pluginu uz musela verze fyziky sedet k modelu, takze sem nakonec na 05 presel.
Ano 05 je rychlejsi nez 03, i kdyz rozhodne ne 2s./km jak nekteri tvrdi. Na asfaltu je ten rozdil asi nejvetsi, a tam se mi podarilo napr zlepsit rekord CoteD.A. o 2sec., u J.Plane ca o 6sec. Takze rozdil ca 0,4-0,5s/km.
Pro MCR si myslim ze to ale hraje minimalni roli, protoze tady je 24RZ a nerozhodujou rekordy ale vyrovnany casy a nejdulezitejsi je nehavarovat. Ja osobne zajizdim o dost pomalejsi casy nez mam rekordy jednotlivych RZet a troufam si tvrdit ze pri chybach ktery clovek za 24RZ naseka je rozdil mezi 03 a 05 naprosto nepodstatnej.
Pokud by ale nekdo dal hlasovat jestli povolit novy fyzily nebo ne, klidne budu hlasovat NE.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme