Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SWEDISH RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jinak jeste pro Ondru. Dojel sem 4. a ver mi ze ty 2 body rozdilu mezi 3.a 4.mistem me netrapi, protoze MCR jezdim pro zabavu a pro muj zivot nejsou absolutne dulezity.
Tu stiznost sem napsal proto, protoze me mrzi ze nekdo zamerne porusi dany pravidla u zalezitosti kde jde jen zabavu. To se pak nelze divit, ze je tahle zeme plna lidi co podvadeji ve vecech kde jde o penize.
Asi sem naivni ze se ozvu a myslim si ze se neco zmeni, ale sem proste takovej a dost casto se to nakonec obrati proti me, ale tak uz to holt chodi.

Jelikoz si ale nechci kratit zivot hadkama kolem tak zabavny veci jako je RBR tak slibuju, ze uz si tady nebudu niceho vsimat a nebudu ani komentovat nic jinyho nez moje vykony na trati.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Jo jinak jeste pro Ondru. Dojel sem 4. a ver mi ze ty 2 body rozdilu mezi 3.a 4.mistem me netrapi, protoze MCR jezdim pro zabavu a pro muj zivot nejsou absolutne dulezity.
Tu stiznost sem napsal proto, protoze me mrzi ze nekdo zamerne porusi dany pravidla u zalezitosti kde jde jen zabavu. To se pak nelze divit, ze je tahle zeme plna lidi co podvadeji ve vecech kde jde o penize.
Asi sem naivni ze se ozvu a myslim si ze se neco zmeni, ale sem proste takovej a dost casto se to nakonec obrati proti me, ale tak uz to holt chodi.

Jelikoz si ale nechci kratit zivot hadkama kolem tak zabavny veci jako je RBR tak slibuju, ze uz si tady nebudu niceho vsimat a nebudu ani komentovat nic jinyho nez moje vykony na trati.


máš pravdu a je to smutné
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Vysvetleni Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
nevyjadroval jsem se k foru, protoze jsem si skladal pocitac a na net jsem se nedostal. Takze: Podal jsem protest, odeslal vsechny potrebny soubory s nabidkou toho, ze odeslu i zbyvajici replaye vsech RZ. To z duvodu, ze opravdu nikde umyslne nekratim trat a stopu povazuji za dost cistou. Dokonce se da rict, ze jsem nektere useky jel jak s osobakem po stredu silnice. WALLY s MIKEM se na to podivali, usnesli se nad tim, ze plug-in nedokaze vyhodnotit, co je omyl jezdce nebo podvod a z replayů to bylo zrejme, takze se usnesli (komisari jsou 3), ze akceptuji muj protest. Jinak pokud jde o protesty, tak jsem ho nikdy nedal oficialne, ale asi to udelam. Jestli ti vadi, ze jsi dorazil do cile na druhym miste, s tak silnym autem, tak to by melo, protoze subaru jede jak pila a bohuzel ....priklad....kdyz jsem zkousel Sikakamu s defaultnim nastavenim subaru 05, tak jsem zajel asi 5:20, coz s xsarou nikdy a to ji mam na snih pekne poladenou. Me a vsechny kteří nejezdí se subaru stojí zajet podobnej čas jako jezdíte vy obrovský vypjetí, kde jde pořád o všechno. To subaru má takovej tah, že v zatáčkách, který držím normálně na 5 u subara na 6 pěkně vytočenou. Jede Vám to díky vyššímu tlaku turba od spodku, takže ani netrpíte poruchama převodovky tak často, jako mi, kteří musíme držet auto pořád v otáčkách aby vůbec jelo, tudíž častěj řadit. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Upřímně - styděl bych se vůči druhým startovat s nevyváženým autem a považovat se pak za vítěze. Možná ano, ale ve speciální třídě SUBARU 05!!! Hezkej zbytek víkendu


hele Ondro ta xsara taky není nejslabší i když na subaru namá ale to ještě neznamená že je musíš porazit podvodem .. nyní to již můžu tak nazvat po prostudování všech okolností. REPLEJI BY SES TAKY OHÁNĚT NEMĚL PROTOŽE TO BY JSME TI UBRALI POUZE NEOPRÁVNĚNOU PENALIZACI. ALE MRZÍ MĚ NA TOBĚ JEDNA VĚC A TO ŽE JSI PO NÁRAZU DO STROMU V POSLEDNÍ SEKCI NEDOSTAL SUPERALLY COŽ JE V POŘÁDKU A ODSTOUPIL ... NE SPADL DO WIN JAK JSI UVEDL V POŽADAVKU NA RESET S TÍM ŽE JSI POSLAL DMP SOUBOR PÁDU NA URČENOU ADRESU. TODLE SE PROSTĚ NEDĚLÁ A O TO VÍC MNE MRZÍ ŽE JSI VYUŽIL DŮVĚRY A SLIBUJI ŽE SE TO JIŽ NESTANE. !!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Radovan





Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Šternberk, okr. Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že nové fyziky opravdu nedělají dobrotu. Opravdu to není vyvážené. Na druhou stranu se potom nemůžete divit, že si velká část pilotů volí právě Imprezu, která (jak někdo napsal) má větší tlak turba.
Já jsem naopak největší rozdíl oproti verzi 03 našel na podvozku.
Ovšem to co se stalo Ondrovi ( a věřte, že je to dobrej kluk) ho moc neomlouvá (pokud se tedy prokazatelně potvrdilo, že mu to nespadlo)
Možná to byl další z jeho protestů proti novým fyzikám.
Doufám, že nám to objasní on sám.....

Na závěr bych se chtěl jménem teamu Škoda MOTORSPORT omluvit Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem velkej Gronholmuv fanda, takze pro me nebylo co resit - Pug 307. Ze je Impreza '05 rychlejsi, specialne na snehu? No je, na Sikakame mam s ni asi o 9 vterin rychlejsi cas nez s 307kou, ale to je mi fuk. Opravdovi mistri dokazou zajet vysledek i s pleckou - jen si vzpomente, jak Colin dracil v australii s Fabkou!

Aspon mam vzdycky dobrej pocit, kdyz dokazu zajet nekoho s lepsi technikou Cool

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja taky jezdim s A7 jeste s Prikrylem jinak nikdo a nejsme natom vubec spatne. Jinak to co se stralo Colinovi je smula.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
Problem je v tom ze si havaroval a odstoupil na RZ20 a druhy den si jel znovu a okomentovani tohoto si se krasne vyhnul.

Takze rekni prosim otevrene: 1) havaroval a odstoupil si na RZ20 ?? 2) okomentoval si svoje odstoupeni v komentari po RZ20 ??
Prosim odpovez na tyto dve otazky at vim co si mam o tobe myslet.

Potrvzuji Jardovo tvrzení, jelikož jsem to sledoval online. Ondra havaroval na RZ 20 a potvrdil to v komentáři!! Už si přesně nepamatuju co napsal, ale svaloval vinu na tu vracečku, jak byla špatně kontrolovaná.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALENTA Frantisek napsal:
CHENICEK Jarda napsal:
Problem je v tom ze si havaroval a odstoupil na RZ20 a druhy den si jel znovu a okomentovani tohoto si se krasne vyhnul.

Takze rekni prosim otevrene: 1) havaroval a odstoupil si na RZ20 ?? 2) okomentoval si svoje odstoupeni v komentari po RZ20 ??
Prosim odpovez na tyto dve otazky at vim co si mam o tobe myslet.

Potrvzuji Jardovo tvrzení, jelikož jsem to sledoval online. Ondra havaroval na RZ 20 a potvrdil to v komentáři!! Už si přesně nepamatuju co napsal, ale svaloval vinu na tu vracečku, jak byla špatně kontrolovaná.



http://www.rbrmcr.com/index.htm oficiální stanovisko
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oficialne podavam navrh: Pozadavky na reset turnaje by se mely automaticky zamitat, pokud nejsou podlozene *.dmp souborem a poslednim replayem. Souhlasite?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Az uz je tady zase to co me sere uplne maximalne! Ze mi nekdo bude rikat, ze vyhravam jenom kvuli nove fyzice na I05. Jeste driv, kdyz jsem mel RBR dost najeto jsem jezdil Sikakamu za 5:20 s I03. A rekord na ni mam 5:15 a to taky s I03. Ted jsem to nezkousel a jezdil jsem to zase tech 5:20. Jasne je to tim, ze to uz nemam tak najeto, byl bych rychlesi, ale nemyslim, ze bych skocil nejak jinak co se tyce vysledku jednotlivych RZ. Ja jsem rikal hned, at se jede na normalni fyzice od tvurcu hry. Nebude se hrat s novymi auty a pokud ano, tak budou mit prirazeny fyziky ze starych aut. Napr. focus je kratkej, bude mit fyziku Xsary, Octavie dlouha, bude fyzika subaru. No ze se bude nastavovat vykon auta na stejno, neberu, to se to bude zase menit atd... Rozhodne se stare klasicke fyziky neboji, ale kdyz uz tak vsichni!

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Oficialne podavam navrh: Pozadavky na reset turnaje by se mely automaticky zamitat, pokud nejsou podlozene *.dmp souborem a poslednim replayem. Souhlasite?



při výtuhu to dmp nevytvoří .. při strátě spojení také ne .. co potom ??
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě, souhlasim s V. Koralem, zrovna dneska sem jel s Octavií WRC na default nastavení, i kdyz sem jel naplno, dostal sem na prdel od ostatnich, ale to svezení se mi tak líbilo, že kdybych jezdil MCR s WRC tak jedu klidne s Octavií, jinak to s tim odstoupenim, no , stalo se, zas bych z toho nedelal zadny velky zapletky... Ale např. já, v RMC jsem jel 19RZ a napral sem to do stromu, rikam hmm, skoda, bude penale, dam retire a vono nic... vypnul sem hru a az potom sem se dozvedel ze Superally platí do druhe sekce druhe etapy, nejdriv sem myslel ze mi to taky zblblo... Takze jestli to nemelo vliv....

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak podle oficalniho stanoviska neni o cem diskutovat......

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, něco vám řeknu, jezdim s Puntem s fyzikou na 1600, a dávam i posádky s tím vašim pořád uráženym sobem 05. Myslim, že kluci od Subaru WRT by jezdily stejně na bednu i s fyzikou 03, stačí si vzpomenout na minulé šampionáty. Pokud někomu vadí, že někdo jezdí se silnějšim autem Question Nikdo nikoho nenutí aby jezdil s MG Idea
Jo a ještě k víkonu fábky, jak psal někdo někde vejš, tak ona fábka , jaak sem někde četl, neni zrovna nejslabší wrcko, papírově je na tom snad líp než citroen, takže to asi nebude jenom tím co máte pod kapotou, ale taky tím co je mezi volantem a skořepinou. Takže, neřešim silnější nebo slabší auta.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZAK Radovan napsal:
Myslím si, že nové fyziky opravdu nedělají dobrotu. Opravdu to není vyvážené. Na druhou stranu se potom nemůžete divit, že si velká část pilotů volí právě Imprezu, která (jak někdo napsal) má větší tlak turba.
Já jsem naopak největší rozdíl oproti verzi 03 našel na podvozku.
Ovšem to co se stalo Ondrovi ( a věřte, že je to dobrej kluk) ho moc neomlouvá (pokud se tedy prokazatelně potvrdilo, že mu to nespadlo)
Možná to byl další z jeho protestů proti novým fyzikám.
Doufám, že nám to objasní on sám.....

Na závěr bych se chtěl jménem teamu Škoda MOTORSPORT omluvit Crying or Very sad

Udělat podvod a pak tvrdit ,že to je forma protestu je trochu ujeté gesto ne. A když už si řikáte Škoda motorsport tak proč nejezdíte se škodovkama (nebo jste zapoměli co máte v názvu a chcete hlavně vyhrávat -tak to abyste jezdili radši ze subaru ).Možná by stálo za změnu i ten název ,když každej jedete s ničím jiným - hlavně ne škodovkou.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme