Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SWEDISH RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Honza Bittner:
Mnomn, kluci se tak jmenují, protoze jsou v rbrchampu jezdci tohoto tymu. Vubec bych "si je do huby nebral", protoze tam i octou slapali na krk silnejsim autakum a delali reklamu! Ceka se na Fabii, proto zrejme nejedou skodu, na druhou stranu Franta Valenta ukazuje, ze i Octa muze jet pekne...

To Ondra Bisaha: zklamani chlape, zklamani......

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

My víme, že jsou fakt dobří. Ale tím spíš to zamrzí, že.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kua, začínáme se mezi sebou urážet? bo co?
K těm názvum týmů: Jezdim v týmu RT--WRC-- s Puntem S1600, tak to se má tým rozdělit na tři části RT--WRC--, RT--N--, RT--S1600--, to snad asi ne?

Nechme toho hádání, nemá to smysl, prve se tu řešilo něco iiného, tak se držme tématu, oki?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu slabšímu autu.Jezdím s Octou A7 KitCar a baví mě porážet Punta (pokud zrovna jedu bez chyb Very Happy ).S tím Ondřejem to je smutný, protože celý jejich tým mám v oblibě z rbrchamp.Snad se to vyřeší spravedlivě.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALIVODA Jindrich napsal:
To Honza Bittner:
Mnomn, kluci se tak jmenují, protoze jsou v rbrchampu jezdci tohoto tymu. Vubec bych "si je do huby nebral", protoze tam i octou slapali na krk silnejsim autakum a delali reklamu! Ceka se na Fabii, proto zrejme nejedou skodu, na druhou stranu Franta Valenta ukazuje, ze i Octa muze jet pekne...

To Ondra Bisaha: zklamani chlape, zklamani......


To že jezdi rbrchamp vím ,a obdivoval je ,že s tou károu si troufají na ostatní a výsledky nemaj špatný proto se divim ,že tady na domácí půdě si vyberou každej jiný auto .
S tím názvem je to o tom ,že nikdo znich nejede ani se škodovkou - my máme v názvu taky WRC a obsazujeme všechny skupiny ,ale hlavním náčiním při zrodu teamu byla Octavie WRC ,teprve později přišly na svět další skupiny ,a já jsem ochoten přistoupit na změnu názvu teamu (prostě vypustíme WRC).

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: OMLUVA Odpovědět s citátem

DOROTKA Martin napsal:
..., jinak to s tim odstoupenim, no , stalo se, zas bych z toho nedelal zadny velky zapletky... Ale např. já, v RMC jsem jel 19RZ a napral sem to do stromu, rikam hmm, skoda, bude penale, dam retire a vono nic... vypnul sem hru a az potom sem se dozvedel ze Superally platí do druhe sekce druhe etapy, nejdriv sem myslel ze mi to taky zblblo... Takze jestli to nemelo vliv....




Hoši omlouvám se, že jsem Vám nemohl oponovat v průběhu dne na foru. Stalo se to prakticky stejně jak píše Martin. Jel jsem ty ostrý desítky a abych ji zase nedostal(penalizaci), tak jsem to bral trosicku venkem, kde me neco tuklo na kamen. Ihned jsem se snažil spojit s Mikem, kterýmu jsem řekl o penalizacích. Ten mě vše vyvrátil a řekl, že není možné, abych si stěžoval na penalizace, které podle všeho fungují dokanale. Obrátil mě na wallyho, který to měl prošetřit. Wallymu jsem odeslal replay s tím, že penalizaci jsem dostal neprávem a že mě to po RZ hodilo do win. To už jsem měl odeslanou žádost na reset turnaje, protože v momentu, kdy jsem měl nastoupit na další RZ (po komentáři) mě hra spadla(bez jakéhokoliv vysvětlění typu - "Byl jsi diskvalifikován ze závodu" nebo něco podobného). Wally mě řekl, že mám smůlu a vysvětlil mě systém superrally. Další den mě osobně volal na mobil Mike a říká - "Cau Bishope, uzávěrka je o půlnoci, tak se rozhodni, jestli si odjedeš ten závod." Za což jsem poděkoval (a vážím si toho moc!) a naprosto BEZELSTNE jsem vystartoval do druhé etapy znovu. Myslel jsem si, že můj případ s Wallym řešili a usnesli se na rozhodnutí, že budu startovat do druhé etapy znovu.
To je celá věc.
Prostě došlo k nedorozumnění ze strany komisařů, kteří spolu nekomunikovali, ale především a hlavně z mojí strany, protože jsem v té době neuvažoval nad tím, že mě wally den předtím řekl, že mám smůlu s novým startem. ....ted bych si dovolil trochu debilní výmluvu - Už rok jsem mluvil o koupi novýho počítače a konecne jsem si ho koupil. Poskládal, nainstaloval windowsy a za 30 minut startoval do LEG 2. Jsem byl tak nadšený, že jsem si to fakt neuvědomil, takže veškerá kauza je na vrub mé přesné neznalosti ve věci superrally a roztržitosti. Je mi opravdu líto, že jsem tohle nemohl napsat přes den a že jsem dopoledne nemluvil osobně s Mikem.

CO SE STALO NENI OTAZKOU LZI NEBO ME VYPOCITAVOSTI.

Samozrejme si udelejte názor na mou osobnost jaký chcete, ale opravdu jsem nejednal s cílem vyhrát podvodem. V rámci toho jak to dopadlo mě pak velmi mrzí co jsem napsal po dojetí poslední RZty. Bylo to ve smyslu ....vítězství ze Švédska věnuji Richardovi Burnsovi a vzdávám mu tímto hold, protože v prvé řadě to byl skvělý jezdec a v té neposlední by bez něj RBR nikdy nevzniklo. ....
Omlouvám se Richarde za tuto nepříjemnou kauzu a slibuji, že pro tebe ještě závod vyhraju.

Omlouvám se za nedorozumnění teamu Škoda MOTORSPORT i všem jezdcům.
Ondřej Bisaha Citroen Xsara 2005
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondrovi:

Zni to verohodne, jsem rad, ze se to vyresilo....
Ale to s Richardem mi prislo ucelovy...

RIP

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALIVODA Jindrich napsal:
Ondrovi:

Zni to verohodne, jsem rad, ze se to vyresilo....
Ale to s Richardem mi prislo ucelovy...

RIP


jak to myslíš účelové?
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: OMLUVA Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
DOROTKA Martin napsal:
..., jinak to s tim odstoupenim, no , stalo se, zas bych z toho nedelal zadny velky zapletky... Ale např. já, v RMC jsem jel 19RZ a napral sem to do stromu, rikam hmm, skoda, bude penale, dam retire a vono nic... vypnul sem hru a az potom sem se dozvedel ze Superally platí do druhe sekce druhe etapy, nejdriv sem myslel ze mi to taky zblblo... Takze jestli to nemelo vliv....




Hoši omlouvám se, že jsem Vám nemohl oponovat v průběhu dne na foru. Stalo se to prakticky stejně jak píše Martin. Jel jsem ty ostrý desítky a abych ji zase nedostal(penalizaci), tak jsem to bral trosicku venkem, kde me neco tuklo na kamen. Ihned jsem se snažil spojit s Mikem, kterýmu jsem řekl o penalizacích. Ten mě vše vyvrátil a řekl, že není možné, abych si stěžoval na penalizace, které podle všeho fungují dokanale. Obrátil mě na wallyho, který to měl prošetřit. Wallymu jsem odeslal replay s tím, že penalizaci jsem dostal neprávem a že mě to po RZ hodilo do win. To už jsem měl odeslanou žádost na reset turnaje, protože v momentu, kdy jsem měl nastoupit na další RZ (po komentáři) mě hra spadla(bez jakéhokoliv vysvětlění typu - "Byl jsi diskvalifikován ze závodu" nebo něco podobného). Wally mě řekl, že mám smůlu a vysvětlil mě systém superrally. Další den mě osobně volal na mobil Mike a říká - "Cau Bishope, uzávěrka je o půlnoci, tak se rozhodni, jestli si odjedeš ten závod." Za což jsem poděkoval (a vážím si toho moc!) a naprosto BEZELSTNE jsem vystartoval do druhé etapy znovu. Myslel jsem si, že můj případ s Wallym řešili a usnesli se na rozhodnutí, že budu startovat do druhé etapy znovu.
To je celá věc.
Prostě došlo k nedorozumnění ze strany komisařů, kteří spolu nekomunikovali, ale především a hlavně z mojí strany, protože jsem v té době neuvažoval nad tím, že mě wally den předtím řekl, že mám smůlu s novým startem. ....ted bych si dovolil trochu debilní výmluvu - Už rok jsem mluvil o koupi novýho počítače a konecne jsem si ho koupil. Poskládal, nainstaloval windowsy a za 30 minut startoval do LEG 2. Jsem byl tak nadšený, že jsem si to fakt neuvědomil, takže veškerá kauza je na vrub mé přesné neznalosti ve věci superrally a roztržitosti. Je mi opravdu líto, že jsem tohle nemohl napsat přes den a že jsem dopoledne nemluvil osobně s Mikem.

CO SE STALO NENI OTAZKOU LZI NEBO ME VYPOCITAVOSTI.

Samozrejme si udelejte názor na mou osobnost jaký chcete, ale opravdu jsem nejednal s cílem vyhrát podvodem. V rámci toho jak to dopadlo mě pak velmi mrzí co jsem napsal po dojetí poslední RZty. Bylo to ve smyslu ....vítězství ze Švédska věnuji Richardovi Burnsovi a vzdávám mu tímto hold, protože v prvé řadě to byl skvělý jezdec a v té neposlední by bez něj RBR nikdy nevzniklo. ....
Omlouvám se Richarde za tuto nepříjemnou kauzu a slibuji, že pro tebe ještě závod vyhraju.

Omlouvám se za nedorozumnění teamu Škoda MOTORSPORT i všem jezdcům.
Ondřej Bisaha Citroen Xsara 2005



moje reakce na tento článek je poněkud chladná neboť vymlouvat se na to že kvůli penalizaci o které si myslím že je neoprávněná nabourám do stromu, kamení nebo jiné překážky a zruším auto tak že nemůžu pokračovat a odstoupím, je poměrně dětinské.

Výmluvu že jsem nevěděl že se superally nedá použít v poslední sekci taky neberu.

A abych upřesnil to nedorozumění u adminů, podle mého názoru k žádnému nedorozumění nedošlo, neboť resety turnajů po pádu do windows a uvedením tohoto důvodu je takřka na denním pořádku a přistupujeme k těmto resetům prakticky bez kontroly, protože víme že je to častý jev, ale jestliže jeden admin jezdci VÝSLOVNĚ ŘEKNE, že turnaj nebude resetován z toho a z toho důvodu a v zápětí tento turnaj druhý admin zresetuje v domění že se jedná o klasický případ pádu tak je JENOM A JENOM NA JEZDCI ZDA SE ZACHOVÁ VŮČI SOBĚ A SOUPEŘŮM FÉROVĚ ČI NIKOLIV.

KAŽDÝ AŤ SI TO PŘEBERE PO SVÉM A UDĚLÁ SI VLASTNÍ OBRÁZEK ALE JÁ BYCH DO TOHO TURNAJE NENASTOUPIL, NEBOŤ BY MI TO BYLO PROTI SRSTI.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to BISAHA Ondřej:

Tak to je dobře že se to vysvětlilo a věřím ti že je to pravda. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, je to sice divny, ze kdyz se odstoupi v druhe sekci druhe etapy, ze to nenapise ani tuk, ale realita je taková : NEZNALOST NEOMLOVÁ !!! Ale proste jet si nemel, coz sam dobre vis a sem rad ze si to uznal...

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja opravdu nevim, jestli jsem to dobre pochopil, ale jestli to tak neni, tak me opravte.
Bishop rika neco o nejakem kamenu, ale neni mi uplne zrejme, ze to auto o neco poskodil. Takze bud by to poskodil a nemohl se dostat domenu a nebo nic neposkodil a spadlo mu to v menu do oken, coz se stava. Ale jestli to bylo tak, ze mu to spadlo, tak nevim proc by mel byt diskvalifikovan?
Vsichni tady kvuli tomu moc vyvadite, politici nas okradaji kde se da tohle se tady bude resit pul roku. Je mozny, ze jsem to spatne pochopil.
Jinak mi spis vadi, ze Ondra ma porad vymluvy na to, ze se neda zavodit s tim, kdo jede s imprezou.
A posledni ty penalizace urcite nefunguji. Sam jsem jednu dostal a protest nepodam, protoze si bohuzel omistenim nepomuzu. Jel jsem do vracecky a byl sem kratkej, tak jsem to riznul, kola jsem nemel dal nez siri auta od cesty, ztratil jsem na tom a jeste dostal penalizaci. Taky me to pekne nasralo. Na jaky to je km nevim, protoze mi to nikde neukazuje kolik mam ujeto km.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2005 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja opravdu nevim, jestli jsem to dobre pochopil, ale jestli to tak neni, tak me opravte.
Bishop rika neco o nejakem kamenu, ale neni mi uplne zrejme, ze to auto o neco poskodil. Takze bud by to poskodil a nemohl se dostat domenu a nebo nic neposkodil a spadlo mu to v menu do oken, coz se stava. Ale jestli to bylo tak, ze mu to spadlo, tak nevim proc by mel byt diskvalifikovan?
Vsichni tady kvuli tomu moc vyvadite, politici nas okradaji kde se da tohle se tady bude resit pul roku. Je mozny, ze jsem to spatne pochopil.
Jinak mi spis vadi, ze Ondra ma porad vymluvy na to, ze se neda zavodit s tim, kdo jede s imprezou.
A posledni ty penalizace urcite nefunguji. Sam jsem jednu dostal a protest nepodam, protoze si bohuzel omistenim nepomuzu. Jel jsem do vracecky a byl sem kratkej, tak jsem to riznul, kola jsem nemel dal nez siri auta od cesty, ztratil jsem na tom a jeste dostal penalizaci. Taky me to pekne nasralo. Na jaky to je km nevim, protoze mi to nikde neukazuje kolik mam ujeto km.


Ondra to NA RZ20 rozbil tak že nemohl pokračovat a odstoupil prej v domění že pojede v superally dál a podle toho co mi předložil Wally mu to sice spadlo to je pravda ale až po obrazovce Z TURNAJE JSI DISKVALIFIKOVÁN A WALLY MU VÝSLOVNĚ ŘEKL ŽE NEMÁ NA RESET TURNAJE NÁROK A PŘESTO JEL ZNOVU I PŘES TENTO ZÁKAZ A JE ÚPLNĚ JEDNO JESTLI TEN TURNAJ JE ZRESETOVANÝ NEBO NE PROTOŽE JESTLI MI ADNIN ŘEKNE ŽE NEMÁM NÁROK NA RESET TAK PROSTĚ NEJEDU!!

VÍM A PŘIZNÁVÁM ŽE JSEM NEPROVĚŘIL ODESLÁNÍ DMP SOUBORU, KDYŽ MI BYLO ŘEČENO ŽE JE ODESLÁN(ráno se zjistilo že nebyl odeslán) A PŘESTO JSEM TEN TURNAJ ZRESETOVAL ALE JAK ŘÍKÁM TO NA VĚCI NIC NEMĚNÍ.
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za 1) Ondrovi jsem jasně v pátek psal, že nárok na reset nemá. Napsal do důvodu, že mu hra spadla, ale označovat termínem spadnout ukončení trunaje už nemá daleko od lhaní. Snad každý ví, že když to napíše, že je z turnaje diskvalifikován, tak nic nespadlo - kvůli tomu mu taky turnaj Mike vyresetoval, jelikož se domníval, že mu to opravdu spadlo.

Za 2) Na rz 13 (Mustaselka 2)se opravdu mohlo stát, že kontrola byla příliš citlivá, takže penalizace jsem tam odebral všem. Dneska už by to mělo být v pořádku. Bohužel se kontrola při testu neaktivovala ani Zdenoovi, ani mě, takže jsem to místo neupravovali (upravovali jsme jenom Mustaselku 1).

Za 3) Už teď je jasné, že pravidla jsou na některá místa až příliš benevolentní a zkracování o šířy auta je zrovna v téhle zatáčce na Mustaselce moc. V opravdová rally si taky nikdo nekrácí vracáky tak, aby byl celým autem mimo silnici. Od pětkových zatáček výš by mělo být v pravidlech, že alespoň jedno kolo by mělo být na silnici. Do příští sezóny ty pravidla snad upravíme. Takže pokud kontrola bude hlásit penalizaci, i když jste byli s autem o půl auta mimo, je chyba spíš v pravidlech než v kontrole. A pokud si byl Petře mimo cestu, tak je jenom dobře, že ta kontrola zafungovala. Následným zkouknutím replaye rozhodneme zda to bylo ok nebo ne.
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 9:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, replay ti poslu, ale musis vydrzet do utery, az budu v Praze. Podle me jak jsem na to koukal, to bylo v ramci pravidel, ktera byla stanovena.

Urcite souhlasim s tim co jsi rikal. Ty pravidla by se meli zmenit. Ale ja jsem to neriznul umyslne a nemyslim, ze jsem na tom neco ziskal, spis jsem si poskodil podvozek, ale to neni omluva. Ale tohle by v normalni rally neudelal nikdo, protoze by auto poskodil, to je taky fakt. Ale jak jako budes kontrolovat vracecky ve kterech se auto pretoci a proste pojedes po trave?? Jako kdyz uz muzu jet primo tak tezko by asi i ve skutecny rally to auto otacel prez rucku, aby si najel do te zatacky znova.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 28, 2005 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme